Şimdi Ara

(Bitti) Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye 1469 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (Bitti) Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye 1469 TL
    (Bitti) Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye 1469 TLwww.teknosa.com
    Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/logitech-mx-keys-turkce-kablosuz-q-klavye-p-125200395

Sepette 200 TL indirim kampanyası var:

1669 TL - 200 TL = 1469 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diglam -- 13 Eylül 2022; 17:0:18 >

• amacı ne bu klavyenin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 169 TL okudum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şekli şemali şık :)

programcılar genelde tercih ediyor (kodlama).

MX Master 3S veya MX Anywhere 3 mouse ile birlikte kullanılırsa ayno anda 3 cihaz da kullanılabiliyormuş (Windows, mac, linux, android, ios)

reklam gibi oldu.

Sanırım ABD fiyatıda $120 mış.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Bununla çok güzel şiirler yazabiliyorsunuz.

Şaka bir yana mekanik klavyelere neden o kadar bayılıyorsalar bu da benzer sebeplerden. Basış hissiyatı, hızlı yazma, sessizlik, güzel durması vs. sebepler.

• Fiyat olarak uygun mu bilmiyorum . 2 seneye yakındır kullanıyorum. Bitmeyen şarj yapmışlar en son ne zaman ettiğimi hatırlamıyorum . Cihazlar arası geçiş iyi tek tuşla ipade yada android box a bağlayabiliyorum. Mac sistem kullanıyorum tam uyumlu . Yazılım işi yaptığım için almıştım mekanik klavyeye alışamadım taktuk . Sessizliği seviyorum . Normal kullanıcı için tavsiye etmem bu fiyatlara

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mekanik de var mx keys de var. yazmaktan en zevk aldığım mx keys oldu. tuşlarının plastik kalitesi olsun, tuş dizaynının ortaya doğru göçük olmasından yanlış harfe basma oranı düşük olması olsun çok güzel bi klavye. oyun dışı zevkleriniz varsa alın derim.

• Teknosa da cep uygulaması ile 200 TL indirim var.

Yani, fiyat: 1669 - 200 = 1.469,00 TL

(Bitti) Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye 1469 TLwww.teknosa.com
    Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/logitech-mx-keys-turkce-kablosuz-q-klavye-p-125200395
  • Bir kaç sene önce bilgisayar alıyorduk bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geek90 kullanıcısına yanıt

Bu klavyeden 1900TL den bir tane almıştım. 1669'a düştüğünde bir tane daha almayı düşündüm. 2 gün kendimle cebelleştim almamalıyım diye. En sonunda eşime 1 ila 10 arasında bir sayı söyle dedim. çift sayı söyleseydi alacaktım o tek sayı söyleyince vardır bir hayır dedim almadım. Konuyuda kapadım kafamda. Senin 200 TL indirimi söylemenle dedim hayrı buydu herhalde 😄 Hiç sayı mayı tutmadan yapıştırdım direkt 😄 Konu sahibine de sana da teşekkür ederim.

Klavye ahım şahım sanılmasın sadece yazma hissiyatı çok güzel. Oyun falan düşünecek olan düşünmesin amacı o değil zaten.

Edit: Yeri gelmişken logitech craft kullanmış biri olarak craftı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Crown hariç görünümleri birebir olsa da MX Keys'in tuş hissiyatı craft klavyeden çok farklı. Craftta aşırı ucuz bir hissiyat var tuşlar tıngır tıngır oynuyor. Üstüne şarjı çok çok az gidiyor MX keys'e göre. Üstüne anlamsızca craft çok çok daha ağır. Olumlu tek yönü klavyenin ışığı craftta ışık daha fazla ona da gerek olmuyor zaten. Craft ve MX Keys arasında kalanlar Craft'ı kesinlikle düşünmesin. Crown bir tercih sebebi değil yazılımda bir kenara atıp bırakmışlar onu. Doğru düzgün çalışmıyor kafasına göre algılıyor. Desteklediğini söylediği uygulamaları desteklemiyor falan. Ben şahsen craft'a 600 liradan fazla vermezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustStreaming -- 10 Eylül 2022; 0:1:14 >

• JustStreaming J kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• Mini versiyonu için de 200₺ İndirim geçerli. Ben de bir tane aldım teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • şuan kartta limit olsa kaçırmazdım 1469 çok iyi fiyat. mac kullanıyorsanız zaten seçenek yok gibi bişey.

• Ussuz kullanıcısına yanıt

birkaç sene önce asgari ücret kadardı bu para, şimdi çeyreği kadar.

alışamadık asgari ücretin 5-6 bin lira, maaşların 10-15 bin lira (yazılımcılarda 20+ bin lira ki bu klavye onlar içinmiş zaten), klavyenin 1000-1500 lira olmasına maalesef. ben de 146 lira diye okudum bi an. (Bitti) Logitech MX Keys Türkçe Kablosuz Q Klavye 1469 TL 

• güzel fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın. bu fiyata uzun süredir düşmemiştir.

• Ben de almayı düşündüm fakat bu yorumu görünce vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 10 Eylül 2022; 15:51:9 >

• Konuyu açan arkdaşa teşekkürler. Aldım fiyat uygundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su klavyeyi deneyebileceğimiz bir yer var mı?

• Yararlandım teşekkürler. Yanına bir de mx master 3 veya mx master 3s düşünüyorum ama aradaki fiyat farkına değer mi? Bilen kullanan var mıdır aramızda?

• Ben de uzun zamandır takip ediyordum. Alacaktım alamadım 900 TL mertebelerinde iken. Yine de ucuz bir ürün değil tabi. Ne için aldığını bilenler için klavye önemli. Ev klavye doldu yine ama olsun 🤗
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, faydalandık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.