Şimdi Ara

LİFEPROOF SU GEÇİRMEZ IPHONE 4 KILIFI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
5
Favori
33.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radost1

Hocam benim kafamda 3 ay önce bu kılıfı gördüğümden bu yana telefonla denizde suyun altında video çekmek.Yazın inşallah çekip burada paylaşırım.

inşallah çekip paylaşırsın şefim inşallah
  • ha unutmadan küçük bi ayrıntıyı belirtmeden geçemeyeceğim

bendeki ürün 4S , bu üründe ses açma kapama ip4 lere göre bikaç mm yukarda

bu kılıfta sanki ses açma kapama biraz zorluyor gibi, bilgilerinize...
  • Gayet güzel inceleme olmuş.Ben de almayı düşünüyorum ama acelesi yok
  • Merhaba;

Yanlış anlaşılmaz umarım ama ürünün orjinal olduğunu nasıl teyit ettiniz ? Piyasada bu tarz kılıfların çok fazla takliti dolaşıyor. Kimseyi herhangi birşey ile itham etmek gibi bir niyetim yok, sadece emin olmak istiyorum.

Teşekkürler.
  • radost1
    kaptan süper bi inceleme/test yapmışsın tebrik ediyorum, kabalığı dezavantaj ben sahsen cebimde taşıyorum herhangi bir kılıfta kullanmıyorum, fakat tatil, dağ kır bayır, deniz kenarı, özel geziler, yağmurlu havada dışarıda acil işler vs gibi düşünülürse aslında kesinlikle bulunması gereken bir ürün,
    ellerine sağlık
  • Olay çok iyi ya.. Hayran kaldım.

Bu arada bu olay çok önemli..

Geçenlerde kartepe'ye giderken. Hava yağmurluydu ve telefon ile konuşurken telefonun kulak bölümünden su damlası girdi. Bir anda ses inanılmaz azaldı.. Üfleye üfleye kuruttum içini düzeldi. Yani ufacık bir yağmur damlası bile kötü yapıyor telefonu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 10 Şubat 2012; 13:25:30 >
  • Mesajim bulunsun,bi keresinde yeni aldigim n70imi ikinci gunde denize dusurmustum o zamandan beri korkuyorum,yazin denize gittigimde bu gibi bi durumu yeniden yasamamak icin almak istiyorum ,yaza dogru gg uzerinden alirim insallah stok sorunu yasanmaz
  • Cidden harika bi ürünmüş. İnceleme içinde ayrıca teşekkür ederim.
  • İlgiden dolayı herkese teşekkür ederim. Yoğun indirim istekleriniz için bu akşam 120 tlden satış açacağım. Forumundan cantosman rumuzlu abimiz gelip ürünü benden teslim aldı. Bugün dener muhakkak. Akşam buradan yazacağını umuyorum.

İndirim kış için :) yazın üründen para kazanmayı hedefliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyr82

İlgiden dolayı herkese teşekkür ederim. Yoğun indirim istekleriniz için bu akşam 120 tlden satış açacağım. Forumundan cantosman rumuzlu abimiz gelip ürünü benden teslim aldı. Bugün dener muhakkak. Akşam buradan yazacağını umuyorum.

100 TL falan yapın hocam toplu alalım..
  • quote:

İlgiden dolayı herkese teşekkür ederim. Yoğun indirim istekleriniz için bu akşam 120 tlden satış açacağım. Forumundan cantosman rumuzlu abimiz gelip ürünü benden teslim aldı. Bugün dener muhakkak. Akşam buradan yazacağını umuyorum.

Stok durumu ne alemde 2-3 hafta icinde alabilirim. Bittikce getirme imkaniniz var mi ?
  • şahsen ben almayı düşünüyorum.
  • 4s için uygunmudur acaba bu kılıf ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Stok durumu ne alemde 2-3 hafta icinde alabilirim. Bittikce getirme imkaniniz var mi ?

Beşiktaşlı olmak her zaman kazandırır :)) ancak 120 tl bayi fiyatım benim. daha aşağı yapamam. Apple Store kanyonda 179 TL Sku fiyatı var. Türkiyede tek dist olmam nedeniyle bu fiyatı veiyorum. 2. jenerasyon üründür. Yakın olan elden de alabilir. Pm atarak iletişime geçebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Toplu almış olsanız dahi 100 TL gibi bir fiyatı bayilere vermiyoruz.hafta sonuna özel kampanya düşünüyorum.120 TL nin altına beni zorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: brownness

4s için uygunmudur acaba bu kılıf ?

iPhone 4S de ses kontrol tuşları biraz aşağıda kalıyor.Ama kullanımda zorluk çıkartmıyor.iPhone 4 de kullanım nasılsa iPhone 4S de de durum aynı.Yani evet iPhone 4S e uyumludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahirzora

Merhaba;

Yanlış anlaşılmaz umarım ama ürünün orjinal olduğunu nasıl teyit ettiniz ? Piyasada bu tarz kılıfların çok fazla takliti dolaşıyor. Kimseyi herhangi birşey ile itham etmek gibi bir niyetim yok, sadece emin olmak istiyorum.

Teşekkürler.

Bu tür mailleri hergün alıyoruz.Lifeproof ürününü firmaya sorduğunuz zaman bize yönlendiriyorlar.Toplu alacam deseniz bile durum farketmiyor.Türkiyede lifeproof ürününün sahtesini bulamazsınız.Çünkü patentli bir ürün ve tek distribütör firma var.Bazı markalarda bulabilirsiniz.Ama Lifeproof da sahtesini bulamazsınız.Zaten ürünler faturalı olarak geliyor.Yani orjinal ve problemli geldiyse değişimi yapıyoruz.Sadece içiniz ferah olsun.

• günlük kullanımda çok kaba kalsada işi icabı risk taşıyanlar için bence kaçırılmaması gereken bir ürün...

ben işyerimde bunu masaya koyduğumu düşünemiyorum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

şahsen ben almayı düşünüyorum.

cantosman abimiz almış.Bakalım akşam neler yazacak bizlere.Lifeproof eleman arıyor mu acaba..:))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Toplu almış olsanız dahi 100 TL gibi bir fiyatı bayilere vermiyoruz.hafta sonuna özel kampanya düşünüyorum.120 TL nin altına beni zorlar.

100 TL'de , 120 TL'de kullanıcılar için çok fazla gelebilecek bir fiyat. Mutlaka ürün fiyatını hakediyor.. Ama türkiye şartlarında fazla gelebiliyor insanlara..

Ben biraz daha düşüneceğim. Niye bu kadar pahalı yapıyorlarsa bu mereti..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.