Şimdi Ara

Lian Li P-80 R.O.G Extreme (Dikkat anormal bol foto) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
80.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vipracing

Değerli arkadaşlar : Teşekkürler

StreamRolleR : Yakın bir arkadaşıma bir kaç ay evvel üst uç noktada bir HTPC/Oyun bilgisayarı topladık (Vallahi ne yalan söyliyeyim bendekinden güzel oldu ) beraber onun dışında bir şeye henüz elimi süremedim. 'dişe gelir' bir şey olursa burada inşallah yayınlarım

dopru söyle kızmıycam hevesin kaçtı demi

• İnsan maymun iştahlı olmayagörsün heves meves hikaye Şaka bir yana zaman kalmıyor pek.İş güç derken vakit ayırıp uğraşmam lazım
  • @Vipracing
    Hocam net bir fiyat söyleyebilir misiniz detayı ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zena

@Vipracing

2 inci ya'da 3 üncü sayfalarda bir bakkal hesabı yapmıştım ama şimdi yapamam zira aradan çok zaman geçti unuttum (Kesin 5000 TL + )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 20 Ocak 2011; 1:27:38 >
  • quote:

quote:

@Vipracing

2 inci ya'da 3 üncü sayfalarda bir bakkal hesabı yapmıştım ama şimdi yapamam zira aradan çok zaman geçti unuttum (Kesin 5000 TL + )

O hesapta yaklaşık 7000TLyi buluyordu, bu modu yapacak, böyle uğraşacak az bulunur tebrikler.
    Anladığım kadarıyla bilgisayarı da sıfırdan oluşturmuşsunuz. Ellerinize sağlık :)

• quote:

quote:

quote:

@Vipracing

O hesapta yaklaşık 7000TLyi buluyordu, bu modu yapacak, böyle uğraşacak az bulunur tebrikler.
    Anladığım kadarıyla bilgisayarı da sıfırdan oluşturmuşsunuz. Ellerinize sağlık :)

Teşekkürler

• quote:

Ufaktan hazır olmamış halinden bir foto ekliyeyim :

Lian Li P-80 R.O.G Extreme (Dikkat anormal bol  foto)

bu ne ???? hatta

• Ya ben o yeşil sıvı parıl parıl parlayacak sanmıştım :) çok güzel olmuş tebrikler.
  • Gelmiş geçmiş en iyi kasa tekrar tebrikler tam istediğim renk kombiasyonu ve kasa diyebilirim süperrrr diyer yapılan yeni kasalar bunla ölçüşemez bile
  • Renk uyumu süper...
    Tebrikler...
  • Arkadaşlar teşekkürler
  • Modifiyeyi, iyi yaparsın - kötü yaparsın, pek önemli değildir.

Ama sunuma verdiğin öneme, adım adım anlatmana, arkadaşlara uslubuna bayıldım.
    Adam gibi adam görüntünü hüç bozmamışsın.

Kasana gelince, çok güzel iş olmuş.
    Bilgisayarların içinde fan olduğunu bilecek kadar bilgisayar bilgisi olan herhangi birinin bakıpta özenmemesi mümkün değil.
  • hocam bu kasayı kaça topladın yhaws bittim benimkine tekmeyi 1 kez daha yapıştırdım .. içim gitti ahh böyle bi kasa toplarmısınız para ile peki ???
  • Cagdas dv6196 : Mahçup ettiniz güzel sözleriniz için teşekkürler

wampaa : Merhaba,tabiki toplanır çok daha iyileride yapılır'da merak&zaman lazım .Para elbetteki önemli de benim sıralamamda en sonuncu gelir zira insan ütopik şeyler istemediği sürece azim ile her şeyin üstesinden gelir diye düşünüyorum.
  • bu kasanın 1920x1080 lik birkaç gece çekimini istesek çok mu şey istemiş oluruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peperoglu

bu kasanın 1920x1080 lik birkaç gece çekimini istesek çok mu şey istemiş oluruz acaba?

Ne o wallpaper mı yapıcan
  • @Vipracing abimizin her zamanki gibi kaliteli ve titiz çalışmalarından biri daha. Muhteşem olmuş hocam ne diyeyim. Ama teknoloji çabuk gelişiyor vesselam. Birkaç sene sonra bu kasa bile ağır kalacak ona üzülüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leech

quote:

Orijinalden alıntı: Peperoglu

bu kasanın 1920x1080 lik birkaç gece çekimini istesek çok mu şey istemiş oluruz acaba?

Onu bilmemde ben yapabilirim
    Bu arada çok çok çok güzel olmus
  • quote:

:D:DD:
  • bu ne ya insan açıp kullanmaya kıyamaz herhalde
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.