Şimdi Ara

LG Watch R'ıma kavuştum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupada bile bulamadığım için G.Koreden aldığım LG Watch R'a sonunda kavuştum. Çok fazla saat kullanan biri olmamama rağmen dünden beri alıştım kolumda taşımaya.. Henüz 1 günlük bir inceleme şansım oldu ama o 1 günde bile telefon kullanımımı azalttı. Tek eksiği, Android Wear işletim sisteminin Türkçe desteği olmaması... Mesajlara cevap verirken bu sorun yaratıyor.
    Bir kaç uygulama indirdim ve Tasker gibi uygulamaları saatten kontrol edebiliyorum.. Biraz daha alıştıktan sonra detaylı bir inceleme yaparım

Şimdilik 2 tane fotoğraf atıyorum
     LG Watch R'ıma kavuştum
     LG Watch R'ıma kavuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhalil -- 6 Kasım 2014; 11:30:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurhalil

Avrupada bile bulamadığım için G.Koreden aldığım LG Watch R'a sonunda kavuştum. Çok fazla saat kullanan biri olmamama rağmen dünden beri alıştım kolumda taşımaya.. Henüz 1 günlük bir inceleme şansım oldu ama o 1 günde bile telefon kullanımımı azalttı. Tek eksiği, Android Wear işletim sisteminin Türkçe desteği olmaması... Mesajlara cevap verirken bu sorun yaratıyor.
    Bir kaç uygulama indirdim ve Tasker gibi uygulamaları saatten kontrol edebiliyorum.. Biraz daha alıştıktan sonra detaylı bir inceleme yaparım

Şimdilik 2 tane fotoğraf atıyorum
     LG Watch R'ıma kavuştum
     LG Watch R'ıma kavuştum

ne söyleyim iyiki moto 360 almışım

• hayırlı olsun
    nasıl memnunmusunuz?
    elinizi yıkarken çıkartmanız gerekiyor mu? yoksa bir problem olmuyor mu?
  • fiytati ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.