Şimdi Ara

Linea 1.3 95 HP Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda araç almayı düşünüyorum. Şu an bir tanıdığımda Linea var 1.3 95 HP 2012 model Aralık ayı trafiğe çıkışlı. Araç şu anda 3700 KM civarında. Bunun 3500 KM'sini ben yapmışımdır. Rodajı bana ait. Sürekli ben kullanıyorum. Ruhsat sahibi başka sadece.

Tanıdığım aracını yakın zamanda satıp Dacia Sandero Stepway alma düşüncesinde. Bu Linea'yı da ben alıyım diyorum. Şöyleki.

Aracın ikinci el piyasasını iyice araştırıp tanıdığa fiyat vericem. Kabul ederse eğer alacağı araba mesela 36.000 Linea'nın aynı özelliklerdeki aracanın ikinci el değeri 30.000

Alacağı arabanın 30.000 TL'ye kadar olan kısmının borcunu ben ödeyeceğim gerisini ona bırakacağım. Hem ben sıfır araba almış olacağım(ki arabanın ilk kontağına basan ve 3500 KM yapan benim), hem kredi derdim olmayacak. Hem karşıdaki kişi arabasını satmış yeni araç almış olacak hem de borç olmayacak kendisinde.

Sizce mantıklı birşey mi yapmış olurum yoksa kendim kredi çekip daha düşük araç mı almak mantıklıdır?

• bütün SORU VE CEVAPLARI VERMİŞSSİN HAYIRLI OLSUN:=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

bütün SORU VE CEVAPLARI VERMİŞSSİN HAYIRLI OLSUN:=)

Araba mantıklı güzel araba. Az yakar cinsten ama. Aynı paraya kredi çekip farklı araç almak mı mantıklı yoksa bu arabayı alıp 2 3 yıl bindikten sonra satmak başka bişey almak mı mantıklı. Arabanın 3 yıl ya da 150.000 KM garantisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Juan

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

bütün SORU VE CEVAPLARI VERMİŞSSİN HAYIRLI OLSUN:=)

Araba mantıklı güzel araba. Az yakar cinsten ama. Aynı paraya kredi çekip farklı araç almak mı mantıklı yoksa bu arabayı alıp 2 3 yıl bindikten sonra satmak başka bişey almak mı mantıklı. Arabanın 3 yıl ya da 150.000 KM garantisi var.

Açıkçası son zamanlarda bende çok bakmaya başladım!!!! Fıyat performans harıka yanı bu ozellıklerde bu sınıfta bır arac bulmak cok zor fıyatta bıraz daha anlasırsanız bence kacınılmaz...!!!
  • Aynı aracı 2012 model active plus paket ile 32400 tl ye almıştık. Fiyat iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçla 3500 KM yapıpta bizemi soruyosun en iyi cevabı sen verirsin (parasını sonuna kadar hakeder onda şüphen olmasın)
  • fiyat konusunda sıkıntında yok aracıda sen kullanmışsın zaten senin aracın sayılır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Aynı aracı 2012 model active plus paket ile 32400 tl ye almıştık. Fiyat iyi.

Bu da aynı araç active plus donanım.

• Galerilerde spotları sıfır km olarak 33500-34000 arasında satılıyor sanırım.E bu araba da sıfır sayılır, zaten sen kullanmışsın.Kredi çekip faiz de ödemeyeceksin.Mis gibi fırsat, değerlendir bunu.

Arabanın satışını mutlaka al ama.Tanıdık diye ihmal etme.

• al bence de fiyat performans olarak güzel araç...
  • hayırlı olsun bizde ikinci araç olarak linea düşünüyoruz çok güzel f/p arabasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Galerilerde spotları sıfır km olarak 33500-34000 arasında satılıyor sanırım.E bu araba da sıfır sayılır, zaten sen kullanmışsın.Kredi çekip faiz de ödemeyeceksin.Mis gibi fırsat, değerlendir bunu.

Arabanın satışını mutlaka al ama.Tanıdık diye ihmal etme.

Aile de ikna olursa yapacağım ilk iş noter satışı olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.