Şimdi Ara

LG ve Samsung, TV pazarının %35'ine göz dikti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nepasvior

Hayatımda 1 kere samsung bir kere lg aldım ikisi de birkaç ayda arıza yaptı, sonra servislerinden neler çektim ben bilirim, 42" tv nin orjinal kutusunda kargolanmasını isteyen mi dersin, kurulumunu biz yapmadık diye garantiye sokmamaya çalışan mı dersin, yanan anakartı aylarca koreden beklemek mi dersin, sonra gittim vestel aldım 2.5 yıl sonra arıza yaptı servis evden geldi aldı, o gün manisaya parça sipariş etmişler ertesi gün kargoyla gelen parça değişti 36 saatte tv m evime geldi, dahası 1 haftayı geçerse tv veririz izlemeniz için dediler, tek kuruş da almadılar, tamam samsung lg tv tablet elektronikte iyi ama vestel gibi hem yarı fiyatına hem de 3 yıl süper garantili bir yerli marka varken LG ve Samsnug Tv alanın aklına şaşarım. Evimde 3 Tv var biri vestel 2 si seg, hepsi canavar gibi, harikalar, üstelik bu üçünü tek bir Samsung Tv parasına aldım

Samsung ve LG'nin patladığı nokta burası zaten. Servis ağı.

Vestel zaten yazılım argesini güçlendirmiş konumda ve servis olayını daha iyi konuma getirmiş durumda.

Gittim teknosa da samsung ve vesteli yan yana iken aynı demoda izledim samsung da renkler daha canlı ve parlaktı.

Vestel de ise renkler olduğu seviyede doğal görünüyordu.

Samsung ve lg nin panelleri mağazayı ısıtyor bildiğiniz.

Ama bizim akıllı tüketicilerimiz durur mu hiç alır 3d tv koyar evine, 3d kullanamaz, orjinal blu ray almaya parası yetmez, almadan izlemeye kalksa tv si dts çözmez.

Şimdi de yeni seriler çıkarmışlar dts çözüyor diye bas bas reklamını yapıyorlar.

Böyle tüketici profili olduktan sonra her şey müstehak.

Param olsa panasonic, sharp aldırırdık.

Param lg ye direk gideceğine vestel'e gitsin daha iyi. Keşke vestel sharp panel kullansa. lg ve samsung panel kullanıyorlar.

edit: rahatsız olan akıllı tüketiciler eksiyi basmış hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞ55 -- 6 Temmuz 2014; 2:12:56 >

• quote:

Hayatımda 1 kere samsung bir kere lg aldım ikisi de birkaç ayda arıza yaptı, sonra servislerinden neler çektim ben bilirim, 42" tv nin orjinal kutusunda kargolanmasını isteyen mi dersin, kurulumunu biz yapmadık diye garantiye sokmamaya çalışan mı dersin, yanan anakartı aylarca koreden beklemek mi dersin, sonra gittim vestel aldım 2.5 yıl sonra arıza yaptı servis evden geldi aldı, o gün manisaya parça sipariş etmişler ertesi gün kargoyla gelen parça değişti 36 saatte tv m evime geldi, dahası 1 haftayı geçerse tv veririz izlemeniz için dediler, tek kuruş da almadılar, tamam samsung lg tv tablet elektronikte iyi ama vestel gibi hem yarı fiyatına hem de 3 yıl süper garantili bir yerli marka varken LG ve Samsnug Tv alanın aklına şaşarım. Evimde 3 Tv var biri vestel 2 si seg, hepsi canavar gibi, harikalar, üstelik bu üçünü tek bir Samsung Tv parasına aldım

servis konusunda haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Görüntü olarak samsung ve lg ler daha güzel duruyor vestele göre ama yanyana görmedikten sonra aradaki farkı anlayamıyorsunuz, vestelin görüntüleri de gayet güzel geliyor bence, özellikle servisinden dolayı aradaki farka samsung veya lg almak değmez diye düşünüyorum eğer ekstra özellikler çok önemli değilse, benimki smart tv bir sürü özelliği var ama kullanmıyorum bunları hatta smart tv yerine android stick aldım taktım onu kullanıyorum, hani param bol diyen gider sharp alır am türkiye şartlarında bence en iyisi vestel, özelikle samsung un anakartını korden getirmeleri ayları bulurken 1 günde manisadan anakartın gelmesi çok güzel

bir de mesela philips almıştık bir akrabaya bir baktım vestelin aynısı manisada üretmişler, avrupadaki birçok markaya da vestel fason üretim yapıyor zaten marka basıyo üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nepasvior -- 5 Temmuz 2014; 16:11:32 >
  • quote:

Görüntü olarak samsung ve lg ler daha güzel duruyor vestele göre ama yanyana görmedikten sonra aradaki farkı anlayamıyorsunuz, vestelin görüntüleri de gayet güzel geliyor bence, özellikle servisinden dolayı aradaki farka samsung veya lg almak değmez diye düşünüyorum eğer ekstra özellikler çok önemli değilse, benimki smart tv bir sürü özelliği var ama kullanmıyorum bunları hatta smart tv yerine android stick aldım taktım onu kullanıyorum, hani param bol diyen gider sharp alır am türkiye şartlarında bence en iyisi vestel, özelikle samsung un anakartını korden getirmeleri ayları bulurken 1 günde manisadan anakartın gelmesi çok güzel

bir de mesela philips almıştık bir akrabaya bir baktım vestelin aynısı manisada üretmişler, avrupadaki birçok markaya da vestel fason üretim yapıyor zaten marka basıyo üstüne

Vestel manisa da çalışan bir arkadaşın paylaşımını görmüştüm, toshiba'nın türkiyede satılan tüm cihazları vestel tarafından üretiliyor.

• benim çevremde samsung ve lg dışında tv kullanan görmedim. tek tük Vestel ve philips gördüm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.