Şimdi Ara

Logitech Wireless Gamepad F710 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
11
Favori
228.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img814.imageshack.us/i/f510.jpg/

buyurun burdan bakın hemen her yerde ürün vardır ;)
  • sınavlardan sonra tekrar gözden geçiriyim konuyu
  • Arkadaşlar diğer konuya da mesaj attım bir bundan bir tane de chillstream almak istiyorum, en uygun fiyatla nerede bulabilirim? Net veya İstanbul içi. Şİmdiden teşekkürler...
  • Chillstream'i bu saatten sonra bulmak zor. Bir ihtimal gittigidiyor gibi sitelerde satan varsa bulunur. Onun dışında kıyıda köşede kaldı mı hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Chillstream'i bu saatten sonra bulmak zor. Bir ihtimal gittigidiyor gibi sitelerde satan varsa bulunur. Onun dışında kıyıda köşede kaldı mı hiç sanmıyorum.

Teknosada gördüm de 90 lira fiyat çekmişler
  • Arkadaşlar F710 74 TL ye sıfır garantili buldum ne dersiniz alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar F710 74 TL ye sıfır garantili buldum ne dersiniz alınır mı ?

alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar F710 74 TL ye sıfır garantili buldum ne dersiniz alınır mı ?

Nerede buldun dostum :D
  • En sonunda dayanamayıp gidip aldım kontorland gamepad bozulmuştu ve ileride alacağım LCD TV için kablosuz gamepad gerekiyordu bende paraya kıyıp iyisi olsun dedim Electro World Beylikdüzü Torium dan Logitech F710 aldım sonunda Xinput gerçekten harika bir şey ve malzeme kalitesi gerçekten güzel ürünün baya sağlam duruyor ele de tam oturuyor ... Geriye kaldı 46" LCD TV ve PC için çıkacak Kinect ve böylece Xbox720+Kinect+PS 4 üçlüsü tamamlanacak...

Logitech Wireless Gamepad F710

• Daha var mıydı çok haftasonuna kalır mı? Hayırlı olsun bu arada .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 11 Ocak 2011; 17:03:57 >
  • 2-3 adet vardı depo da daha fazla var mıdır bilemiyorum Eğer h.sonuna bulamazsan EW'de Torium en üst katta Teknosa var orada bolca var ama 79 TL... Teşekkür ederim...
  • bende bugün teknosadan aldım 79 tl 5 taksit ama ne yaptıysam bilgisayara
    tanıtamadım bi el atarsanız çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

2 gün öncw f310 aldım, işletim sistemim XP. Bugün gamepad'i pc'ye bağladım, cd'nin içindeki driverleri yükledim, şöyle bir hata veriyor.

Logitech Wireless Gamepad F710

Defalarca çıkartıp, taktım... Aynı hatayı veriyor. Başka PC'lerde de deneyeceğim, eğer aynı hataları yine verirse, gidip değiştireceğim. Hem olursa, üstüne biraz daha verip f510 alacağım.

Not: ürünü kutudan çıkarırken, kutu biraz yırtıldı. Sorun olmaz umarım.

bu hatanın aynısı bende de var arkadaşım sen nasıl bir çözüm buldun windows 7 64 kullanıyorum

• Gamepad üstünde bir switch var o X tarafında yani Xinput olsun sonra alıcıyı usb ye tak o otomatik kuruyor 1-2 sürücü sonra sorunsuz oynuyorsun ben COD BO ve Star Wars: The Force Unleashed 2 , Fifa 11 ve PES 2011, Gears Of War 1 PC de sorunsuz oynadım ayar falanda gerekmiyor sadece BO da gamepad seçmen lazım options dan o kadar tuş ayarı yapmıyorsun Xinput saolsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 11 Ocak 2011; 17:30:27 >
  • programda pil durumu gözükmüyor denmişti, bu zamana kadar pil değiştiren veya şarj etmek zorunda kalan oldumu?
  • Şimdi NFS Hot Pursuit denedim sorunsuz...
  • f710 kullanıp baglantı sorunu yaşamayan arkada$lar adına cok sevindim.Bende Vatan computerdan f710 almıştım ama baglantı kopması yaşadım.Urunu geri verip ya f510 alıcam yada yeni bir f710 alıcam ama logitechin kendi forumunda baglantı sorunu yaşıyanları gordukce kablolumu alsam diye dusunuyorum.Kafamdan f510,kalbimden f710 geciyo...Keşke bende sorun yasamadan kullanabilseydim...
  • pil durumu nasıl ne kadar gıdıyor?
  • xbox gamepad ile karşılaştırma yaparsanız hangisini seçerdiniz?

Temin edilebilme konusunda xbox ın kol sıkıntılı biraz. caydırıcı bir neden almamak içinBir de analogun yeri farklı. Daha önce hiç kullanmadığım için sorun olabilr. Gerçi kullandıkça alışılır illaki. ikisi arasında büyük fark yaratacak bir durum var mı?
  • bende kararsızdım aldım ama alışmışşım klavye mouse, zorluk çekiyom gamepadle ama 1-2 gün daha kullanim alışamazsam satarım arkadaşlar bilginize!!;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkante -- 23 Ocak 2011; 0:00:37 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.