Şimdi Ara

LG SMART TV ALL (SERVER UYGULAMASI) Test (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iskom

quote:

Orijinalden alıntı: kutolo

Mesela Muhteşem Süleyman dizisinin istenen bölümünü seçerek reklamsız,linkten linke atlaya atlaya uğraşmadan hemen izleyebilmek.Yerli filmler bölümünde istenen filmi seçip film hakkında özeti okuyup istendiği anda başlatıp izlemek vb.Portallarda bunlar mümkün.

Söylediklerin bizde de mümkün. :)

Cüzi bir ücretle yapılabilir diye düşünüyorum. Çünkü sürekli takibi gerekli bir sistem. Buna da vakit ayırmak gerekli.
  • Hayırlı olsun,inşallah işler düzgün gider.Linklerde elimizden gelen yardımı yaparız.
  • E2 cihazlardaki TUrkvod gibi portallar entegre edilebilrse geniş bir ekibin birikimi olaya katılır.
  • hayırlı olsun kardeşim elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. sana yolladığım dosyalardan portalları uyarlayabilirsen sağda solda link aramana gerek kalmaz,çalşımalarında başarılar
  • quote:

herkese teşekkür ederim. detay derken siz ne öğrenmek istiyorsunuz sorun ben yazayım. Gerçi yukarıda yazmıştım bunun dışında pek yazacak bişey yok :)
    mp3,resim,film,canlı kanalların sunulduğu bir medya server kurdum. Buna uygulama hazırlayıp, sunmayı düşünüyorum. Şu aralar (son iki gün) internetle ilgili büyük sorunlarım var. Her 10 dakikada bir modemim ip değiştiriyor ve internetim gidiyor,geliyor. Bu yüzden içeriğini dolduramadım, çünkü test edemiyorum hiç bir linki açamıyorum. Özellikle HD yayınlar, kaliteli kanallar ve Türkçe dil seçenekli iptvler gerekli. Ben kendi çabalarımla bulduklarımı ekliyorum.
    Server da youtube özelliği de var, ama arama yapılamıyor, belli bir kanal seçilip paylaşılıyor sadece. Bu çok sorun değil, mesela youtube için herkesin beğendiği tarz müzik listeleri oluşturup yayınlayabiliriz.
    Şimdilik bu kadar. Tekrar teşekkürler.

3 tl fark ver de sabit ip numaran olsun yoksa olmaz bu iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :) beyinsis,

sana biraz anlatayım. Ben uygulamayı henüz yazmadım, sadece test aşamasında. yazdıklarımı okursan anlayabilirsin. sadece kendim test etmek için kendi makinamda kullanıyorum. Daha sonra test etmeye herkesin başlayacağı vakit, gerçek sunucuya kuracağım. yani bende en az senin kadar biliyorum static ip nedir ne değildir :)
    neyse yine de hatırlatman için teşekkürler.
  • İnşallah arkasından yanık kokusu çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

İnşallah arkasından yanık kokusu çıkmaz.

nasıl mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_2133

hayırlı olsun kardeşim elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. sana yolladığım dosyalardan portalları uyarlayabilirsen sağda solda link aramana gerek kalmaz,çalşımalarında başarılar

Kardeş, senin bu portal dediğin sonuçta bir web adresi, bir link değil mi ? Malesef ben öyle bir şey bulamadım. Bir xml yapısı var ama hiç bir datayı göremedim. Genel olarak resimler vs.ler var. Fakat benim asıl aradığım TV Linkleri filmler vs.ler yok. Bu bana gönderdiklerini senden rica etsem birde sen invcelesen olur mu ? Benim göremediğimi sen görür bana bilgi verebilirsin.
  • Arkadaslar pazar gunu ogleden sonra bir test yayini yapmaya calisacagim. Forumda olan arkadaslar teste katilabilirler

Not : tabi yetistirebilirsem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin
  • test oluşturmaya çalışıyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskom -- 26 Mayıs 2013; 12:20:56 >
  • takipteyiz kardeş umarım testiniz oluşunca bakalım.
  • Sen forumdasın galiba kardeş. Makinamı yeni formatlamıştım ve emulator henüz kurmadım yeni kuruyorum. O yüzden test etme şansım olmadı.
    Şunu bir test edermisin ?

http://dosya.co/download.php?id=51A1CAFD1
  • quote:

Sen forumdasın galiba kardeş. Makinamı yeni formatlamıştım ve emulator henüz kurmadım yeni kuruyorum. O yüzden test etme şansım olmadı.
    Şunu bir test edermisin ?

http://dosya.co/download.php?id=51A1CAFD1

arkadaşım çalışmanı denedim. LG Smart TV yazıyor ve senin ilk mesajına eklediğin resimdeki görüntü geliyor, şifre istiyor. şifre yazmak isteyince klavye açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gakgosh -- 26 Mayıs 2013; 13:56:31 >
  • tamam test ediyorum
  • şifre : 1 bu arada.
    mouse ile çalışıyor sadece. bunu belirteyim.
  • tamam hemen bakıyorum
  • şifreyi yazmak için klavye çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gakgosh -- 26 Mayıs 2013; 14:11:21 >
  • mouse kullanıyorsun değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.