Şimdi Ara

Lig çıkmak artık imkansız (şikayet değil, yardım istiyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, lolde lig çıkmanın artık imkansız olduğunu düşünüyorum. Ne kadar iyi oynarsam oynayayım takımdaki oyuncuların artık yaşından ötürü müdür yoksa bu oyunun kitlesi genel olarak mı böyle bilmiyorum takım oyununa gram katkıları olmuyor. Herkes kafasına göre bir yol belirliyor ve ondan çıkmıyor. Hasbelkader kazanırsak kazanıyoruz kaybedersek kaybediyoruz. Trollük yapan, biri bir tane küfür etti diye küsüp tf girmeyen, kill peşinde koşup takımca güçlenmek yerine allah olmaya çalışan... Sorun çoğu zaman tek bir kişide bile olmuyor. Dört kişi bir adamın peşinden koşmaları beni çileden çıkarıyor. Bir şey söyleyince hemen küfür... Bu yüzden yaşından ötürü mü acaba diyorum. 17-18 yaş üzeri olan kimse bu kadar toksik olmaz herhalde (Türk bile olsa).

Ben hep destek oynuyorum acaba başka koridorlarda da mı şansımı denemeliyim? Neyi yanlış yapıyorum?? Bronzdan bir türlü çıkamıyorum. Bu çocukların arasında sıkışıp kaldım. Siz nasıl çıkıyorsunuz anlamıyorum... Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim... Soru sorun, yanlışlarımı belirleyelim, tecrübelerinizi paylaşın, tartışalım. Çünkü artık harbiden gına geldi...

• help hocamlar

• Oyunu sil, sonra teşekkür edersin.

• Galiba öyle olacak ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbiyeli 3779 -- 13 Aralık 2023; 2:26:50 >
  • Evet, son zamanlarda troller çok arttı. Bunun sebebinin sezon sonuna yaklaşmamız olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen yeni sezon başladıktan sonra büyük ölçüde azalır çünkü ben de kafayı yiyorum ya :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.