Şimdi Ara

LG V10 LG pişmanlıkmıdır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2015 aralıkta LGV10 aldım 11 eylüle kadar şarj problemi dışında çok net kullandığım en iyi telefondu ancak 11 eylülde denizlideyken video çekme esnasında telefon birden kapandı ve bir dahada açılmadı neyse telefonu vatan bilgisayara götürdüm ve aldılar tarih 19 eylüldü 15 ekimde tekrar aradılar telefonunuz olmuştur diye gittim ama telefon açılmadı tekrar aldılar 22 kasım yani bu gün tekrar almaya gittim ilk çalıştırdım 10 dk kadar denedim herhalde olmuştur dedim ( adamlar herhangi bir problem görmedik yazmışlar buna rağmen nasıl hallolduğunu düşündüm bilmiyorum) ve aldım çıktım aradan 10 dk geçti telefon tekrardan kapandı neyse geri döndüm oradakiler bile şaşırdı yetkili firma olan vintek aradılar daha doğrusu aramaya çalıştılar ama açan yok bekle bekle bişi olmadı adam en sonunda abi istersen tekrar alayım ama bunlar yine yapmıcak dediler en iyisi sen elden mecidiye köydeki yerlerine götür ve telefonun problemini canlı göster durum bu arkadaşlar yarın götürücem he bu arada vintek arıyorum 15 dk beklediyotlar sonra telefonu suratıma kapatıyorlar enteresan bununla ilgili ne yapabilirim sizce ???

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.