Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.006
Cevap
77
Favori
163.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar yorumları okudum.
    Hemen konuya giriyorum :) G29 satan varsa pm göndermesi yeterli orta yol bulunur anlaşırız
  • Selcuk izmir S kullanıcısına yanıt
    Selçuk logitecden direksiyonun yazılımını pc ye indir kur düzelir pedallarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Force Feedback ayarı Trustmaster'a göre nasıl Logitech'in bu modellerinde ? İkisini karşılaştıran oldu mu ?

Bu arada zamanında amazon'dan aldığım force feedback'li trustmaster direksiyonu (Xbox One için) çok uygun fiyata verebilirim. Hiçbir sorunu yok ama kutusuda yok. :) Bilginize. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Force Feedback ayarı Trustmaster'a göre nasıl Logitech'in bu modellerinde ? İkisini karşılaştıran oldu mu ?

Bu arada zamanında amazon'dan aldığım force feedback'li trustmaster direksiyonu (Xbox One için) çok uygun fiyata verebilirim. Hiçbir sorunu yok ama kutusuda yok. :) Bilginize. :)

thrustmaster daha önde diyebilirim, vede çok sessiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

Force Feedback ayarı Trustmaster'a göre nasıl Logitech'in bu modellerinde ? İkisini karşılaştıran oldu mu ?

Yapma yaw. Logitech'i daha öncü bilirdim bu konuda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

Yapma yaw. Logitech'i daha öncü bilirdim bu konuda.

Hayırliı akşamlar, lafın areasasına giriyoruim lütfen kusurea bakamyın.
    Thrutmaster kayışlı sistem kullanıyor bildiğim kadareıyla ve neredeyse sıfır ses ve daha gerçekçi bir hiossiyat sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayış sistemine güvenmiyorum açıkçası. zamanla kayışta sıyırmalar olabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Ciryatan

Kayış sistemine güvenmiyorum açıkçası. zamanla kayışta sıyırmalar olabilir diye düşünüyorum.

Orasını bilemem tabiiki..

• Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Bende hepsini denedim thrustmastirdan altta olmasina ragmen g27 deki rahatligi bide o takirtiyi bulamayinca en son yine g29 da karar kildım alışmışım logitece bir kere

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Bende hepsini denedim thrustmastirdan altta olmasina ragmen g27 deki rahatligi bide o takirtiyi bulamayinca en son yine g29 da karar kildım alışmışım logitece bir kere

Ali abi rahastlık derken neyi kastrediyorsun ?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Rahatlık dedim ömer rahatsızlık demedim
    Yani logitece olan alışkanlıktan dolayı

• ben de vg tx almayi dusunuyordum ama baya zor, amazon'da satilan 110V, 220V satan international yollayan yok

sanalmarketim'den G920 aldim ama hosuma gitmedi, ilk direksiyonum, hatta direksiyonda bir hata mi var iade mi etsem karar veremedim

acaba disli kirigi falan mi var anlayamadim, zir zir bir surtunme sesi geliyor

bunun disinda fren pedalinin icine plastik bir parca koymuslar, basmak mumkun degil, playseat challenge var neredeyse parcalanacak frene basinca

ozet olarak, benim gibi bi thrustmaster veya logitech g29/920 alayim, deneyeyim diye dusunen varsa bence uzak dursun

eger G29/920 kullanan varsa ses konusunda deneyimlerini paylasabilirse sevinirim, bir de saga/sola cevirme dengeli degil gibi, bir tarafa cevirmek digerinden daha kolay (ozet olarak baya killandirdi beni)
    (bunlara ek olarak vites ayri bir kotu, hafifligini gectim, dirt rally'de vitesi kullanamadim, otomatik vitese gecirdim ayarlardan, simdiki aklim olsa hic almam vitesini de)

• jedi klan kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen direksiyonunda sorun yok senin ilk direksiyonun olduğu için biraz alışman zamana bağlı frenleri biraz sert dir
    vitesi boşuna almişsın çok gereksuz zaten direksiyon arkasi kelebek vitesler var burdan satarsin vitesi
    eğer direksiyona çabuk alışırsan bir daha birakamazsin

• Alet takılı degilken bile sola cevirirken baya bir zirlama sesi var, onun disinda biraz G27 videosu izledim, oyle calisirken cikan takur tukur seslerden degil, sadece cok tiz olarak zirliyor, hoparlorler baya acikken bile duyulan bir ses

Motorlardan birinin montaji cok saglam degil bence, ama cok mantikli bir aciklama da degil, ikisi de bir disliye bagli gibi, rulmanlarin icinde bir catlama falan olmus olabilir

1 kere de durup dururken baglantisi koptu aletin PC'den

Bunu degistirtebilirsem yenisi hakkinda da yorum yaparim, bu spesifik direksiyon hic icime sinmedi, degistirmezlerse buyuk ihtimalle toz toplar bir kenarda
  • jedi klan kullanıcısına yanıt
    Hemen geri yolla kesin değişirler mecburlar değişmeye

• Mustafa hocam konuyu okudum fakat logitech siteye eklenmemiş daha g920 için fiyat nedir acaba ?
  • Peki thrustmasterin vg ile tx i arasindaki fark nedir ?

• Thrustmaster gibi bundan çok daha kaliteli ve sağlam bir set varken aynı fiyat bandındaki G29 direksiyonu almak kadar mantıksız bir hareket yok ya, gerçekten arkadaşlar lütfen paranızı şu saçma sete kaptırmak yerine T500 gibi kendini kanıtlamış , daha sessiz , daha iyi hissiyat ve pedalı varken almayın para kazandırmayın şu logitech e bu direksiyondan. Tamam bende logitechi çok severim çok sağlam ürünleri var ama direksiyon piyasasında rakipleri 10 yıl ileride.

• T500 ve g29 farklı sınıftalar. Aralarında 1000 liradan fazla fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

T500 ve g29 farklı sınıftalar. Aralarında 1000 liradan fazla fark var.
    EDIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senatus -- 15 Ocak 2016; 18:17:59 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.