Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
15
Favori
23.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R-10

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

2. Sezon hakkında ne tarz bilgiler var? farklı bir karakter kullanabiliriz demişlerdi en son ama Max e o kadar alıştıktan sonra nasıl olur bilemedim.

0 bilgi var.
    Sadece bir şirket çalışanı "eğer ikinci sezon yapılırsa onda da çalışmak isterim" demişti. Ama zaten firma şu ara yoğun. Çıkmaz gibi ama bilemiyorum. Şu anki oyunların başarısına bağlı

Vampyr oyunundan sonra 2. sezon çıkabilir diye tahmin ediyorum.

Böyle olsa bile çok vakit var. Yıllara göre çıkma ihtimali
    2017 %0
    2018 %10
    2019 %30
    Sonrasında çıkma ihtimali %40
    Bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım devamı gelir şu anda oyunu 2.kez bitirmeyi düşünüyorum
    Bu türde çok yapım bitirdim ama ikinci kez bitirmek istediğim LiS dışında yok gibi bir şey şuanda. En son hikaye ve kavramlarla bu kadar etkileyen SOMA olmuştu o gerilim türündedir ama hikayesi sağlam bir yapım arayanlara onu da tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 15 Aralık 2016; 14:27:32 >
  • Ne efsane oyun karakterlerinin ölümüne gözü dolmamış birisi olan ben bu oyunun sonunda sarsılmakla kalmadım, ilk defa ağladım bir oyunda bu şekilde. Oyun falan demeyin, sizi baya içine çekiyor karakterleri benimsetiyor ve gerçek hayattaki gibi bağlıyor kişilere. Oyun hakkında çok fazla bir şey demek istemiyorum, alın oynayın kendiniz de yaşayın bu duyguları.
  • Oyunu beğenmeyen tek kişi benim herhalde. 1. sezonun ortalarında sıkıldım ve bıraktım. Hikayesi ve konusu pek ilgimi çekmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Oyunu beğenmeyen tek kişi benim herhalde. 1. sezonun ortalarında sıkıldım ve bıraktım. Hikayesi ve konusu pek ilgimi çekmedi.

1. sezonun ortasında bıraktığın için öyle olmuştur o
  • Daha dün bitirdim oyunu ve Steam'de kısa bir inceleme yazdım. Hemen şuraya aktarıyorum.

"En son The Walking Dead oynadıktan sonra böyle hissetmiştim. Tüyler diken diken. Akıl başta değil. Hızlı kalp çarpıntıları. Soğuk bir terleme... Bir hafta kendime gelemem artık."
  • Alın ağlayın biraz daha

blackfridayde ilk bölüme bakmıştım, bu ne, herkes tavsiye ediyor, ergen oyunu falan mı...
    hayran kaldım, beni en çok etkileyen oyun diyebilirim, sonunda ağlamamak için zor tuttum kendimi.
    özellikle 3. bölümün finalinden sonra başından kalkamadım

oyun boyunca chloe kurtarmak artık inatlaşmaya döndü, kendisine sinir olsam da sonunda yemişim arcadia bay'ini bana bae'm yeter dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 27 Aralık 2016; 4:38:50 >

• Oyunu bitirdikten sonra ağladım. Halen oyunun etkisindeyim. Oyunu düşünmeden edemiyorum. Yatmadan önce hayaller kuruyorum. Aklımı başımdan aldı bu oyun. Uzak durmaya çalışıyorum ama yine de baştan başlayıp oynamak istiyorum. Bu oyun çok fena.

Öyle ki steam ödül aday gösteriminde "I’m Not Crying, There’s Something In My Eye" (Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı) ödülünü Life Is Strange oyunu için aday gösteremedim diye 10 dakika önce ağladım. Meğer aday gösterimi yarın gerçekleşecekmiş. Bu sefer de sevinçten ağladım :'(
    http://store.steampowered.com/news/26415/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 28 Aralık 2016; 7:0:42 >

• Arkadaşlar hep beraber, el birliğiyle şu oyuna kazandıralım mı şu ödülü? Vallahi hak ediyor. Sol tuşlarınıza kuvvet!

Life is Strange (2015) [ANA KONU]
  • RoaringLion kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu uplayıp duruyorsunuz yine aklıma geliyor
    Şaka bir yana müziklerini paylaştığınız konuda da yazmıştım bu oyun başka bir şey.İnsanı çok etkiliyor.Günlerce aklımdan çıkaramadım.O hissi kelimeler ile tarif edemiyorum.Çok acayip bir şey bu
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Abi sana bir şey söyleyim mi bak bugün sabahın dördünde uyandım. Azıcık daha uyuyayım diye Mt.Washington açtım kısık sesle dinleye dinleye, ninni misali uyuyum dedim. İyice uykum kaçtı, gözlerim doldu, ağladım. Bu bambaşka bir şey tarifi mümkün değil.

Ama konuyu güncel tutmak da lazım çünkü biliyorum ki bundan birkaç ay sonra hiçbir şey hissetmeyeceğim bu şarkıları duyunca. O yüzden şimdi mümkün olduğunca bu duyguları yaşamaya çalışıyorum :)
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Oyunun hikayesi ahım şahım birşey değil zaten ama sunumu ve atmosferi muhteşem. Ben diğer sezonları daha oynamadım ama fırsatım olur da alırsam oynayacağım.
  • Bu oyun çok garip bir etki bıraktı. 3 Gündür moralim bozuk.

[spoiler]

Sonu çok sacma olmuş bir kişiyi kurtarmak tüm kasabayı neden yok etsin? William' ı kurtarinca oluşan olaylar kelebek etkisine daha uygundu. Mutlu son olabilirdi. Tabi acıklı sonlar daha etkileyici oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azon-abros -- 28 Ocak 2017; 23:43:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölüm bitiyor biliyorum sonlara doğru verdiğim kararların sonucunu göreceğim ama keşke şöyle tüm aldığımız kararların sonucunu gösteren bir spoiler olsa oyun bitince baksam şuan tek düşündüğüm bu

Güzel oyunmuş ama benim için farklı bir olay.
  • azon-abros kullanıcısına yanıt
    Hocam spoileri düzelt lütfen. Oynamayanlar falan görürse yazık olur.

• Kate'i kurtaramadım kurtarmak içinde baştan mı başlamak lazım ya son kayıt noktası bir iki tane olsaymış keşke değişen bir şey oluyor mu Kate yaşarsa?Anlatacakları vardı belki.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    böyle devam et hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odamın yeni hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 26 Ocak 2017; 17:5:37 >

• Oyunda Max kendi kendine konuşurken bi' ara Groundhog Day filminden bahsediyor. Türkçesi Bugün Aslında Dündü diye çevriliyor. Kaçıran varsa eğer, izlemenizi tavsiye ederim. Oyunla alakalı konusu.

• Aklıma bir şey takıldı. Bu Jefferson Chloe'yi öldürmesi için nefsi müdafaa silahı vardı falan diyor. Acaba ilk bölümlerde o silahı Frank'e kaptırmış olsak Chloe oradan sağ çıkıyor mu? Yine kurtarırız biliyorumda merak ettim işte onuda mı fotoğraflayacak bu gavat ölmezse.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.