Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Lg TV'de Kanal Ekleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uyduya bir kaç kanal eklemeyi düşünüyordum, internette gösterilen bir iki yöntem vardı biride manuel olarak ayarlamaydı.Bu ekranda uydu alıcı vericisini değiştirmem gerek ancak sağ veya sol tık yaptığın zaman uydu kapanıyor ve yeniden başlatıyor. Bir kaç defa denedim hep aynı şeyi gerçekleştirdi acaba sebebi nedir, nasıl düzeltebilirim bu sorunu yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Lg TV'de Kanal Ekleme Sorunu

• webaslann kullanıcısına yanıt
    42LA690S model televizyonumda da satın aldığımdan beri aynı problem var. TV'ye format attıktan sonraki ilk birkaç gün boyunca manuel kaydedilebiliyor ama sonra deneyince TV kapanıp açılıyor. Sorununa çözüm yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 29 Ağustos 2016; 14:20:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Benim tv modelim ise 42LA620S, acaba sadece bu modellerde mi bu sıkıntı var. Mutlaka bir çözümü olmalı çünkü hiçbir şey yapamıyorum ve çok saçma bu.. @s-adebisi
    Aynı sene çıkmış modeller ikisi de. Manuel aramadan sonraki problemim de kanal sıralamasında 12. veya 17. sıra ya tamamen kayboluyor ya da yerine başka bir kanal geliyor. Kanal geçiş hızı zaten işkence. Yeni uydu alıcısı aldım dahili uydu çekilecek gibi değil.

Yeni kanal eklemek istediğimde otomatik aramayı açıp 30-40 dk bekliyorum. Çözümünü bulana kadar bu şekilde halledebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.