Şimdi Ara

Logitech k400 kablosuz klavye logitech m185 mause ile eşleşirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar hafta sonu LG 42 640S VEYA 660S LED TV ALICAM birde klavye almayı dusunuyorum aklımda logitech k400 war tapi bende olan m185 mausum ile beraber çalışırsa alıcam(arada tochpad arada mause kullanmam gerekcek cunku) eğer çalışmıyorsa k360 almayı dusunuyorum bu konuda beni aydınlatcak bi arkadasım war mı acaba???? k400 ile m185 calısırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rkun00 -- 13 Şubat 2013; 0:44:50 >

• Aynı alıcıyla hem klavye hem fare çalıştırmak istiyorsunuz sanırım.. Bunun mümkün olacağını sanmıyorum. Çünkü aynı model mouseların bile alıcıları farklı oluyor..
  • yok aynı alıcı degil mausumun kendi alıcısı war onu ayrı klavyenınkını ayrı takıp kullanmak ıstıyorum. ben laptopumu tv bağlayıp kullancam arada toucpad arada mause kullanmam gerekcek o yuzden benım ıcın cok onemlı mause ve klavyenın alıcılarını taktıqım zaman bı sorun yaşarmıyım acaba mausede calısırmı klavye ile birlikte?
  • İki alıcıyı aynı anda takarak klavye ve farenizi kullanabilirsiniz
  • eminmisin hocam?
  • hayatımda böyle soru görmedm bnde zannettim ikisini tek alıcıyla kullanmak istiyor..Kendi alıcılarını taktığn sürece tabiki kullanbilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.