Şimdi Ara

Lodux veya herhangi bir anksiyete ilacı kullananlar gelsin(cinsel isteksizlik)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
23.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lodux 30mg kullanıyorum yaklaşık 1 aydır kaygılarımı pek giderdiğini söyleyemem ama bende son 1 -1.5 haftadır cinsel isteksizlik var ve değişik bir ağırlık var üstümde sürekli uyuma değilde yatma ,uzanma isteği var sersem gibiyim bu ilacın yan etkisi midir yoksa ciddi bir sağlık sorunum olabilir mi ? İlaca başlamadan önceki ruh halim ile başladıktan nerdeyse 1 ay sonraki ruh halim arasında pek fark yok mg mi artırmak lazım ?
  • Up
  • Bende cinsel istekten kurtulsam keşke. Kafam ne kadar rahat olurdu.
  • Daha önce başka antidepresan kullandın mı?
  • google gir

nicole aniston yaz görsellere

isteksizlik falan kalmaz
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Yok ilk bu, ilaç işe yaradı mı desen pek yok ama cinsel isteksizlik ve sersemlik hissi var ilacın yan etkisi mi bilmem ama bazı ciddi hastalıkların belirtisi de olabiliyor cinsel isteksizlik sersemlik yorgunluk felan bunun da ufaktan kaygısı oldu şuan dur bakim ilaç bitecek arayada bayram giriyor 3 gün felan ilaçsız kalacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vosvareto9013

Yok ilk bu, ilaç işe yaradı mı desen pek yok ama cinsel isteksizlik ve sersemlik hissi var ilacın yan etkisi mi bilmem ama bazı ciddi hastalıkların belirtisi de olabiliyor cinsel isteksizlik sersemlik yorgunluk felan bunun da ufaktan kaygısı oldu şuan dur bakim ilaç bitecek arayada bayram giriyor 3 gün felan ilaçsız kalacam
    ereksiyon olmak mı zorlaşıyor? problem olduğunu sanmıyorum
    İstek yok yani canım istemiyor eskisi gibi değilim
  • Vosvareto9013 kullanıcısına yanıt
    ilacı gecemi alıyorsun gündüzmü? gece almanı tavsiye ederim zaten uyuyacaksın. ayrıyeten tipsizsen kızlarda bakmıyosa cinsel isteksizlik senin için daha iyi deilmi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

google gir

nicole aniston yaz görsellere

isteksizlik falan kalmaz
    Çöp + leş
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Çöp + leş

Alıntıları Göster
    Hayatında öyle bir kız sana bakmayacak bile
  • Akşam 8 gibi alıyorum hocam cinsel isteksizlik sıkıntı değil dediğin gibi aslında iyi benim için ama ciddi bir rahatsızlıktan dolayı mı oluyor yoksa ilacın yan etkisi mi şüphesi var içimde çünkü bazı ciddi rahatsızlıklarin habercisi olabiliyor bende ondan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Hayatında öyle bir kız sana bakmayacak bile

Alıntıları Göster
    Öyle bir kıza ihtiyacım yok bi kere tmm mı?.s
  • quote:

Akşam 8 gibi alıyorum hocam cinsel isteksizlik sıkıntı değil dediğin gibi aslında iyi benim için ama ciddi bir rahatsızlıktan dolayı mı oluyor yoksa ilacın yan etkisi mi şüphesi var içimde çünkü bazı ciddi rahatsızlıklarin habercisi olabiliyor bende ondan korkuyorum
    sabah ereksiyonu oluyor mu peki? bu önemli bir ölçüt.
    Ya bende ezelden beri sabahları ereksiyon uyku ile karışık bir şekilde oluyor şu aralar da oluyor ama eski gücünde değil onda da azalma oldu yani
  • Vosvareto9013 kullanıcısına yanıt
    cinsel isteksizlik genelde herkeste oluyor ama senin ilacının etkin maddesi duloksetine baktım karacigerle ilgili veya kan basıncıyla ilgili problem olabiliyormuş sen doktoruna sor bence .
  • quote:

Ya bende ezelden beri sabahları ereksiyon uyku ile karışık bir şekilde oluyor şu aralar da oluyor ama eski gücünde değil onda da azalma oldu yani
    bir sorunun yok korkma. ilacı bırakırsan geçer
  • sarı ve snrı sınıfı ilaçlar cinsel isteksizlik ve ereksiyon sıkıntısı yapabilir. çok yaygın bir yan etki. ilacı bıraktığınız an eskisine dönersiniz. kalıcı bir sıkıntıda yaratmaz. halsizlikte o ilaçtan olur. bir süre daha bekleyin geçmezse doktordan ilacı değiştirin. ancak cinsel yan etki çoğu ilaçta alirisbiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

sarı ve snrı sınıfı ilaçlar cinsel isteksizlik ve ereksiyon sıkıntısı yapabilir. çok yaygın bir yan etki. ilacı bıraktığınız an eskisine dönersiniz. kalıcı bir sıkıntıda yaratmaz. halsizlikte o ilaçtan olur. bir süre daha bekleyin geçmezse doktordan ilacı değiştirin. ancak cinsel yan etki çoğu ilaçta alirisbiz
    ssri de yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

ssri de yapar mı?

Alıntıları Göster
    en çok ssri ler yapar zaten. ama herkeste yapacak diyede birşey yok. ben 1.5 aydır lustral alıyorum hherhabgi bir kayda değer cinsel etkisi yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.