Şimdi Ara

LocoRoco PSP'yi kapatiyor(Yardim Lutfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LocoRoco world 3 nin en son bolumunde yukleme yaparken donuyor ve akabinde PSP yi kapatiyor.Benzer bir sorun yasayan oldu mu?Cozum icin onerileriniz ne olur?
    Tesekkur ederim.

• hafıza kartın orjinal mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jatha

Selamlar

LocoRoco world 3 nin en son bolumunde yukleme yaparken donuyor ve akabinde PSP yi kapatiyor.Benzer bir sorun yasayan oldu mu?Cozum icin onerileriniz ne olur?
    Tesekkur ederim.

Bende Oyun UMD mi diye sorucaktım? Eğer hafıza kartından oynuyorsan; sorun hafıza kartında yada Oyunda olabilir. İmkanın varsa başka bir hafıza kartında dene, eğer sonuç alamazsan oyunu başka bir yerden indir.

Eğer oyunun UMD ise çizilme olup olmadığını sorabilirim
  • dostum bende de aynısını yaptı aynı yerde kapandı ama araştırmadım neden olduğunu herhalde çektiğimiz oyun arızalı.
  • Bende bu tarz sorunlar olmaya başlamıştı.
    Hafıza kartı bozulduğunda oluyor bu olay. Değiştirdim kartı düzeldi.Loading ekranında yüklenen datalar hafıza kartının bozuk alanına denk geliyor ve garip bir ses eşliğinde makina kapanıyor değil mi?Büyük bir ihtimalle hafıza kartın bozulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 10 Mayıs 2008; 3:57:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jatha

Selamlar

Tesekkur ederim.

Jatha selamlar,

o oyun sorunlu ve sorunsuz olmak üzere iki türlü haliyle dolaşmakta. Bizden mi edindin o oyunu acaba? Eğer bizden edindiysen bizde ki sorunlu olanıdır. Peki başka oyunlarda var mı böyle bir sorun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorceress

Bende bu tarz sorunlar olmaya başlamıştı.
    Hafıza kartı bozulduğunda oluyor bu olay. Değiştirdim kartı düzeldi.Loading ekranında yüklenen datalar hafıza kartının bozuk alanına denk geliyor ve garip bir ses eşliğinde makina kapanıyor değil mi?Büyük bir ihtimalle hafıza kartın bozulmuş.

Acaba hafıza kartınız orjinal mi, yoksa çakma mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

quote:

hafıza kartının orjinal yada çakma olmasıyla alakası yok. ben 2 gb sandisk aldım bimeksten arkadaşın dediği yerde benimde makina kapanıyor. problem oyunda bunun gibi bi kaç oyun daha denk geldi ( killzone,ssx on tour )
  • evet arkadaşlar hafıza kartıyla alakası yok bende de sandısk ultra 2 var orjinal içindeki diğer oyunların hiçbirinde bu sorun yok ama bu oyunda 3. dünyanın sonunda 4-1 geçtiği an donuyor ve makinayı kapatıyor oyun arızalı.
    quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

quote:

hafıza kartının orjinal yada çakma olmasıyla alakası yok. ben 2 gb sandisk aldım bimeksten arkadaşın dediği yerde benimde makina kapanıyor. problem oyunda bunun gibi bi kaç oyun daha denk geldi ( killzone,ssx on tour )

• Selamlar
    Oncelikle cevaplar ıcın tesekkur ederim.
    Hafıza kartım orjinal degil.
    Sanırım oyunda problem var.
    Serbülent bey oyunu ve PSP yi sizden almıstım ama su ana kadar baska bir oyunda problem yasamadım.
    Baska bir versiyonunu deneyecegim
    Ilgınız ıcın tesekkue ederım
    Saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

quote:

quote:

Zaten önceki mesajımda sorunun Oyundan yada hafıza kartından kaynaklanabileceğini belirtmiştim. Ayrıca hafıza kartıyla da alakası var. Sahte hafıza kartları ömürlerini doldurmaya başladıkları zaman bu tür sorunlar çıkarabiliyor İlk olarak oyun başka bir yerden indirilmeli, sonuç alınamazsa başka bir hafıza kartı ile aynı oyun denenmeli

• hocam bende de aynı sorun olmuştu bendeki 300 küsür mb dı başka bi yerden 600 küsür mb olanını indirdim hiç sorun çıkmadı yani oyun arızalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.