Şimdi Ara

Limit 55.000 TL Yaş:22 :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar samimiyetinize güvenerek bu konuyu açma gereksinimde bulundum.Daha önceden 1.16 i M Paket sahibiydim belli nedenlerden dolayı aracımı satmak zorunda kaldım.Daha sonrasında kendime motorsiklet aldım ve fazla km yapmayacağım için genelde hafta sonları cıkaracağım bir araç bakıyorum.Dolayısıyla seri bir araç olursa iyi olur:)
    Aklımdaki araçlar arasında;
    1. VW POLO GTİ 180 HP ya da ACT BLUE GT 150 HP
    2.SEAT LEON FR 140 HP
    3.PEUGEOT 208 GTİ 208 HP
    4.ALFA ROMEO GİULETTA 170 HP
    5. SEAT IBIZA CUPRA 180 HP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refo93 -- 30 Mayıs 2015; 13:43:05 >

• Manuel olmasından kaynaklı 208 GTI
  • fazla yakıt sarfiyatı olmadan diyosun ve seçeneklerin muhteşem
  • Manuel 208 gti psa-bmw su an ki en iyi hothatch
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankaytsn

Manuel olmasından kaynaklı 208 GTI

Cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

fazla yakıt sarfiyatı olmadan diyosun ve seçeneklerin muhteşem

9-11 yaksında tutupta 15-20 arası yakmasına gerek yok bağımından dedim ama senin görüş açın bilemiyorum.
  • 1.4 tsi leon
  • quote:

Orijinalden alıntı: refo93

quote:

9-11 yaksında tutupta 15-20 arası yakmasına gerek yok bağımından dedim ama senin görüş açın bilemiyorum.

ben olsam hiç biriyle uğraşmam sıfır km ford focus hb 1.6 trend x alırım geçerim.
  • Renault coupe yide listene eklemeni öneririm
  • quote:

quote:

quote:

ben olsam hiç biriyle uğraşmam sıfır km ford focus hb 1.6 trend x alırım geçerim.

İnsaf yahu.Adam haftasonları kullanıcam,seri bir araç olsun demiş.Kalkıp boş donanım ford focus önerilir mi.Hafta sonu arabası dediğin özel bir araç olmalı keyif arabası tarzında.Önerdiğin araba şirketlerin aldığı araba.

yağ yakma vs problemi var mı bilmiyorum ama Peugeot 208 GTI on numara bir tercih olur derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank W.

quote:

quote:

quote:

İnsaf yahu.Adam haftasonları kullanıcam,seri bir araç olsun demiş.Kalkıp boş donanım ford focus önerilir mi.Hafta sonu arabası dediğin özel bir araç olmalı keyif arabası tarzında.Önerdiğin araba şirketlerin aldığı araba.

yağ yakma vs problemi var mı bilmiyorum ama Peugeot 208 GTI on numara bir tercih olur derim.

Alıntıları Göster
    Hafta sonu gazcısıysan 208 GTI İyidir şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: FursionnMann

Hafta sonu gazcısıysan 208 GTI İyidir şimdiden hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Aynı yaş da sayılırız seçeneklerinin hepsi çok iyi araçlar bana göre hepsi de gider sana , aynı durumda olsam gilu alırdım sanırım diğerlerine göre farklı duruşu olan bir araç. Ek olarak otomatik istersen ibiza cupra, manuel istersen astra gtc bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: jdmforever

Aynı yaş da sayılırız seçeneklerinin hepsi çok iyi araçlar bana göre hepsi de gider sana , aynı durumda olsam gilu alırdım sanırım diğerlerine göre farklı duruşu olan bir araç. Ek olarak otomatik istersen ibiza cupra, manuel istersen astra gtc bakabilirsin

Alıntıları Göster
    208 GTİ,fuarda inceledim vites geçişleri,kabin kalitesi çok iyi.200hp'nin de hakkını veriyor kesinlikle.

• 208 iyide gti modelinde kapilar cercevesiz degil bnm canimi sıktı o is.

208 gti yerine beyaz yada kirmizi cam tavanli 1.6 thp 156 bg lik standart modeline bakardim.

Fiyati nedir bilmiyorum ama alfa mito da bakilabilir...
  • Evet focus olabilir ama ST sinden 😊
    İçlerinden tabii ki FR
  • Youtube'a "Peugeot 208 1.6 THP 0-100 Acceleration" yazin anlarsiniz tam sizlik bi araba oldugunu .Dusunun bu araba 156 Hp,200 Hp'lik versiyonu alsaniz onunuze gelene plaka okutursunuz

1.6 motora gore gercekten cok iyi yuruyor arac,zaten kasasi ufak,cok agir degil. Tam keyif arabasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalus -- 30 Mayıs 2015; 9:43:14 >
  • quote:

quote:

quote:

Linea alsin istersen,istedigi gibi az da yakar hem.Haftasonu icin keyif ve performans arabasi isteyen adama 1.6 atmosferik ve baz donanim Focus onermek cok akillica.
  • Herkes arkadasa yüklenmiş ama bu araclar sakın kullanımda sehir ici 8 litre yakar . Gazlamaya başladığınız zaman 12-13 lere cikar . Tabi haftasonu aracı olacağından sorun olmamalı

Bunlar arasından seçeneğim 208 gti olurdu çünku saf performans .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Herkes arkadasa yüklenmiş ama bu araclar sakın kullanımda sehir ici 8 litre yakar . Gazlamaya başladığınız zaman 12-13 lere cikar . Tabi haftasonu aracı olacağından sorun olmamalı

Bunlar arasından seçeneğim 208 gti olurdu çünku saf performans .
    olulm bu gencecik yaşta bu paraları nerden buluyonuz :D baba parasıysa tamam , ben o yaşlarda üniv. zor para buluyordum

biz neyi yanlış yapıyoruz anlamadım
  • 1.16i 136 ya guc yetmiyorsa giu veya astra gtc alinir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.