Şimdi Ara

Logitech G402 yi önerirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G402 yi beğenmemin sebebi FPS oyun mouse u olması bir siteden mouse pad le birlikte 139 tl olarak gördüm fiyatı beğendim bu mouse u kullanan arkadaşlar yada bilgi sahibi arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

• FPS oyuncuları için gayet ideal bir mouse, gönül rahatlıyla alabilirsiniz problem yaratacağını sanmıyorum.
  • Kampanya 9 şubatta sona eriyor haberin ola.Ben sipariş verdim gelince yorumlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Kampanya 9 şubatta sona eriyor haberin ola.Ben sipariş verdim gelince yorumlarım.

Kampanya bitiş tarihinden önce elinize ulaşırsa yorumunuzu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crewice

quote:

Kampanya 9 şubatta sona eriyor haberin ola.Ben sipariş verdim gelince yorumlarım.

Kampanya bitiş tarihinden önce elinize ulaşırsa yorumunuzu bekliyorum.

Tamam hocam inşallah bir an önce gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 4 Şubat 2015; 12:12:21 >
  • G402'ü G502'ye bile tercih ederim.

G402 FPS oyunları için en uygun mouselardandı.
    G502 gereksiz yere fazla tuş taşıyan ve gereksiz yere daha ağır olan bir mouse. G402 aynı kalitedeki sensörü taşıyor hemde daha hafif.
  • Crewice kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bende çok araştırdım, gayet güzel bir mouse yanlız g240 değilde g440 mouse pad verselermiş süper olurmuş. g 402 4000 dpi destekliyor, dpi özelliğini yüksek sevenler için gayet iyi bir değer. ayrıca 8 tuş atanabiliyor. G502 özellik anlamında daha iyi ancak, o parayı vermeye şu aşamada gerçekten değmez. Bence g 402 kampanyası kesinlikle iyi bir seçim.
  • quote:

G402 yi beğenmemin sebebi FPS oyun mouse u olması bir siteden mouse pad le birlikte 139 tl olarak gördüm fiyatı beğendim bu mouse u kullanan arkadaşlar yada bilgi sahibi arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Hocam hangi site olduğunu paylaşabilirmisiniz

• Gameekstra

• aynen bende alıp almama konusunda cok kararsızım razer deathadder chroma amazon fiyatı ile aynı hangisini alsam bilemedim.
  • G402 çok iyi bir mousedir . Gece veya g302 ye tercih ederim.

• Hepinize yapmış olduğu yorumlar için teşekkür ediyorum g402 yi bende beğendim ama aklımda soru işareti vardı g502 çıktı fiyatı daha düşer mi gibi sorulardı genelde oynadığım oyun CS GO fps mouse u olmasından dolayı tercih edilir şimdi birtek sipariş veren arkadaşın incelemesini bekliyorum
  • quote:

Hepinize yapmış olduğu yorumlar için teşekkür ediyorum g402 yi bende beğendim ama aklımda soru işareti vardı g502 çıktı fiyatı daha düşer mi gibi sorulardı genelde oynadığım oyun CS GO fps mouse u olmasından dolayı tercih edilir şimdi birtek sipariş veren arkadaşın incelemesini bekliyorum

hocam kusura bakma seni de bekletiyorum.Çarşamba gunu kargoya verilmiş.Bugün gelir inşallah

• quote:

quote:

Hepinize yapmış olduğu yorumlar için teşekkür ediyorum g402 yi bende beğendim ama aklımda soru işareti vardı g502 çıktı fiyatı daha düşer mi gibi sorulardı genelde oynadığım oyun CS GO fps mouse u olmasından dolayı tercih edilir şimdi birtek sipariş veren arkadaşın incelemesini bekliyorum

hocam kusura bakma seni de bekletiyorum.Çarşamba gunu kargoya verilmiş.Bugün gelir inşallah

Sorun yok hocam daha 3 gün var beklerim size sağ salim ulaşsın incelersiniz.
  • quote:

quote:

Hocam bende sipariş verdim ne aradılar nede bişey yapılar. 1 gündür hala hazırlanıyor yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral-pc

quote:

quote:

Hocam bende sipariş verdim ne aradılar nede bişey yapılar. 1 gündür hala hazırlanıyor yazıyor.

Hocam bugün tekrar sordum ilk başta böyle bir siparişiniz yok dedi sonra kargo yollanmış dedi ve kargo takip numarası verdi ama sorgulattığımda ise böyle bir kargo siparişi bulunmamaktadır yazdı.Anlamadım valla yarında gelmezse tekrar sipariş verecem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kral-pc

quote:

quote:

Hocam bugün tekrar sordum ilk başta böyle bir siparişiniz yok dedi sonra kargo yollanmış dedi ve kargo takip numarası verdi ama sorgulattığımda ise böyle bir kargo siparişi bulunmamaktadır yazdı.Anlamadım valla yarında gelmezse tekrar sipariş verecem.

Bende aradım da sanırım geç oldu :) sert bir şekilde kapalıyız bu saatte demeleri hoşuma gitmedi yarın tekrar ararım. Hala hazırlanıyor yazıyor. Gameekstra dan memnun kalmadım ne yazık ki. Pazartesi anca gelir diye tahmin ediyorum :(

• Ürün geldi sabahın köründe :)
    Eliniz küçükse almayın benim elim orta seviyede tam oturdu elime ve hafifte bende CS oynuyorum dönderirken, fareyi kaldırırken herhangi bir zorluk yaşamadım.Mouse tuşları yumuşak güzel ve yumuşak olmasına rağmen yandaki makro tuşlarına parmagınız değdikçe basmıyorsunuz yani sıkıntı olmuyor.2-3 saattir aralıksız kullanıyorum terleme fazla yapmadı.Orta tuşa gelirsek orta tuş orta derece diyebilirim ama fiyatına göre gayet kullanışlı.Kampanya ile alacaksanız bence kaçırmayın alın.G240 mouse padde gayet güzel G402 ile iyi oldu.139 TL'ye 2side değer.Pişman olmazsınız.Kargo geç gelebilir endişelenmeyin :)
    İyi günler.
    Edit: Soracak sorunuz varsa etiketlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 7 Şubat 2015; 11:04:24 >
  • quote:

Ürün geldi sabahın köründe :)
    Eliniz küçükse almayın benim elim orta seviyede tam oturdu elime ve hafifte bende CS oynuyorum dönderirken, fareyi kaldırırken herhangi bir zorluk yaşamadım.Mouse tuşları yumuşak güzel ve yumuşak olmasına rağmen yandaki makro tuşlarına parmagınız değdikçe basmıyorsunuz yani sıkıntı olmuyor.2-3 saattir aralıksız kullanıyorum terleme fazla yapmadı.Orta tuşa gelirsek orta tuş orta derece diyebilirim ama fiyatına göre gayet kullanışlı.Kampanya ile alacaksanız bence kaçırmayın alın.G240 mouse padde gayet güzel G402 ile iyi oldu.139 TL'ye 2side değer.Pişman olmazsınız.Kargo geç gelebilir endişelenmeyin :)
    İyi günler.
    Edit: Soracak sorunuz varsa etiketlersiniz.

Saat 8de gelen kargo gözlerim kapalı bir şekilde imza atmamla elime ulaştı. Haftasonu gelmez diye düşünüyordum. Ellerim büyük ve 2 saatlik kullanımımda çok rahatım. 15 senedir makro tuşları kullanmadığım için haliyle alışamadım. Ama gerçekten harika bir ürün. Mouse pad ile yağ gibi kayıyor. Bir inceleme videosu hazırlayabilirim. :)

• kral-pc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.Video yapma şansınız varsa yapın alacak arkadaşlar için çok iyi olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.