Şimdi Ara

Limitim 2500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tv den pek anlamıyorum ve anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum karşılığı hayır duam olur :)
    3d'si iyi olan 42 inch veya üstü 2500 tlye alınabilecek tv önerirseniz yardımcı olursanız sevinirim..

• tabikide hayır sen bunu al arkana bakmadan git dostum bu fiyata en iyi tv bu

PHİLİPS 48 PFS 8109

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren9192 -- 10 Şubat 2015; 23:53:29 >
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    Öneri için sağol çok çok sağol
  • eren9192 kullanıcısına yanıt
    Açtığım konuyu dikkate alıp cvp yazdığın için sağol ustam Allah izin verirse yarın alacam inşallah Antalya vatan bilgisayar stoklarında görünüyor.. Rast gele bir tv almaktan kurtardın beni
  • sen saol kardeşim yardımcı olmak güzeldir güle güle kullan bu fiyata en iyi tv bnde aldm bu fırsatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv yi aldınmı hocam kurulum yaptinmi ben aldım balıkesirden geldi kurulumu pazartesi yaptiraca. sende durum ney sorun varmı acaba clouding versial banding ışık sızması bi inceleme bekliyorum senden

• millet önerdiğiniz televizyonu ben de alcam galiba ,

teşekkür ediyorum size,,

şirketin de satışları bir anda o üründe artcak gibi duruyor :)))

şaşırçaklar şirkettekiler,,,
  • zaten stokları eritiyolar dostum :-) full hd sinifinin en ust seviye tv si 7500 tl imiş ilk ciktiginda philips in kendi sitesinde yaziyor. vatanda inceledim diğer tvler arasinda kendini hemen belli ediyor inci gibi parlıyor :-) ben 48 aldım gayet ideal boy fiyatta güzel aldım bi dal

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.