Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.299
Cevap
40
Favori
720.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya herşey bi yana benm alşveriş yapasım var ya. o çantaları çok beğendimmmmm. artı bana yeğen gelio. 12aralığa kadar prima stoklamamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci-gunes

ya herşey bi yana benm alşveriş yapasım var ya. o çantaları çok beğendimmmmm. artı bana yeğen gelio. 12aralığa kadar prima stoklamamız lazım.

iyi de bize ne bundan?
  • kargo cekı olan varsa gonderırmı pls sımdıden sagolun

redkan53@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milyondabir -- 13 Kasım 2011; 1:46:25 >
  • bayguruya limangoya karşı sitem etmek konusunda katılıyorum.Gerçekten şurda bedavaya o kadar şey aldık.Para verdik bile sayılmaz çoğu ürüne.Kargo ücretinden çok şikayet ediliyor ama limango paso 10 TL çek veriyor zaten .Ürünü alacak olsanız ürün fiyatını ödersiniz +3 TL de cebinize kalır.Kargo 7 TL olduğu için.Bu yüzden kargo ücretinden şikayet edenler işi %100 beleşe getirmek isteyenlerdir.Ben de hep alışverişlerimi beleşe getirmeye uğraştım ama hiç bir zaman kargo çok pahalı diye sitem etmedim.Çünkü zaten benim alacağım ürün olsa (gerçekten beğenip alacağım) kargo parasını çekle karşılamış olucam zaten.Limangoda işime yarar bişey bulamadığım için ben de beleşçilerdenim.Herşey bayanlara göre çıkıyor.Bi kere t-shirt aldım ben hep s beden giyerim.Resmen çocuk t-shirti geldi.Bu yüzden daha da güvenip kıyafet almadım.Kıyafeti mağazada deniyip alacaksın en iyisi.Başka ihtiyacım olan tek şey cüzdan diye hatırlıyorum.Aylarca bekledim limangoda düzgün bir cüzdan göremedim.Hiç adı sanı duyulmamış markalar bi de tasarımı da iğrenç cüzdanlar 50-60 liraya satılıyodu.Trendyolda cat cüzdan gördüm 50 Tl ye aldm.Limangoda da olsa alırdım.Evet ben limango konusunda beleşçiyim.Ama ihtiyacım olan bir ürün çıksa kargo bedava olsun diye beklemem alırım o ürünü kargo parasından da şikayet etmem ki zaten kargoyu çekle ödüyoruz bedavaya gelmiş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bayguruya limangoya karşı sitem etmek konusunda katılıyorum.Gerçekten şurda bedavaya o kadar şey aldık.Para verdik bile sayılmaz çoğu ürüne.Kargo ücretinden çok şikayet ediliyor ama limango paso 10 TL çek veriyor zaten .Ürünü alacak olsanız ürün fiyatını ödersiniz +3 TL de cebinize kalır.Kargo 7 TL olduğu için.Bu yüzden kargo ücretinden şikayet edenler işi %100 beleşe getirmek isteyenlerdir.Ben de hep alışverişlerimi beleşe getirmeye uğraştım ama hiç bir zaman kargo çok pahalı diye sitem etmedim.Çünkü zaten benim alacağım ürün olsa (gerçekten beğenip alacağım) kargo parasını çekle karşılamış olucam zaten.Limangoda işime yarar bişey bulamadığım için ben de beleşçilerdenim.Herşey bayanlara göre çıkıyor.Bi kere t-shirt aldım ben hep s beden giyerim.Resmen çocuk t-shirti geldi.Bu yüzden daha da güvenip kıyafet almadım.Kıyafeti mağazada deniyip alacaksın en iyisi.Başka ihtiyacım olan tek şey cüzdan diye hatırlıyorum.Aylarca bekledim limangoda düzgün bir cüzdan göremedim.Hiç adı sanı duyulmamış markalar bi de tasarımı da iğrenç cüzdanlar 50-60 liraya satılıyodu.Trendyolda cat cüzdan gördüm 50 Tl ye aldm.Limangoda da olsa alırdım.Evet ben limango konusunda beleşçiyim.Ama ihtiyacım olan bir ürün çıksa kargo bedava olsun diye beklemem alırım o ürünü kargo parasından da şikayet etmem ki zaten kargoyu çekle ödüyoruz bedavaya gelmiş oluyor.

bu açtığın konu ne olduğunu gösteriyor zaten,

http://forum.donanimhaber.com/m_53047407/mpage_1/f_/key_//tm.htm#53047407

• quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bayguruya limangoya karşı sitem etmek konusunda katılıyorum.Gerçekten şurda bedavaya o kadar şey aldık.Para verdik bile sayılmaz çoğu ürüne.Kargo ücretinden çok şikayet ediliyor ama limango paso 10 TL çek veriyor zaten .Ürünü alacak olsanız ürün fiyatını ödersiniz +3 TL de cebinize kalır.Kargo 7 TL olduğu için.Bu yüzden kargo ücretinden şikayet edenler işi %100 beleşe getirmek isteyenlerdir.Ben de hep alışverişlerimi beleşe getirmeye uğraştım ama hiç bir zaman kargo çok pahalı diye sitem etmedim.Çünkü zaten benim alacağım ürün olsa (gerçekten beğenip alacağım) kargo parasını çekle karşılamış olucam zaten.Limangoda işime yarar bişey bulamadığım için ben de beleşçilerdenim.Herşey bayanlara göre çıkıyor.Bi kere t-shirt aldım ben hep s beden giyerim.Resmen çocuk t-shirti geldi.Bu yüzden daha da güvenip kıyafet almadım.Kıyafeti mağazada deniyip alacaksın en iyisi.Başka ihtiyacım olan tek şey cüzdan diye hatırlıyorum.Aylarca bekledim limangoda düzgün bir cüzdan göremedim.Hiç adı sanı duyulmamış markalar bi de tasarımı da iğrenç cüzdanlar 50-60 liraya satılıyodu.Trendyolda cat cüzdan gördüm 50 Tl ye aldm.Limangoda da olsa alırdım.Evet ben limango konusunda beleşçiyim.Ama ihtiyacım olan bir ürün çıksa kargo bedava olsun diye beklemem alırım o ürünü kargo parasından da şikayet etmem ki zaten kargoyu çekle ödüyoruz bedavaya gelmiş oluyor.

bu açtığın konu ne olduğunu gösteriyor zaten,

http://forum.donanimhaber.com/m_53047407/mpage_1/f_/key_//tm.htm#53047407

Evet ben zaten çekinmeden konu bir çok kez yazdım zaten bunu.O kadar eşyayı alıp hepsini kullanacak değilim dimi.Konudaki birçok arkadaş benden belki 2 kat daha fazla alışveriş yapmışlardır.Ben hiç kimseye sormadım ne yapıyosunuz bu kadar şeyi.Aldıklarımdan kendime 10 tane filan ayırdım ki bu bana en az 3 sene yeter.eee diğerlerini ne yapacaktım?.Millete beleş mi dağıtacaktım.Millet limango çeklerini parayla satarken böyle tepki göstermiyosunuz ama ben aldığımı parayla satarken neden bu tepki?.Aynı şey değil mi? 10 liralık çekler 3-4 liraya satılıyordu ben de çekle aldığım mach3 ü 4 liraya satıyorum çok fark var mı?.En azından satamazsam da bana yarayabilecek şeyler aldım.Satmasam bile o mach3 ler bana bir ömür yeter.Zaten pek sattığım da söylenemez sadece çevremden 2-3 kişiye sattım onlar da çok sevindiler ucuza aldıkları için.

• Yeni üye olacaklar için iyi bir fırsat.
  • ilk 20 tl alıyordu sanırım beni pek sarmadı sonraki alışverişe ne kadar veriyor?
  • Bilyoner linki ile ğye olunca da 10 tl.Davetle üye olunca da.Yani hepsi aynı kapıya çıkıyor.Ah nerde o 25lik linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Ona gerek yok ben 15 Tl lik aktarılabilir çeki 5 Tl ye ilk pm atana satıcam pm bekliyorum arkadaşlar...(Ödeme nesine bilyoner tuttur misli birebin sitelerine para atma şeklinde olucaktır)

Neye gerek olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz? Dikkat ederseniz ben paylaşım yapıyorum siz ise satış. Sapla samanı birbirine karıştırmayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

Ona gerek yok ben 15 Tl lik aktarılabilir çeki 5 Tl ye ilk pm atana satıcam pm bekliyorum arkadaşlar...(Ödeme nesine bilyoner tuttur misli birebin sitelerine para atma şeklinde olucaktır)

Neye gerek olup olmadığına siz mi karar veriyorsunuz? Dikkat ederseniz ben paylaşım yapıyorum siz ise satış. Sapla samanı birbirine karıştırmayın!

Sakin ol şampiyon

• quote:

quote:

quote:

Sakin ol şampiyon

teklifin süper sadece 6,95 + 5 = 11,95 TL ödeyerek 15 TL'lik alışveriş yapabileceğim...
    teşekkürler şampiyon...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyyono

quote:

quote:

quote:

Sakin ol şampiyon

teklifin süper sadece 6,95 + 5 = 11,95 TL ödeyerek 15 TL'lik alışveriş yapabileceğim...
    teşekkürler şampiyon...

• arda2205@hotmail e kargo çeki olan varsa yollayabilir mi

saygılarımla...

saygılarımla...

cok acill son Gaudi Bot Erkek laciverti sepete attım

cek yollayabilirseniz hemen alıcam arkadaslar
  • quote:

Arkadaşlar siz niye böyle hakaret moduna geçiyorsunuz birkaç gün sonra belki bedava kargo olucak çek değerlenecek bu şekilde düşünen arkadaşlara söylüyorum belki ben size hakaret ettim mi?

yazıklar olsun bu forumu çöplüklerin duvar dibine çevirenlere...

sakin ol şampiyon
  • limango kargoyu bedava yapmayınca herkes birbirine sarıyor

saygılarımla...

cok acill son Gaudi Bot Erkek laciverti sepete attım

cek yollayabilirseniz hemen alıcam arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: berence

limango kargoyu bedava yapmayınca herkes birbirine sarıyor

Aynen öyle.Bu başlığa yazanların %90'ı hasta.Ama farkında değil.Çoğumuz girip girip bakıyoruz bir gelişme var mı diye!Bir de bu ara herkes 15'inde silinecek "lmngshop2" çekini kullanmayı bekliyor.
    Yarın ola hayrola....

Hadi şu takas bölümünü canlandırın biraz ya.Çekler elinizde patlamasın

http://forum.donanimhaber.com/m_54317409/mpage_2/f_/key_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 13 Kasım 2011; 19:02:41 >

• kimsede mi kargo çeki yok ya
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.