Şimdi Ara

LG, V10'u dünya genelinde satışa sunmaya başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • On kamerasi ve ses kalitesi bekledigim gibi cikarsa i6 dan gecicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 30 Ekim 2015; 19:25:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Artmasına gerek yok 3000 mah mobil cihazlarda günü çok rahat çıkarabilecek pil kapasitesidir fazlası gereksizdir akşam yine şarja takacaksınız nasıl olsa. Aynısı fm radyo için de geçerlidir dünya genelinde 3g/2g m, daha yaygındır yoksa fm radyo sinyalleri mi? 2g/3g daha yaygındır fm radyo saatte 20-30 mb veri harcamaktadır. Bu nedenle duymasakta içinde parazit içeren fm radyo alıcılarına telefonlarımızda gerek yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk2kill

bu telefonun g4'den teknik olarak en onemli farkilarindan birisi uzerinde ess sabre 9018 DAC olmasi. ben lg g2 kullaniyorum ve quallcomun daclari cok vasat.ess nin daclari ust duzey hifi cihazlarda kullaniliyor. haber de bahsi bile gecmemis.

Bahsi geçen dac sadece lg nin kendi müzik çaları üzerinde kullanılabilir olacak lg'nin yaptığı bu şark kurnazlığına diyecek söz yok.Spotify deezer vb müzik servislerde aktif olmayacak.

• ses kaydı kaliteliyse (g4 teki kötüydü , yüksek ses te bozulmalar oluyordu mesela konser gibi alanlarda ) almaya niyetim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Columbia

quote:

Orijinalden alıntı: mk2kill

bu telefonun g4'den teknik olarak en onemli farkilarindan birisi uzerinde ess sabre 9018 DAC olmasi. ben lg g2 kullaniyorum ve quallcomun daclari cok vasat.ess nin daclari ust duzey hifi cihazlarda kullaniliyor. haber de bahsi bile gecmemis.

Bahsi geçen dac sadece lg nin kendi müzik çaları üzerinde kullanılabilir olacak lg'nin yaptığı bu şark kurnazlığına diyecek söz yok.Spotify deezer vb müzik servislerde aktif olmayacak.

lg kendi hifi muzik servisini kurmak istiyor.bu amacla bu kisitlamayi yapmis olabilirler. boyle bir kisitlama 3.parti romlarla asilabilir. bu da cihazi garanti disi birakir. lg den cok talihsiz bir hareket olmus.

• Telefon canavar aslında ama 5.7' yapmışsın 2k koymuşsun bide 808 ile gelip 3000 mah yeter sanmışsın. Iı olmaz tamam g4 ü ezme koy 808 ekran FHD 3500 mah batarya miss. Bide alüminyum yaptın da 192 gram ne kilograma ramak kalmış. Bence G5 için bunları referans al 20 milyon sat :) 2K telefonlarda gereksiz sadece Tabletlerde bi nebze 2k kotarır ;)

• 1600tl olsun alırım birtane. dahada almam üzerinde olursa.

• G4 fiyatında satışa çıksa ve G4 1500 civarına LG garantili olarak satılsa iki model de yok satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESS SABRE 9018 DAC ve 9602 Headphone Amplifier kullanılmış cihazda müzik tutkunları için biçilmez kaftan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 30 Ekim 2015; 20:53:50 >
  • z5 gibi çok geç kalmasın yeter
  • Lg v10 farklı bir yaklaşım oldu lg için uygun fiyat sağlam bir tanıtım ile satışları artabilir tabiki reklam önemli

• telefon güzel olmuş 2000 veya 2100 den gelirse güzel satar fazlasında işi zor...

• Yetersiz batarya ve aşırı büyük ekran. 5,5 inç bile bana ve sıradan pek çok kullanıcıya büyük gelirken 5,7 inç+ikinci ekran . 16 cm telefon mu olur. Sınırlı bir kitleye hitap ediyor. Bunu neticesinde de satış rakamları düşük olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    MicroSD kart desteği 2TB.

• Bu cihazın devam serisini yaparlar yada bu tasarım tarzında yeni modeller çıkarsa önümüzde ki serileri beklemekte fayda var. Daha güncel, sorunsuz ve uyumlu bir chipset kullanıldığı zaman kesinlikle tercih edilebilirlik sırasında ilk 5'e girecektir.
  • LG'yi,enerji tüketimine çözüm üretemeyip batarya kapasitesini arttırmadığı için g2 ve g3'ten sonra terkettim. Uygun fiyatlı alternatif markalar daha cazip geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 31 Ekim 2015; 6:37:46 >
  • lg illa biyerden çalıyon olmaz

• Tüm markalar için söylüyorum,küçük telefon isteyenleride düşünsünler,tepsi gibi telefon istemiyoruz,max 5 inç yüksek donanım istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

LGyi,enerji tüketimine çözüm üretemeyip batarya kapasitesini arttırmadığı için g2 ve g3ten sonra terkettim. Uygun fiyatlı alternatif markalar daha cazip geliyor.

g3 1200 g4 1500 seviyelerine inmişken daha uygun fiyatlı neler var?

• Abi şu özellikleri 5 inçten fazla olmayan telefonlara koyun artık.

Maksimum 5" 2K ya da full hd
    Metal çerçeve
    Parmak izi okuyucu
    Deri ve çıkarılabilen arka kapak
    Hafıza kartı desteği
    ESS SABRE 9018 DAC ve 9602 kulaklık amfisi
    3000+ mah batarya

Şu özelliklerle çıkarsalar uça kaça alacağım. Bıktım tabak gibi telefonlardan. Tamam tercih eden var da, sevmeyeni de var. Compact ölçülerde özelliklerden çalmayan bir tek sony var. Onu da ben sevemedim gitti.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.