Şimdi Ara

LİNEAGE2 AŞKI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildigimiz gibi bu forumdaki herekez nerdeyse l2yi sevgilisinden bile çok seviyor. ama artık şunun farkına vardık üst üst e gelenler client ler bizi bezdirdi çogumu sevdamızdan uzaklaştırdı ben bunu bi devlet meselesi gibi görüyüorum artık ortalık malı gibi olup o serverdan bu servera interludemi kamel mi hellbound mı gracia part 1 part 2 final sonra epilogue sonra freya şimdide goddess of destruction bune baba bide o 3 part halinde çıkcaganı düşünürsek l2 napıyor böle eywallah yenilik olurda bunlar işin içine resmen sıçtı l2den soguttular hepimizi birde türkçe muhabbeti çıktı al bide burdan yak l2 çocuk oyunu degilir l2 online oyunlarda bi devrimdir lütfen işin içine gittikçe sıçılmasın.

• Türkçe olunca çoluk çocuk gelicek bilmem ne diyosunuz da ingilizceyken çoluk çocuk olmadığını nereden biliyorsunuz ki?(Konuyu açan arkadaşım, ilk cümlem sana hitaben değildir,bazı yerlerde gördüm ondan yazdım.)Oyun öyle anlı şanlı bir ingilizce bilgisi gerektirmiyor zaten... ha ama ne olur mesela; ingilizce bilmeyen kişiler oyunun hikayesinden haberdar değildirler, şimdi onu öğrenmiş olurlar. Bazı arkadaşlar demiş Türkçe olursa garip kaçar bilmem ne ,onlarda inglizce dil paketini yükler öyle oynar. Ben seninle aynı düşüncede değilim çünkü sadece private serverlar açısından bakmışsın olaya... dünyada bu oyuna aylık para ödeyen milyonlarca oyuncu mevcut ve oyunu üreten firmada bu insanlara yeni birşeyler sunmak zorunda yoksa oyuncu kaybeder. Eğer ufak ufak yenilikler yapsaydılar eminim bu sefer de diyecekiniz ki: "Azıcık yenilikler yapıyorlar sonrada buna yeni client diyolar" sözüm meclisten dışarı ama insanoğlu her konuda nankör oluyor, lütfen konuya biraz objektif bakın.İyi oyunlar.

Edit: Arkadaşlar iyi bir mid rate freya yada H server bilen biri PM atabilir mi?(extra konu açmamak için buraya not düştüm.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 2 Kasım 2011; 20:30:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Türkçe olunca çoluk çocuk gelicek bilmem ne diyosunuz da ingilizceyken çoluk çocuk olmadığını nereden biliyorsunuz ki?(Konuyu açan arkadaşım, ilk cümlem sana hitaben değildir,bazı yerlerde gördüm ondan yazdım.)Oyun öyle anlı şanlı bir ingilizce bilgisi gerektirmiyor zaten... ha ama ne olur mesela; ingilizce bilmeyen kişiler oyunun hikayesinden haberdar değildirler, şimdi onu öğrenmiş olurlar. Bazı arkadaşlar demiş Türkçe olursa garip kaçar bilmem ne ,onlarda inglizce dil paketini yükler öyle oynar. Ben seninle aynı düşüncede değilim çünkü sadece private serverlar açısından bakmışsın olaya... dünyada bu oyuna aylık para ödeyen milyonlarca oyuncu mevcut ve oyunu üreten firmada bu insanlara yeni birşeyler sunmak zorunda yoksa oyuncu kaybeder. Eğer ufak ufak yenilikler yapsaydılar eminim bu sefer de diyecekiniz ki: "Azıcık yenilikler yapıyorlar sonrada buna yeni client diyolar" sözüm meclisten dışarı ama insanoğlu her konuda nankör oluyor, lütfen konuya biraz objektif bakın.İyi oyunlar.

Edit: Arkadaşlar iyi bir mid rate freya yada H server bilen biri PM atabilir mi?(extra konu açmamak için buraya not düştüm.)

İnternet cafede yıllarımı geçirdim bi l2ye çocouklar olumlu bakmamıyordu oyuna başlatsak karmışık çok zor deyip bırakıyolardı misc shop ismi turkçe bi anlam kazanınca sana yararı ne olucak işimze yaramıyacak degil ama çok güzel bi sistemle türkçeleştirek lazım private serverlar olarak bakıyorsun diyorsun yanılıyorsun benim orjanalde oynayam 30 yaş üstü abilerim var beni l2 ye başlatan insanlar onlar bıktı yeniliklerden neden server ücretsiz oluyor sanıyorsun ? artık eskisi kadar para veren kalmadı eskisi kadar player kaladı onlarda böle bir siteme geçiş yaptı yenilikten yana felan degilim ben dostum ama çok abartı bir yenilik geldi insanlar neden interlude diyor bunun bi sebebi var çünkü oyun gittikçe aion tarzı bi oyun gibi oldu bunu goddes ta daha iyi görecegiz l2nin forumlarına göz gezdirisen şikayetçi olan insanları görürüsün bu benim şahsi düşüncem benim gibi düşünen insanlarda oldguna eminim. saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: realsadness

quote:

Türkçe olunca çoluk çocuk gelicek bilmem ne diyosunuz da ingilizceyken çoluk çocuk olmadığını nereden biliyorsunuz ki?(Konuyu açan arkadaşım, ilk cümlem sana hitaben değildir,bazı yerlerde gördüm ondan yazdım.)Oyun öyle anlı şanlı bir ingilizce bilgisi gerektirmiyor zaten... ha ama ne olur mesela; ingilizce bilmeyen kişiler oyunun hikayesinden haberdar değildirler, şimdi onu öğrenmiş olurlar. Bazı arkadaşlar demiş Türkçe olursa garip kaçar bilmem ne ,onlarda inglizce dil paketini yükler öyle oynar. Ben seninle aynı düşüncede değilim çünkü sadece private serverlar açısından bakmışsın olaya... dünyada bu oyuna aylık para ödeyen milyonlarca oyuncu mevcut ve oyunu üreten firmada bu insanlara yeni birşeyler sunmak zorunda yoksa oyuncu kaybeder. Eğer ufak ufak yenilikler yapsaydılar eminim bu sefer de diyecekiniz ki: "Azıcık yenilikler yapıyorlar sonrada buna yeni client diyolar" sözüm meclisten dışarı ama insanoğlu her konuda nankör oluyor, lütfen konuya biraz objektif bakın.İyi oyunlar.

İnternet cafede yıllarımı geçirdim bi l2ye çocouklar olumlu bakmamıyordu oyuna başlatsak karmışık çok zor deyip bırakıyolardı misc shop ismi turkçe bi anlam kazanınca sana yararı ne olucak işimze yaramıyacak degil ama çok güzel bi sistemle türkçeleştirek lazım private serverlar olarak bakıyorsun diyorsun yanılıyorsun benim orjanalde oynayam 30 yaş üstü abilerim var beni l2 ye başlatan insanlar onlar bıktı yeniliklerden neden server ücretsiz oluyor sanıyorsun ? artık eskisi kadar para veren kalmadı eskisi kadar player kaladı onlarda böle bir siteme geçiş yaptı yenilikten yana felan degilim ben dostum ama çok abartı bir yenilik geldi insanlar neden interlude diyor bunun bi sebebi var çünkü oyun gittikçe aion tarzı bi oyun gibi oldu bunu goddes ta daha iyi görecegiz l2nin forumlarına göz gezdirisen şikayetçi olan insanları görürüsün bu benim şahsi düşüncem benim gibi düşünen insanlarda oldguna eminim. saygılar

Kısaca şöyle diyelim o zaman "renkler ve zevkler tartışılmaz."

• quote:

quote:

quote:

Kısaca şöyle diyelim o zaman "renkler ve zevkler tartışılmaz."

Kesinlikle

• Bende yeni çıkan clientlerden haz almıyorum star wars gibi heryer yanarlı dönerli garip garip skiller, çoğu character olması gerektiğinden çok farklı ve zayıf. Benim için bu oyundan aldığım zevkin tavan yapmış hali;

-C4/Int client
    -Low rate (en fazla 10x)
    -Craft sistemi
    -Sade ve anlaşılır, ticaret üzerine kurulmuş, her partyde sws/bd olmasını zorunlu kılan ve sadece kale almaya endekslenmiş haliydi ... ama nafile.

Böyle bir serverda bir süre sonra sıkılırım veya her server böyle olursa bir süre sonra sıkar muhabbetleri dönücektir elbet. Bunuda yeni bir quest ile, yeni bir custom armor/wep ikilisiyle yada yapılması gereken farklı bir amaçla rahatça geçiştirebilirdik diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DubStep*

Bende yeni çıkan clientlerden haz almıyorum star wars gibi heryer yanarlı dönerli garip garip skiller, çoğu character olması gerektiğinden çok farklı ve zayıf. Benim için bu oyundan aldığım zevkin tavan yapmış hali;

-C4/Int client
    -Low rate (en fazla 10x)
    -Craft sistemi
    -Sade ve anlaşılır, ticaret üzerine kurulmuş, her partyde sws/bd olmasını zorunlu kılan ve sadece kale almaya endekslenmiş haliydi ... ama nafile.

Böyle bir serverda bir süre sonra sıkılırım veya her server böyle olursa bir süre sonra sıkar muhabbetleri dönücektir elbet. Bunuda yeni bir quest ile, yeni bir custom armor/wep ikilisiyle yada yapılması gereken farklı bir amaçla rahatça geçiştirebilirdik diye düşünüyorum..

Zaten 10x serverda sürekli oynasanda yapılcak birşey bulur bunca yıl 10x olmasda 45x 50x bu tür serverlardada oynadık sıkamadı sade belirli ama göze güzel gelen bir sistemi var c4 clinet l2yi sevme sebemimiz ztn

Bi serverda yok motorsiklet var o kadar saçma birşey olamaz aksesuar lar felan çıgrından çıktı çok saçma sapan şeyler çıktı orata tabiki herkezin düşüncesi darklı ama c4/interlude bu oyunun doruk noktası.

• Valla %100 anliyacak kadar ingilizcem yok kendimi de vermedim ama iyi birşeye benziyor :D yazacak konu burayi buldum :D yeni konu acmiyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Valla %100 anliyacak kadar ingilizcem yok kendimi de vermedim ama iyi birşeye benziyor :D yazacak konu burayi buldum :D yeni konu acmiyim dedim.

Güzel olmuş...

• quote:

Arkadaşlar bildigimiz gibi bu forumdaki herekez nerdeyse l2yi sevgilisinden bile çok seviyor. ama artık şunun farkına vardık üst üst e gelenler client ler bizi bezdirdi çogumu sevdamızdan uzaklaştırdı ben bunu bi devlet meselesi gibi görüyüorum artık ortalık malı gibi olup o serverdan bu servera interludemi kamel mi hellbound mı gracia part 1 part 2 final sonra epilogue sonra freya şimdide goddess of destruction bune baba bide o 3 part halinde çıkcaganı düşünürsek l2 napıyor böle eywallah yenilik olurda bunlar işin içine resmen sıçtı l2den soguttular hepimizi birde türkçe muhabbeti çıktı al bide burdan yak l2 çocuk oyunu degilir l2 online oyunlarda bi devrimdir lütfen işin içine gittikçe sıçılmasın.

komik katılmamak elde değil.ama şu var,bu yeniliklerin çıkmasının sebebi l2 nin çok popüler olmasından kaynaklanıyor bence. şöyle düşünelim ben l2 ye c4 le başladım c3,c2,c1 hiç oynamadım bilmiyorum hangi özellikler hangi skiller vardı. şimdi çıkan clientler bana yeni geliyor doğal olarak. ama yeni yetmeler l2 ye freya ile başlıyo hi5 ile başlıyo anlatabiliyormuyum? bıyığı yeni terlemeye başlayan çocuklar açısından l2 yepyeni bişey eskiyi bilmiyolar çünkü. çocuk direkt olaya freya ile başlıyo elegialar,arttributler,beltler,talismanlar vs.

ben birkaç yıldır gracia ve freya takıldım. geçenlerde bi intlerlude server oynadım resmen baydı 1 hafta dayanabildim. yapacak hiçbişey yok :)

• Diğer başlığada yazdım burda da belirtiyorum.
    Tıpkı pek çok başka oyun gibi lineage2 de free to play oluyor.
    http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

Diğer başlığada yazdım burda da belirtiyorum.
    Tıpkı pek çok başka oyun gibi lineage2 de free to play oluyor.
    http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

Nasıl Yani ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.