Şimdi Ara

LG Optimus G mi G Pro mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kaç gündür araştiriyorum ikisi de güzel telefonlar alabilirim ama g pro benim daha çok hoşuma gitti karar veremedim bir türlü fikrinizi almak istedim. Bu telefonlardan başka önerecekleriniz olursa fikirlerinize açiğim, şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: p[R]omiSe

Arkadaşlar kaç gündür araştiriyorum ikisi de güzel telefonlar alabilirim ama g pro benim daha çok hoşuma gitti karar veremedim bir türlü fikrinizi almak istedim. Bu telefonlardan başka önerecekleriniz olursa fikirlerinize açiğim, şimdiden teşekkürler.

radyo olmaması sorun olmayacaksa optimus g pro tavsiye ederim.10 gündür kullanıyorum harika cihaz
  • Radyo hiçbişekilde sorun değil iki telefon arasinda gidip geliyorum o kadar.

• Başka önerisi olan yok mu arkadaşlar.

• İki haftadır g pro kullanıyorum, süper ;-)

• gpro kullananlar bilgi verirse sevinirim güncelleme desteği varmı
    arayüzde kasmalar yaşanıyormu
    telefon dayanıklımı performansı nasıl
    bende almayı üdşünüyorumda :)
  • arkadaşlar şuanda G PRO'ya 1600 verip almalı mıyım yoksa biraz daha beklemeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mohorame

gpro kullananlar bilgi verirse sevinirim güncelleme desteği varmı
    arayüzde kasmalar yaşanıyormu
    telefon dayanıklımı performansı nasıl
    bende almayı üdşünüyorumda :)

Arayuzde kasma yasamadim.2 haftadir kullaniyorum,cihaz akiyor resmen.guncelleme konusunda sikinti olacagini sanmiyorum.piyasadaki en guclu cihaz sonucta su an donanim olarak.birde htc one.ayni donanima sahip

• Iphone 5 in hala 2000 lira,s4 un hala 1600-1700 sewiyelerinde oldugu su siralar bu cihaza bence 1600 tl verilir.

• G Pro'yu G'den daha çok sevmemdeki neden 5.5 Ekran boyutu Ve Full HD olması :) Ama G'ninde tasarımı daha hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlpakkan

G Pro'yu G'den daha çok sevmemdeki neden 5.5 Ekran boyutu Ve Full HD olması :) Ama G'ninde tasarımı daha hoş

Arkadaşlar G veya GPro da hat üzerinden görüntülü görüşme yapabiliyormusunuz??
  • yok hocam sadece yardımcı programlar tango skype vs. ile mümkün. Hat üzerinden direk görüntülü görüşme seçeneği mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Iphone 5 in hala 2000 lira,s4 un hala 1600-1700 sewiyelerinde oldugu su siralar bu cihaza bence 1600 tl verilir.

Bende dediğin gibi yaptım telefonu kliksadan 1600'e aldım 100 tl de worldpuan geliyormuş. Umarım herkesin sevdiği kadar bende severim bu telefonu.

Bu arada yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

yok hocam sadece yardımcı programlar tango skype vs. ile mümkün. Hat üzerinden direk görüntülü görüşme seçeneği mevcut değil.

Eyvallah hocam, bu özelliği niye vermiyorlar merak ediyorum. Samsung bunu çok güzel yapıyor. Neyse telefonlarınızı iyi günlerde kullanın inşaallah..
  • quote:

quote:

Iphone 5 in hala 2000 lira,s4 un hala 1600-1700 sewiyelerinde oldugu su siralar bu cihaza bence 1600 tl verilir.

Bende dediğin gibi yaptım telefonu kliksadan 1600'e aldım 100 tl de worldpuan geliyormuş. Umarım herkesin sevdiği kadar bende severim bu telefonu.

Hayirlu olsun hocam.gulr gule kullan.seweceginden suphem yok
  • quote:

quote:

quote:

Hayirlu olsun hocam.gulr gule kullan.seweceginden suphem yok

teşekkür ederim hocam bende pişman olucağımı zannetmiyorum da insanoğlu işte doyumsuz oluyo :)

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla patent mevzusu.Artık Yeni nesil cihazların hiçbirinde yok samsung haricinde.
  • quote:

Bildiğim kadarıyla patent mevzusu.Artık Yeni nesil cihazların hiçbirinde yok samsung haricinde.

Bu özellik şuan yeni çıkan G.Mobile Discovery de bile var.. Bide aşağıdaki linkte gsmarena'nın ürün inceleme resimlerinde arama tuşunun yanında sanki görüntülü görüşme simgesi var. Tr versiyonu farklımı acaba??

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro-review-904p6.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 9 Ağustos 2013; 11:03:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Bu özellik şuan yeni çıkan G.Mobile Discovery de bile var.. Bide aşağıdaki linkte gsmarena'nın ürün inceleme resimlerinde arama tuşunun yanında sanki görüntülü görüşme simgesi var. Tr versiyonu farklımı acaba??

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro-review-904p6.php

Türk versiyonları farklı olabilir evet.General Mobile'da olduğunu bilmiyordum şuan sizden duyuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.