Şimdi Ara

ligtv 3 hd türksat (hd premier lig keyfi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • digitürkü mail bombardımına tutuyorum. destek verirseniz olur bence. saçma sapan film kanalları bile hd gelmiş. bence diginin en önemli 2. kanalı da hd olmalı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk zaten yeni abonelerine HD cihaz veriyor eski abonelere de cihaz değiştirme konusunda ücretsiz olarak destek veriyor. Bence artık Digiturk, HD si olan SD kanallarını yayın hayatına devam ettirmesi gereksiz. Bu yer açısından da tasarruf sağlayacaktır. D-smart bu konuda Digiturk'e göre daha ilerici davranıyor. Digiturkden beklentim o ki önce HD servis bedelini kaldırması ve SD kanalları platformdan çıkarmasıdır. Türksat için de bu geçerlidir. Zaten HD kutu ile tüplü TV lerden de bu yayınlar izlenebiliyor. Muhtemelen yaz sezonundan itibaren bu politikayla hareket edecektir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enverates

Digiturk zaten yeni abonelerine HD cihaz veriyor eski abonelere de cihaz değiştirme konusunda ücretsiz olarak destek veriyor. Bence artık Digiturk, HD si olan SD kanallarını yayın hayatına devam ettirmesi gereksiz. Bu yer açısından da tasarruf sağlayacaktır. D-smart bu konuda Digiturk'e göre daha ilerici davranıyor. Digiturkden beklentim o ki önce HD servis bedelini kaldırması ve SD kanalları platformdan çıkarmasıdır. Türksat için de bu geçerlidir. Zaten HD kutu ile tüplü TV lerden de bu yayınlar izlenebiliyor. Muhtemelen yaz sezonundan itibaren bu politikayla hareket edecektir de.

hacım çok haklısın ama konumuz ligtv 3 hd. ben ücret vermeye razıyım ama bu kanalın hd si yok türksatta.

ligtv 1 hd var sadece ondanda 7 değil 20 tl ek ücret istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elysions E kullanıcısına yanıt
    Eutelsat'a geçin hocam şimdilik artık eskisi gibi taahhüttü bozmuyorlar geçişte.
  • geçmişe yönelik 84 tl fatura çıkardı (1 yıldır dolu dolu spor paketi kullanıyorum ayda 21tl ödedim hep)
    yön değişimi içinde 30 tl.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.