Şimdi Ara

LOGITECH G930 SESTE CIZIRTI VAR YARDIM LÜTFE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklığımı alalı daha 1 buçuk ay oldu, ve bu sabah bilgisayarımı açıp oyuna girdiğimde ise seste bir cızırtı olduğunu fark ettim. Acil yardım lütfen çünkü cidden sinir bozucu bir cızırtısı var ve hiç bir şekilde oyun oynayamıyorum bu ses yüzünden. İzmir'de yaşıyorum ve burada Logitech servisi de yok. Başka bir şehire de kargo ile göndermek istemiyorum. Varsa bir çözümü anlayanlar lütfen yardım edebilir mi

• Oyun LoL mi?
  • Lol, Cs:go, H1z1 ... farketmiyor her oyunda böyle. Sistem boşta iken de durum böyle
  • LoL'de böyle sorunlar oluyordu çözümü vardı ama şuan hatırlamıyorum. Diğer oyunlarda neden öyle bir fikrim yok. Logitech Gaming Software yüklü mü sizde ?
  • Varsayılan mikrofon G930 mu? Bilgisayarda başka bir ses kartı takılı ise veya onboard ses kartı aktif durumdaysa ve varsayılan mikrofon g930 harici başka bir mikrofon ise cızırtı yapabilir. Ama kişisel tahminim (masaüstü bilgisayar ise) power supply bozuktur ya da ölmeye yakındır. Başka bir psu ile deneyin.
  • KaanBatuhan232 K kullanıcısına yanıt
    Dostum selamlar ,
    Cızırtı problemini başlatan genelde mikrofon olur ,onbord ses kartı kullanıyorsan ses ayarlarından mikrofonun boots ayarlarını düşürmeyi deneyebilirsin , yada bir ses kartı kullanıyorsan kendi arayüzünden mikrofonun yankı ve desibel ayarlarını güncellemeni tavsiye ederim.
  • Aynı sorun bende de oldu ses önizleme açık olduğu için böyle olmuş Başka birisi sorunu yaşarsa yardımcı olurum belki =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodGave

Aynı sorun bende de oldu ses önizleme açık olduğu için böyle olmuş Başka birisi sorunu yaşarsa yardımcı olurum belki =)
    ses onoızleme neredfen kapanıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

ses onoızleme neredfen kapanıyor hocam

Alıntıları Göster
    inanki hatırlamıyorum. Geçen ay amerikaya mail attım problem var diye g933 gönderdiler hollandadan
  • GodGave kullanıcısına yanıt
    Bende mail atayım nasıl olacak şimdi bir tarif ediver hoca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.