Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.907
Cevap
75
Favori
1.049.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az bile verdiniz 20m bekliyordum...

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Hocam burada Türk takımı tutan yok mu? Yani FB, GS yerine Liverpool, Chelsea yı mi destekliyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Hocam burada Türk takımı tutan yok mu? Yani FB, GS yerine Liverpool, Chelsea yı mi destekliyorsunuz?

Kendi adıma konuşayım Türkiyede Fenerbahçe,Avrupa'da ise Liverpool'u destekliyorum.
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum ama inşallah gelir.
    Zaten gelsin artık ya yıllardır özlemindeyim gidemiyorum da İngilterelere. "hoş gitsem ne olacaksa dünyanın parası store"

Yıllar önce adidas liverpool t-shirt almıştık kırmızı beyaz bıktım artık onu giymekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Henderson

https://www.easports.com/uk/fifa/cover-vote/vote-summary

Kaptan Jordan Henderson'un Fifa 16'nın kapağında görmek istiyorsanız oy kullanalım dostlar.

Normalde Hendersona atmayacaktım ama diğer 3 ismi görünce attım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hiç sanmıyorum ama inşallah gelir.
    Zaten gelsin artık ya yıllardır özlemindeyim gidemiyorum da İngilterelere. "hoş gitsem ne olacaksa dünyanın parası store"

Yıllar önce adidas liverpool t-shirt almıştık kırmızı beyaz bıktım artık onu giymekten

İnşallah ürün çeşitliliği olur yoksa ne anlamı kalır NB'a geçmesinin.

Ama ne gelirse gelsin alıcam bi tane,inşallah bedenleri İngiltere'den farklı değildir.

• Sebastian Coates £4m karşılığında Sunderland'e transfer olacak. Oyuncu, 2011'de £4.9m karşılığında Nacional'den transfer edilmişti.

Bu arada diğer gönderilecek/ayrılacak oyuncular da şöyle; Teklif gelmesi durumunda Balotelli. Kesin olarak gönderilecek olanlar Borini, Lambert, Jose Enrique ve Luis Alberto.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

Konudaki transferden sonra gelen yorumlar beni acayip sasirtti.Acaba biz gecen sene farkli maclarmi izledik.Bu takimin senelerdir en buyuk problemi savunma hatti.Gecen sene kacan sampiyonlugunda bu sene yasanan husraninda en onemli etkeni savunmadaki beceriksizligimizdi.Hal boyleyken inatla hucum hattina ucuk paralar verilip defans hatti iyilestirilmiyor.Alinan Firmino iyi oyuncu ama o parayi ancak biz veririz.Elde Coutinho ve Lallana var o bolgede ne diye Firminoya o kadar para verip alirsin,senin elinde Messi olsa o savunma hattiyla seni sampiyonluk potasina sokamaz firminomu sokacak.Anlasilan seneyede 5.lik mucadelesine devam edecegiz.

Hay yaşa.

Skrtel en iyi 11 e seçildiğinde de demiştim.Kötü stoper.Ya da şöyle diyeyim de linç etmesinler.EPL şampiyonluğu hedefleyen bir takımın stoperi olamaz.Lovren'i gördük.O adam hiç hiç hiç olamaz.Stoper şart.Ön liberon sıkıntılı mı ? bence sıkıntılı.Santraforlar leş mi ? leş.

O mevkide parlayan bir Coutinho var mı ? var.Lallana iş görüyor mu ? görüyor.

Ne kafayla gittin bu adamı aldın ? Zaten geçen sene şampiyonluğu atamadığın için değil savunamadığın için verdin.Hiç mi akıllanmadın.

Suarez gitti.Yerine git bir yıldız al.Bir Benzema kovala, Reus kovala ne bileyim Bale için çılgın teklif haberi görelim.

Yok.Firmino var.Ben çocukken yine aynı dalga dümen olduydu.Cisse Gerrard filan kesin şampiyonlardı.Büyüdüm Torres geldi.Tamam lan her şey oluyor bu sefer dediler.Yine saçma sapan transferler geldi.Torres gitti yerine alınan adam Carroll ile Suarez oldu.Carroll EPL tarihinin en büyük rezilliği olarak kayıtlara geçti.

Bugün yine aynısı oluyor.Hep FM den adam toplar gibi dolduruyorlar.Sonu hüsran oluyor.

Bir kulüp ancak bu kadar kötü yönetilir.Bu takımın yan parçaya iyi oyuncuya değil net oyunculara ihtiyacı var.Süperstara ihtiyacı var.

Bale ve Hummels'e Ramos ile Robben'e ne bileyim Messi ile Pique'ye.Adamlar bunu yapmıyor gidiyor yıllardır yan parça alıyor.

Ford bayiisi sanki adamlar.

• Firmino'yu beğenmeyen adamlar izledi mi hiç ? 2 senedir Bundesliga'ya damga vuruyor.Geçen sene dünya kupası oynasaydı Real alacaktı.Sırf Barça'nın Suarez transferi sebebiyle alındı James.Yoksa sezon ortasından beri konuşulan aday Firmino'ydu.

Bence hem Clyne hem Firmino doğru transfer.
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    oyuncu iyi de takımdaki en iyi bölgemiz ofansif orta saha kalan tüm bölgeler kötü olunca biraz tepki var sanırım bence kaleci, lovren yerine agger kalitesinde bi stoper, verratti gibi çift yönlü orta saha ve takımı taşıyabilecek hızlı bi forvet alınmalı ki diğer bölgelere bakılsın sonra. ama sterling gideceği için firmino iyi hamle, markovic ve lallana yı da satabilirsek iyi fiyata güzel olur. clyne da iyi transfer ama 17 milyon çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

oyuncu iyi de takımdaki en iyi bölgemiz ofansif orta saha kalan tüm bölgeler kötü olunca biraz tepki var sanırım bence kaleci, lovren yerine agger kalitesinde bi stoper, verratti gibi çift yönlü orta saha ve takımı taşıyabilecek hızlı bi forvet alınmalı ki diğer bölgelere bakılsın sonra. ama sterling gideceği için firmino iyi hamle, markovic ve lallana yı da satabilirsek iyi fiyata güzel olur. clyne da iyi transfer ama 17 milyon çok fazla

Bro şuan kendini PL'de kanıtlamış, İngiliz ve İngiltere milli takımının sağ bekini aldık. 17 milyon € ideal bir rakam. Gelecek ve gidecek oyunların artısını eksisini hesaplarsak;

Gelenler ve gelecek olanlar:

Firmino 30 milyon €
    Clyne 17 milyon €
    James Milner bedava
    Danny Ings bedava
    Adam Bogdan bedava
    Benteke veya Bacca ikilisinden birini kesin olarak alacağımız söyleniyor. 25-30 milyon € diyelim ortalama bonservislerine.

TOPLAM HARCAMA: 72-75 milyon €

Gidenler ve kesin ayrılacaklar:

Iago Aspas 6 milyon €
    Coates 5.5 milyon €
    Borini 8-10 milyon €
    Lambert 3-4 milyon €
    Balotelli 12-15 milyon €
    Jose Enrique 3-4 milyon €
    Luis Alberto 5-6 milyon €

TOPLAM ORTALAMA GELİR: 40-45 milyon € arası..

Geçen yıllara göre gayet iyi diyebilirim.

• Clyne suan alabilecegimiz en iyo sag bekti. Adam gibi bir forvet ve on libero gelmeli bir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clyne iyi transfer.
  • Charlie austin gelse nasil olur acaba? Kume dusen qpr de 17 gol atmisti yalnis hatirlamiyosam. Eger yildiz bi adam alamaycaksak austin bentekeden iyidir bence

• O bölgeye bakalım; Coutinho, Sterling, Lallana, Ibe, Markovic. Sterling'in takımda kalacağını sanmıyorum, iki yıl önce Suarez'in çıkardığından daha büyük olay çıkardı, kalması mümkün değil, ayrıca öyle hep bahsedildiği gibi takımın yıldızı, tek başına maç alan biri de olmadı geçen sene. Lallana'ya gelince, kendisi tam bir hayal kırıklığı oldu, sezon boyunca tek bir katkısı yok, bu durumda elde Coutinho, Markovic, Ibe kaldı, Markovic geçen sene pek şans bulamadı ama yine de umut veriyor, ancak transfer yapmayacak kadar güvenilir değil, Coutinho ve Ibe ise koca sezonda o bölgede kalan iki isim, yani bence oraya iyi bir transfer şarttı ve Coutinho ile birlikte iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.
    Son olarak, bir orta saha ve bir forvetle transferin biteceğini düşünüyorum.

• http://www.trtspor.com.tr/videolar/liverpoolda-eglenceli-antrenman-11610.html

• quote:

Orijinalden alıntı: synchro

Hocam ofansif orta saha bölgesi için 2 aday var Lallana ve oranın bir numarası Coutinho.Lallana zaten mutlaka satılmalı.Lallana aralık ayında iyiydi onun dışında yoktu.

Firmino gol olarak üst düzeyde, gizli forvet olarak da kullanılabilir yani.Bence o bölgenin yeni bir numarası olacak.Coutinho sol iç olarak kullanılır.Sterling sağ tarafta kullanılır satılmazsa.Satılırsa başka biri alınır Markovic de yedek kalır.

Onun dışında Henderson reyizin arkasına biri lazım bence iki yönlü oyuncu yerine bir ön libero lazım.Çünkü Henderson iki yönlü zaten.

Yine en az Agger kadar takımı toplayacak ve onun kalitesinde bir stoper lazım.Ben yine as forvet alınacağını düşünmüyorum.Sturridge'in çok üstünde biri alınmaz.Yine yedek kaleci lazım aslında Ospina'yı almak çok mantıklı olur.Minyol reyizi kesebilir bile.

Clyne konusuna gelince bedava hatta şöyle yazayım BEDAVA

Eğer İngiliz pasaportu taşımasa ve BPL oyuncusu olmasa yine bedavaydı ama şimdi cidden BEDAVA.

Liverpool iyi başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Henderson

http://www.trtspor.com.tr/videolar/liverpoolda-eglenceli-antrenman-11610.html

IBE

Bu sene, Sterling'in 13/14 sezonunda yaptığı çıkışı yapar mı acaba, geçen sezon bunu gösterdi biraz

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.