Şimdi Ara

Lg Optimus L5 vs Lg optimus L7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık bir aydır iki telefonuda fazlasıyla inceledim. Ve bi türlü karara varamadım. İki telefonda iyi fakat Lg optimus L7 normal olarak daha iyi. Fakat aralarında yaklaşık 300 lira kadar büyük bi mebla oynuyo. Burdan korkuyorum. 300 lirada az para değil sonuçta. Sizce hangisini seçmeliyim ?

• haftasonu teknosaya git l9 al 2 sindede çok çok daha iyi bir alet 900 lira ama parasını hakediyor
  • @Wolverine55 Biraz önce Teknosa'dan ve bi kaç teknoloji marketinden telefonları karşılaştırdım. Erkan boyutu gerçekten çok önemli. Ama bu telefonların bile giriş seviyesinde olduğunu gördüğümde moralim bozuldu. 800 liraya telefon alıyosun ve giriş seviyesinde. Gerçekten teknoloji günümüz tarihinden önde ilerliyo. Her neyse telefonlar verdiğimiz ücreti fazlasıyla hak ediyo galiba. L7'de karar kılacağım sanırım. Bu arada L9 şuan zaten indirimde Teknosada. Fiyat 1000 Lira. Bakmak istersen;http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep-bilgisayari-pda/722/125070949/lg-p760-optimus-l9-white-akilli-telefon
    Eyvallah bu arada :)
  • dostum gecen haftasonu teknosada 899 liraydi haberin olsun l9 dan bahsediyorum tabi
  • Aralarında l7 daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l5 çözünürlüğü berbat tavsiye etmiyorum.
  • Eyvallah beyler.. L9'u eğer kabul ettirebilirsem abime alıcam. Olmazsa L7.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoExZZ2

Eyvallah beyler.. L9'u eğer kabul ettirebilirsem abime alıcam. Olmazsa L7.

l9 çift çekirdek ve 1 gb ramı ile l7 den 2 kat daha iyi bir cihaz neredeyse
  • Bugün yarın alıcam telefonu. Artık hangisi olursa :D L9'u zorlıyacağım biraz. ;)
  • telefonu aldın mı kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

haftasonu teknosaya git l9 al 2 sindede çok çok daha iyi bir alet 900 lira ama parasını hakediyor

L9 A PARAM YOK L7 Mİ SAMSUNG MİNİ Mİ, RAM 512 RAM 1 GB /AND 4.0 AND 4.1
  • L7 DE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME VAR MI İNTERNET YOLUYLA OLANI SORMUYORUM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.