Şimdi Ara

logitech mx revolution laser mouse için mouse pad önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • logitech mx revolution laser için sizden mousepad önerisi istiyorum. piyasada iki tür mouse pad var. plastik ve kumaş kaplı. daha önceden nova killer kullanıyordum. ama zamanla kayganlığını yitirdi. pek verim alamadım bu mousepad den. birde genelde herkes kumaş kaplı olanlardan alın diyor. plastikler çabuk yıpranıyor. mouse un kaygan yüzeyine zarar veriyor. bende Steelseries QCK aldım. kumaş kaplı olanından. tüm mouselarla uyumlu olduğu yazıyordu. yanlız benim yeni aldığım mx revolution laser mousela birlikte kullanmak imkansız. imleç bir oraya zıplıyor bir buraya.tam bir fiyasko oldu benim için.üreticinin sitesinde de tüm mouselarla uyumlu olduğu yazıyor.

laser mouseların için nasıl bir zemin uygundur. masam cam olduğu için mecburum mousepad kullanmaya. bu arada kumaş olanlar lazer mouselarla kullanılmıyor mu? eğer kullanılıyorsa nasıl iştir ki benim mouse da çalışmıyor?

mousepad konusunda veya zemin konusunda deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halix -- 10 Ocak 2009; 6:04:03 >

• hocam bu konuda pek bir bilgim yok ama, bende vx nano laser kullanıyorum. kumaşın daha iyi olacağını düşünerek 3 tl ye hamanın bir padini aldım. şuana kadar öyle bir sorun yaşamadım.imlecin atlaması zıplaması gibi. kayganlık ve konfor konusunda da oldukça memnunum.

işi daha iyi bilen arkadaşlar cevap verirse bilgilenmiş oluruz bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 10 Ocak 2009; 12:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: street_cops

hocam bu konuda pek bir bilgim yok ama, bende vx nano laser kullanıyorum. kumaşın daha iyi olacağını düşünerek 3 tl ye hamanın bir padini aldım. şuana kadar öyle bir sorun yaşamadım.imlecin atlaması zıplaması gibi. kayganlık ve konfor konusunda da oldukça memnunum.

işi daha iyi bilen arkadaşlar cevap verirse bilgilenmiş oluruz bizde
    qpad alanında 1 numara olan ve benimde memnuniyetle kullandığım bir mouse pad firması.Çoğu oyunseverin ve grafiker,programcıların tercihi olan qpad,4 farklı ebadı ve değişik modelleri ile tavsiye edebileceğim bir ürün..
    Ürünü firebal.netten temin edebilirsiniz.24 saat içerisinde kargo ile elinize ulaştırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

qpad alanında 1 numara olan ve benimde memnuniyetle kullandığım bir mouse pad firması.Çoğu oyunseverin ve grafiker,programcıların tercihi olan qpad,4 farklı ebadı ve değişik modelleri ile tavsiye edebileceğim bir ürün..
    Ürünü firebal.netten temin edebilirsiniz.24 saat içerisinde kargo ile elinize ulaştırıyorlar.

Alıntıları Göster
    mx revolution a resmen mousepad beğendiremiyorum pahalı ucuz farketmiyor. ne kadar nazlı bir mouse muş. logitech in türkiyedeki teknik servisi logosoft a da yazdım. zemin önerisinde bulunmalarını istedim. ses seda çıkmadı. kesinlikle kumaş kaplılarla kullanmak imkansız. addison marka uyduruk olanından steelseries gibi pahalı olanına kadar. piyasadaki en pahalı en kaliteli mouselardan birini aldım ama mousepad begendiremiyorum kendisine. keşke dili olsada konuşsa. tamam pahalısın, güzelsin de naz yapmanın alemi ne. derdin ne revolution ne istiyon söle alalım.

ahşap masa üzerinde birkaç dakika denedim. sorunsuz çalışıyor gibi sanki. sanırım kendisi tahtadan hoşlanıyor. ya ekmek tahtası üzerinde kullanacam yada gidip tahta kestireyim onun üzerinde kullanayım bali. logitech türkiyeyede buradan sevgilerimi selamları mı yolluyorum. çok sinir bozucu bir durum uyduruk bir optic mouse bile yağ gibi kayarken bu mousepadlerin üzerinde en pahalı mouselardan birinin imleçinin adete yeni bir gelin gibi naz yapması benle kafa bulması çok sinir bozucu. 2 farklı optik mouse la denedim bu mousepadleri. a4 ve logitech.

sanırım benden başkada mx revolution mouse kullanan yok. kendimi yanlız ve caresiz hissediyorum.:( birde tahta deyip geçmeyim. hiçbir insan alaşımı karaşım tahtanın yerini tutmuyormuş onu anladım. masadan mı vazgeçsem yok sa mouse dan mı?

nova killer'ın iki yıllık garantisi varmış. aldığım yere doğruca gönderecem. kutusuna baktım normal kullanımda yüzeyin 2 yıllık garantili olduğu yazıyordu. sen misin onu yazan nova. steelseries ise tüm mouselarla uyumlu. nereye uyumlu al işte benim mx de kullanılmıyor oda doğru iadeye. iadeyi kabul ederlerse qpad in plastik modeli varsa ondan alırım.
    mouseda da sorun olabilir logitech türkiyeyle muhtemel 1 aylık telefon mail trafiği ilede neymiş derdi anlarız herhalde mouse un. nasıl bir mousepad kullanmak gerekiyormuş. niye bu kadar nazlıymış bu mouse.

mesajımı cevapladığınız için sağolun. gene revolution ve mousepad maceramı buradan yazarım. tahminim uzun soluklu bir macera olacak. sinirlerim bozuldu. bunu birisinden çıkarmam lazım.

• nova winner 3 çıktı istersen obu bi dene yada cyberın mouse padinide çok övüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain06

nova winner 3 çıktı istersen obu bi dene yada cyberın mouse padinide çok övüyorlar.
    Merhaba
    A4 Tech'in professional mouse pad'ini kullanıyorum, revolution ile; iri taneli yüzeyi fena değil gibi(iki yüzeyi var).
    Gözlediğim kadarıyla mouse, kaygan ama taneli yüzeyleri seviyor. Başka padler ile deneyimi olan arkadaşlar da izlenimlerini paylaşırlarsa hepimiz yararlanırız.
    Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaise

Merhaba
    A4 Tech'in professional mouse pad'ini kullanıyorum, revolution ile; iri taneli yüzeyi fena değil gibi(iki yüzeyi var).
    Gözlediğim kadarıyla mouse, kaygan ama taneli yüzeyleri seviyor. Başka padler ile deneyimi olan arkadaşlar da izlenimlerini paylaşırlarsa hepimiz yararlanırız.
    Selamlar...

Alıntıları Göster
    mousepadleride mouse da gönderdim. mouse un durumu nedir su an için bilmiyorum.vatan ı aradım. işte 1 gün ila 30 arasında sorununuz çözülecek servise gideceki sizi haberdar edeceğiz v.s. otomatik mesajla cevapladı beni müşteri temsilcisi. sanırım daha servise bile göndermemişler.

steelseries mouse pad i ürünün ambalajı hasarlı diye iade almadılar. nova garanti dahilinde olduğu için onuda servise göndermişler. hepsibura direk steelseries bana geri göndermiş. novada servise gitmiş sorun tespit edilememiş. oda aynen geri geldi.

Şimdi Nova mouse pad alacak varsa kesinlikle almasın. Ürün 5 bilemedin 6 ay sonra kayganlıktan eser kalmıyor. Yazmışlar üstüne 2 yıl yüzey garantisi yalan. doğruca göndermişler geri bana.

Steelseries ise lazer mouse la kullanacaksanız bir daha düşünün.

Vatandan bişey alacaksanız olduki bozuk çıktı en az 1 ay beklemeyi, hepsibura dan bişey aldığınızda ürünün paketini açarsanız geçmiş olsun demeyi, mousepad de garantinin olmadığını, çok pahalı olsalarda bunların aslında pek işe yaramadığını aklınızdan çıkarmayın. En azından mx revolution için tahta en iyisi. mouse ne kadar pahalı olsada ucuz zemin seviyor. ah logitech masadan mı vazgeçez şimdi. tabi mouse geri gelirse.

250 lira ver mouse ve aksesuarına şaçma sapan şeylerle uğraş.

logitech steelseries nova vatan hepsibura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halix -- 19 Ocak 2009; 13:40:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: halix

mousepadleride mouse da gönderdim. mouse un durumu nedir su an için bilmiyorum.vatan ı aradım. işte 1 gün ila 30 arasında sorununuz çözülecek servise gideceki sizi haberdar edeceğiz v.s. otomatik mesajla cevapladı beni müşteri temsilcisi. sanırım daha servise bile göndermemişler.

steelseries mouse pad i ürünün ambalajı hasarlı diye iade almadılar. nova garanti dahilinde olduğu için onuda servise göndermişler. hepsibura direk steelseries bana geri göndermiş. novada servise gitmiş sorun tespit edilememiş. oda aynen geri geldi.

Şimdi Nova mouse pad alacak varsa kesinlikle almasın. Ürün 5 bilemedin 6 ay sonra kayganlıktan eser kalmıyor. Yazmışlar üstüne 2 yıl yüzey garantisi yalan. doğruca göndermişler geri bana.

Steelseries ise lazer mouse la kullanacaksanız bir daha düşünün.

Vatandan bişey alacaksanız olduki bozuk çıktı en az 1 ay beklemeyi, hepsibura dan bişey aldığınızda ürünün paketini açarsanız geçmiş olsun demeyi, mousepad de garantinin olmadığını, çok pahalı olsalarda bunların aslında pek işe yaramadığını aklınızdan çıkarmayın. En azından mx revolution için tahta en iyisi. mouse ne kadar pahalı olsada ucuz zemin seviyor. ah logitech masadan mı vazgeçez şimdi. tabi mouse geri gelirse.

250 lira ver mouse ve aksesuarına şaçma sapan şeylerle uğraş.

logitech steelseries nova vatan hepsibura

Alıntıları Göster
    Mouse ın hakkında tam olarak tam bir şey sölemiyeceğim.Fakat mousepad konusuna gelince razor un ve x7 mouse padleriini ben cok begendim.Bende su anda x7 mouse ve x7 mousepad mevcut çok memnunum...Daha önce niye almadım diye kendime soruyorum...Yalnız senin gibi araştırıp almadım sadece sanslıydım.Benim için önemli olan mouse pad in ebatıydı A3 ebatlı bi mouse pad arıyodum:Daha sonradan öğrendim ki mouse padi mouse pad yapan, senin de dediin gibi yapısı ama bunun yanında sunlarada bakman lasım bence. Kablolu mouse kullanıyosan Kablo tutamagı, ebatı tabiki ve yüzeyi de çift yüzlü olması..Bendeki x7 mouse in bu saydığım tüm özellikleri mevcut yani a3 ebatında 2 yüzlü bir yüzü daha kaygan ve az gözenekli diğer yüzü biraz daha pütürlü ve daha az kaygan bi, Kumaş ve ya plastik değil ikisinin arasında bir malzemesi var yani bence tam senlik su anda bile sölemiyorum plastik mi kumas mı diye ama söyle söleyim benim gibi sigara tiryakisi bi adam için bile fazla dayandı hala yüzeylerinde bi çizik bile yok..Kablo tutamagı mevcut...Fiyatıda benim aldıgım 29 ytl idi. Ben onu aldıgım sırada razorlar 55 civarıydı... Keza arkadasım razor aldı... kablo tutamagı yok büklebiliyor... tek yüzlü ve kumaş sadece ve oyunlarda memnun değil...Ama x7 nin mouse pad i bence her mouseye gider...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadmaster -- 23 Ocak 2009; 18:49:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadmaster

Mouse ın hakkında tam olarak tam bir şey sölemiyeceğim.Fakat mousepad konusuna gelince razor un ve x7 mouse padleriini ben cok begendim.Bende su anda x7 mouse ve x7 mousepad mevcut çok memnunum...Daha önce niye almadım diye kendime soruyorum...Yalnız senin gibi araştırıp almadım sadece sanslıydım.Benim için önemli olan mouse pad in ebatıydı A3 ebatlı bi mouse pad arıyodum:Daha sonradan öğrendim ki mouse padi mouse pad yapan, senin de dediin gibi yapısı ama bunun yanında sunlarada bakman lasım bence. Kablolu mouse kullanıyosan Kablo tutamagı, ebatı tabiki ve yüzeyi de çift yüzlü olması..Bendeki x7 mouse in bu saydığım tüm özellikleri mevcut yani a3 ebatında 2 yüzlü bir yüzü daha kaygan ve az gözenekli diğer yüzü biraz daha pütürlü ve daha az kaygan bi, Kumaş ve ya plastik değil ikisinin arasında bir malzemesi var yani bence tam senlik su anda bile sölemiyorum plastik mi kumas mı diye ama söyle söleyim benim gibi sigara tiryakisi bi adam için bile fazla dayandı hala yüzeylerinde bi çizik bile yok..Kablo tutamagı mevcut...Fiyatıda benim aldıgım 29 ytl idi. Ben onu aldıgım sırada razorlar 55 civarıydı... Keza arkadasım razor aldı... kablo tutamagı yok büklebiliyor... tek yüzlü ve kumaş sadece ve oyunlarda memnun değil...Ama x7 nin mouse pad i bence her mouseye gider...

Alıntıları Göster
    a4 x7 den sipariş ettim. son sanş bide bunu deneyim. olmadı yeni masa alacaz artık :D en azında çift yüzeyi var. sanşım daha çok sanırım.

• quote:

a4 x7 den sipariş ettim. son sanş bide bunu deneyim. olmadı yeni masa alacaz artık :D en azında çift yüzeyi var. sanşım daha çok sanırım.

Alıntıları Göster
    a4 ün mousepad ine 10 üzerinden 10. novadan,steelseries den sonra hele şükür diyorum. hernekadar nova grantiden dönse bişeyi yok densede şu an kesinlikle novanın belli süre sonra yalama olduğunu söyleyebilirim. a4 x7 üzerinde yağ gibi kayerken, nova nın üzerinde mouse u hareket ettirmek eziyet. steelseries ise benim lazer mousela çalışmadı. ha steelseries ha yansıtıcı cam yüzey üzerinde kullanmışım. farkı yok. şu durumda mouseda bozuk değil kesinlikle. zaten mouseda gönderdim bişeyi yok diye geri gönderdiler. nova,steelseries ise kaliteyiz biz deselerde hor görülen a4 hepsinden iyi iş çıkartıyor. sonunda mouse düzgün çalışıyor. tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

• quote:

a4 ün mousepad ine 10 üzerinden 10. novadan,steelseries den sonra hele şükür diyorum. hernekadar nova grantiden dönse bişeyi yok densede şu an kesinlikle novanın belli süre sonra yalama olduğunu söyleyebilirim. a4 x7 üzerinde yağ gibi kayerken, nova nın üzerinde mouse u hareket ettirmek eziyet. steelseries ise benim lazer mousela çalışmadı. ha steelseries ha yansıtıcı cam yüzey üzerinde kullanmışım. farkı yok. şu durumda mouseda bozuk değil kesinlikle. zaten mouseda gönderdim bişeyi yok diye geri gönderdiler. nova,steelseries ise kaliteyiz biz deselerde hor görülen a4 hepsinden iyi iş çıkartıyor. sonunda mouse düzgün çalışıyor. tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Hocam sonunda aradığını bulabildiğine gerçekten çok sevindim !

Rica etsem A4 Tech X7 nin fiyatını ve nerden aldığını yazabilir misin? Bi de şu sol üst köşedeki züpcüğün ne işe yaradığını açıklayabilirsen, ben de almayı düşünüyorum da ..

• quote:

Orijinalden alıntı: [S]aint

Hocam sonunda aradığını bulabildiğine gerçekten çok sevindim !

Rica etsem A4 Tech X7 nin fiyatını ve nerden aldığını yazabilir misin? Bi de şu sol üst köşedeki züpcüğün ne işe yaradığını açıklayabilirsen, ben de almayı düşünüyorum da ..

Alıntıları Göster
    hepsiburada.com da fiyatı 40 küsürdü. beni dellendirdikleri için hepsiburada.com, baktım en ucuz fiyathttp://www.tekmarshop.com/ da ordan aldım 25 küsürdü sanırım. sanalmarketim de var sanırım. ordada 29 du galiba

http://www.teknofiyat.com/?search=A4+Tech+X7+mouse+pad&altlimit=&ustlimit=

o zımbırtı mouseun kablolu ise onu sabitlemeye yarıyor. mousepad de çift yüzey var. ayreten yüzeyden farklı tabanıda var. en azından yüzey yalama olursa arka yüzeyini kullanabilirsin. ya da keyfine göre bir o yüzeyi bir öbür yüzeyi kullanabilirsin. al pişman olmazsın sanırım. nova aldım, steelseries aldım elimde kaldı hepsi.

• quote:

hepsiburada.com da fiyatı 40 küsürdü. beni dellendirdikleri için hepsiburada.com, baktım en ucuz fiyathttp://www.tekmarshop.com/ da ordan aldım 25 küsürdü sanırım. sanalmarketim de var sanırım. ordada 29 du galiba

http://www.teknofiyat.com/?search=A4+Tech+X7+mouse+pad&altlimit=&ustlimit=

o zımbırtı mouseun kablolu ise onu sabitlemeye yarıyor. mousepad de çift yüzey var. ayreten yüzeyden farklı tabanıda var. en azından yüzey yalama olursa arka yüzeyini kullanabilirsin. ya da keyfine göre bir o yüzeyi bir öbür yüzeyi kullanabilirsin. al pişman olmazsın sanırım. nova aldım, steelseries aldım elimde kaldı hepsi.

Alıntıları Göster
    İyiymiş, teşekkür ederim. Züpçüksüzü var mıdır acaba, aynı yüzeye sahip : )

• quote:

Orijinalden alıntı: [S]aint

İyiymiş, teşekkür ederim. Züpçüksüzü var mıdır acaba, aynı yüzeye sahip : )

Alıntıları Göster
    steelseries in mouse pad'ini beğenmeyen ve mouse u çalışmayan tek kişisin =) büyük ihtimal senin mouse'un skatez'leri mefta olmuş. ve laser point algılayıcında sorun var, böyle birşey kabul edilebilir cinsten değil.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

arkadaşlar bende mx ile beraber nova winner 2 ve killer 2 ile kullandım su anda onlarla mause kullanmak tam bir işkence bileklerim ağrıyor dandik 2 liralık plastik mause da şiir gibi kayıyor bende şu anda düşünüyorum acaba nasıl bir ped alsam diye yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal000009

arkadaşlar bende mx ile beraber nova winner 2 ve killer 2 ile kullandım su anda onlarla mause kullanmak tam bir işkence bileklerim ağrıyor dandik 2 liralık plastik mause da şiir gibi kayıyor bende şu anda düşünüyorum acaba nasıl bir ped alsam diye yardımcı olursanız sevinirim

razer veya steelseries den şaşma
  • valla bende de mx revulation set va mausenin zemin beğenmesinden bıktım 300 tl sete para veriyorsun uğraştığın şeye bak bu maus için hangi padi kullanacağımı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

valla bende de mx revulation set va mausenin zemin beğenmesinden bıktım 300 tl sete para veriyorsun uğraştığın şeye bak bu maus için hangi padi kullanacağımı bilmiyorum.
    Uzun bir zaman Revoltec kullandım mousepad oalrak daha sonra Razer a geçme kararı aldım steelseries in bir ürünün kullandım kaliteli ürün fakat beklediğim performansı alamadım neden bilmiyorum yüzeyi revoltec kadar iyi değildi mouse fark ediyordu bu belkide benim kullandığım seriden kaynaklanıyordur.
    mx revolution set için novalara bakabilirsin çok pahalı birşey olmasın dersen yok ben bütçe ayırdım dersen Razer alra bi bak revoltec zor bulunuyor onlarada bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merzah

Uzun bir zaman Revoltec kullandım mousepad oalrak daha sonra Razer a geçme kararı aldım steelseries in bir ürünün kullandım kaliteli ürün fakat beklediğim performansı alamadım neden bilmiyorum yüzeyi revoltec kadar iyi değildi mouse fark ediyordu bu belkide benim kullandığım seriden kaynaklanıyordur.
    mx revolution set için novalara bakabilirsin çok pahalı birşey olmasın dersen yok ben bütçe ayırdım dersen Razer alra bi bak revoltec zor bulunuyor onlarada bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    A4 Tech X7 kullanıyorum ve son derece memnunum gözünü kırpmadan al derim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.