Şimdi Ara

=====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<===== (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
4
Favori
78.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sate

recovery mod da açmaya çalışıyorum
    home + volume- + power tuşu ama
    öyle açtığımda fabrika ayarlarına geri dönüyor root falan hepsi tamam yardım edebilcek olan varmı?...

aynı sorun bende de oldu çözüm bulamıyorum bu telefonu alan kişiler genelde bu işlerden fazla anlamıyor anladıgım kadarıyla
  • Android forumlarında az önce 3845#*500# tuşlamasının test ve ayar menüsünü açtığını gördüm. Ben tuşladığımda açılmadı, siz dener misiniz, olacka mı?

Bir de *#*#4636#*#* tuşlaması var ve bu açıldı. Belki doğrusu alttakidir, üstteki en azından bizdeki yazılımda çalışmıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Android forumlarında az önce 3845#*500# tuşlamasının test ve ayar menüsünü açtığını gördüm. Ben tuşladığımda açılmadı, siz dener misiniz, olacka mı?

Bir de *#*#4636#*#* tuşlaması var ve bu açıldı. Belki doğrusu alttakidir, üstteki en azından bizdeki yazılımda çalışmıyordur.

hocam bende burada paylaşılan avrupa rom yüklü ikiside açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixland

quote:

Android forumlarında az önce 3845#*500# tuşlamasının test ve ayar menüsünü açtığını gördüm. Ben tuşladığımda açılmadı, siz dener misiniz, olacka mı?

hocam bende burada paylaşılan avrupa rom yüklü ikiside açıldı

3845#*500# ingilizce menü ve çok detaylı tüm donanım ayarları ve donanımı test etme imkanı var

*#*#4636#*#* türçe menü sadece telefon, pil kulllanım istatistikleri, wifi info olarak 4-5 menü mevcut

• Benimki orijinal firmwire.
    Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra, Thinkoffice, Ndrive gibi telefonun kendi uygulamaları siliniyor mu? Belki PC Suit üzerinden güncelleme yaparım.
  • quote:

Benimki orijinal firmwire.
    Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra, Thinkoffice, Ndrive gibi telefonun kendi uygulamaları siliniyor mu? Belki PC Suit üzerinden güncelleme yaparım.

PC Suit üzerinden güncelleme yapınca uygulamalarına bir şey olmaz

başka bir nedenle(başka rom yükleme gibi ) kaybolsa bile ndrive.apk uygulamasını yüklersen indirdiğin haritayı kullanmaya devam edebilirsin sorun olmaz yani

bu uygulamalar genelde imei no yu kaydederek etkinleştirme işlemi yapılıyor. yani uygulamayı kaldırıp tekrar yüklesen bile senin imei no kayıtlı olduğu için kullanmaya devam edebiliyorsun
  • Anladım, zaten iGo May Way kullanacağım ama 2.3 güncellemesi yakında gelecek sanırım. O zaman kadar telefona alışır, işletim sistemini biraz şişirim, sonra 2.3'e geçerim.
  • Samsung Gio ne guzel market uygulamasıyla geldi, bizim resmi maerket ne zaman acılacak ? ses var mı ?
  • Yazılım güncellemesiyle Market açılıyormuş.
  • quote:

Yazılım güncellemesiyle Market açılıyormuş.

hangi yazılım guncellemesi ? bu bahsedilen rom atma vs mı ? Onlara girmek istemiyorum, resmi guncelleme bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: obildik

Arkadaşlar, telefonum uçak modundan çıkmadığı için servisi aradım. Bana niçin yeni yazılım yüklemek istediğimi sordular ben de Android Market için dedim. Bizi arasaydınız size yazılım konusunda yardımcı olur telefonunuza Android Market yükletebilirdik dediler. Mühendislik kodu olarak adlandırdıkları bir işlem yaptırdılar telefon onu da kabul etmeyince servise göndermemi istediler. Telefonum bugün itibariyle geldi yeni yazılım yüklenmiş ve Android Market gayet güzel çalışıyor. Ayrıca hiçbir ücret taleb edilmedi sadece kargo parası ödedim.

Merhaba,
    Bende de aynı problem oluştu. Bulunduğum yerde yetkili servis olmadığı için servise gönderirsem en azından 4-5 gün telefonsuz kalacağım. Size söyledikleri mühendislik kodu dedikleri işlemi rica etsem yazabilir misiniz; belki benim telefonda işe yarar.

• Farklı firmwire'lar yükleyerek açanlar var. Ben de yükleme yapmadım ama PC Suit'e bağladığımda bir güncelleme bulmuştu. Belki onunla açabilir ama güncelleme yapmaya da üşeniyorum açıkçası.
  • pc suit bide xp de çalışsa süper olcak ama maallesef
    tamam xp eskiyen bi sistem ama yinede düşünmeleri lazımdı diye düşünüyorum LG nin
  • Merhaba bu telefonu enisteme almayi dusunuyorum.

Navigasyonu nedeni ile aliyoruz.

Androide asina degilim igo yuklemek icin crack lazim mi?

Telefon stabil mi? Navigasyona sebeke yardimi olmadan ne kadar surede baglaniyor?

Bu arada enistem 77 yasinda yani kullanim tarzini tahmin etmissinizdir, onu zorlar mİ,?
  • evet arkadaşlar ben de bu harika cihazın sahibi oldum ama bazı soru(n)larım var

-google earth yükleyemiyorum
    -root edersem unroot edebilirr miyim, dolayısıyla garanti kapsamına girer miyim?
    -elektronik pusulası hiç hassas değil, bana has bişey mi garantiyle düzeltirler mi?
    -arkaplanda çalışmamasını istediğim uygulamaları nasıl kısıtlayabilirim?
    -video kalitesi yazılımsal olarak artırılabilir mi? çözünürlük/fps
    -swype klavye yükleyebilir miyim?

şimdilik bu kadar, iyi geceler arkadaşlar gelecek yardımlarınız için teşekkürler (:

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

evet arkadaşlar ben de bu harika cihazın sahibi oldum ama bazı soru(n)larım var

-root edersem unroot edebilirr miyim, dolayısıyla garanti kapsamına girer miyim?
    -elektronik pusulası hiç hassas değil, bana has bişey mi garantiyle düzeltirler mi?

şimdilik bu kadar, iyi geceler arkadaşlar gelecek yardımlarınız için teşekkürler (:

pusula için hangi programı kullanıyosun? birçok apk var pusula için, ben ihtiyaç duymadığım için yükmeledim, sonuçta elektronik ve sanal olarak elde edilen bir veri, gerçekliğine inanmıyorum.

arka plandakileri iptal etmek için advanced task killer kullanabilirsin, bende sorunsuz çalışıyor ama bazı arkadaşlarda aksaklıklara neden olmuş, kullanmak istemezsen ayarlar> uygulamalar>yönetme uygulamaları yada bi altındaki menüden durdurabilirsin

video kalitesi 640x480e kadar destekliyor zaten, telefon için yeterince kaliteli sanırım :D altyazı desteği olan player larla çook rahat kullanabilirsin

swype yükleniyor ;)

• Beyler benimde bir sıkıntım var,hafıza kartin icine attiğim resim ve muzikleri dahili oynatici ve galeri görmüyor!!
    thinkferee aktif değildi onu güncelledim ve aktifettim hala ayniı şekilde :(
    lutfen yardim beyler.
    ben herkese yardim etmeye calisiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidowic

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

evet arkadaşlar ben de bu harika cihazın sahibi oldum ama bazı soru(n)larım var

pusula için hangi programı kullanıyosun? birçok apk var pusula için, ben ihtiyaç duymadığım için yükmeledim, sonuçta elektronik ve sanal olarak elde edilen bir veri, gerçekliğine inanmıyorum.

arka plandakileri iptal etmek için advanced task killer kullanabilirsin, bende sorunsuz çalışıyor ama bazı arkadaşlarda aksaklıklara neden olmuş, kullanmak istemezsen ayarlar> uygulamalar>yönetme uygulamaları yada bi altındaki menüden durdurabilirsin

video kalitesi 640x480e kadar destekliyor zaten, telefon için yeterince kaliteli sanırım :D altyazı desteği olan player larla çook rahat kullanabilirsin

swype yükleniyor ;)

super compass var. ayrica yine pisulayi kullanan layar uygulamasinda da ayni hassassizlik var. swype nasil yukleniyo ?

• googleandroid.gen.tr de olması lazım

eeeee benim derdime yokmu cevap??
    telefona resette attım ancak hala aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: By soclose

s.a. arkadaslar ugraslar sonucu root işlemi sükürler olsun hallettim :) ilgilenenler konu sizlerle umarim her kezin isine yarar

Öncellikle market icin indirdiğimiz yazılımı değistirmemiz lazim ( yeni yazilimi yükllediğinizde NDRİVER siliniyor bilginize benim icin NDRİVER önemli olmadiği icin onu cidden gözüm bile görmedi simdi ise gelelim konumuza.

V10a Africa original.rar arkadasimiz bunu paylasmisti ama bunu iptal edip simdi yolladiğim programi telefona kuruyoruz ... yani

1-http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP500/ANEUBK/V10c_00/V10C_00.kdz
    130 MB
    bu versiyonu pc ye indiriyoruz...

2- tabi bu yazılımı yüklemek icinde bir adet uploud programi lazim onun linkide hemen altta

link 1 :http://www.mediafire.com/?oo35nq1z8jcdnu1
    link 2 altarnatif :http://hotfile.com/dl/109203828/cd3a80e/KDZ_FW_UPD_EN.rar.html

kuruluma ve root işine gelince arkadaslar..

KDZ_FW_UPD.exe bu programi caliştiriyoruz...
    ardindan
    resimdeki gibi en son louncher dicez ve cihaza hic bir sekilde dokunmayin sonunda FINISH yazicak ozaman programi kapatir ve cihazi acarsiniz acildiğinda cihazimiz root olmus olucak ve yapmak istediğiniz herseyi yapa biliceksiniz

bu yöntemle v10h europa rom u yükleyebilir miyiz? ayrıca telefon kapalı mı olacak acık mı 1. mesajdaki gibi 3 tuşa birden basmak gerekiyor mu bunlar hiç yazmıyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.