Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.375
Cevap
48
Favori
379.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagle2386

quote:

Orijinalden alıntı: welat.

quote:

quote:

arkadaşım bu verdiğin tarih kesin çıkış tarihimi,suudi arabistanda da bu tarihte çıkacakmı,kardeşim hacda 20 kasımda dönüyor,desenize 20 kasımda optimus g nin sahibiyim :)

öncelikle kardeşinin ibadeti hayr'ola. 11 Kasım global çıkış tarihi, tabi en erken hangi ülkelerin pazarına girer bilemiyorum. Ancak kardeşin, o mübarek topraklardan 20 kasımda dönüyorsa bu tarihe kadar büyük ihtimal getirmesi mümkündür diye düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

allah razı olsun,ayrıca bilgilendirme için teşekkürler.

Hayırlı akşamlar, senden de Allah razı olsun. Hocam senin kardeşin bu teli tahmini ne kadara alır. Bilgin var mı? Bir de fazladan getirebilmesi mümkün mü? Valla bende almak istiyorum bu teli, ancak bizim ülkeye gelmez, gelirse de şubat mart gibi gelir.

Ebay'da adamın biri ön siparişle satıyor ama türkiye ye kargo yapmıyor. 99,6 puan almış satışlardan yani güvenilir galiba. Fiyatı ise bana biraz pahalı gibi geldi. (799,99 $) link ;

http://www.ebay.com/itm/LG-Optimus-G-E973-Factory-Unlocked-S4-Pro-Quad-Core-4-7-IPS-2GB-/221127166503

Belki başkaları ilgilenmek ister diye bu linki paylaşıyorum.

valla hocam kardeşim kaç yere bakmış bulamamış hiç bir yerde,note 2 alayım dedi sana 1120 ye yok dedim,ayın 19 una kadar bekliyecem çıkmasa orda note 2 alırım artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşım bu verdiğin tarih kesin çıkış tarihimi,suudi arabistanda da bu tarihte çıkacakmı,kardeşim hacda 20 kasımda dönüyor,desenize 20 kasımda optimus g nin sahibiyim :)

öncelikle kardeşinin ibadeti hayr'ola. 11 Kasım global çıkış tarihi, tabi en erken hangi ülkelerin pazarına girer bilemiyorum. Ancak kardeşin, o mübarek topraklardan 20 kasımda dönüyorsa bu tarihe kadar büyük ihtimal getirmesi mümkündür diye düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

allah razı olsun,ayrıca bilgilendirme için teşekkürler.

Hayırlı akşamlar, senden de Allah razı olsun. Hocam senin kardeşin bu teli tahmini ne kadara alır. Bilgin var mı? Bir de fazladan getirebilmesi mümkün mü? Valla bende almak istiyorum bu teli, ancak bizim ülkeye gelmez, gelirse de şubat mart gibi gelir.

Ebay'da adamın biri ön siparişle satıyor ama türkiye ye kargo yapmıyor. 99,6 puan almış satışlardan yani güvenilir galiba. Fiyatı ise bana biraz pahalı gibi geldi. (799,99 $) link ;

http://www.ebay.com/itm/LG-Optimus-G-E973-Factory-Unlocked-S4-Pro-Quad-Core-4-7-IPS-2GB-/221127166503

Belki başkaları ilgilenmek ister diye bu linki paylaşıyorum.

valla hocam kardeşim kaç yere bakmış bulamamış hiç bir yerde,note 2 alayım dedi sana 1120 ye yok dedim,ayın 19 una kadar bekliyecem çıkmasa orda note 2 alırım artık.

Alıntıları Göster
    Hocam kardeşin biraz erken bakmış, 11 kasım da piyasaya giriyor. Kaldı ki suudi arabistana gelir mi orası meçhul. Kardeşin telin çıkış tarihinden bir kaç gün sonra bakarsa belki bulabilir. 20 kasım da çok kısa süre değil. Olmadı Note 2 aldır. Birkaç ay kullanırsın. O zamana kadar zaten LG optimus G bir şekilde Türkiye de satılır. Note 2 dediğin fiyattan alabiliyorsan, aynı yada biraz daha yüksek bir fiyata satıp Optimus G alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle2386 -- 10 Kasım 2012; 14:35:24 >

• quote:

Hocam kardeşin biraz erken bakmış, 11 kasım da piyasaya giriyor. Kaldı ki suudi arabistana gelir mi orası meçhul. Kardeşin telin çıkış tarihinden bir kaç gün sonra bakarsa belki bulabilir. 20 kasım da çok kısa süre değil. Olmadı Note 2 aldır. Birkaç ay kullanırsın. O zamana kadar zaten LG optimus G bir şekilde Türkiye de satılır. Note 2 dediğin fiyattan alabiliyorsan, aynı yada biraz daha yüksek bir fiyata satıp Optimus G alırsın.

LG 1 ay sonra çıkmış olur mu acaba? zira 1 ay sonra note 2 almayı düşünüyorum amma LG çıkmış olursa işime gelirse LG alabilirim acelem yok yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

LG 1 ay sonra çıkmış olur mu acaba? zira 1 ay sonra note 2 almayı düşünüyorum amma LG çıkmış olursa işime gelirse LG alabilirim acelem yok yani...

1 ay sonra resmi olarak türkiye ye gelirmi diye soruyorsanız büyük ihtimal gelmez. Şubat-Mart gibi geleceğini düşünüyorum. Bu süre içinde sadece yurt dışından getirenler olur.

• quote:

quote:

quote:

1 ay sonra resmi olarak türkiye ye gelirmi diye soruyorsanız büyük ihtimal gelmez. Şubat-Mart gibi geleceğini düşünüyorum. Bu süre içinde sadece yurt dışından getirenler olur.

O zaman kadar ben çoktan note 2 almış olurum...

• Bence de alın. Hayırlı olsun.
  • Bu arada LG firması geçen günlerde (06 Kasım 2012) The Hall Taksim'de yeni akıllı telefonlarının lansmanını yapmış. Özellikle LG Optimus G modeli geceye damgasını vuran tel olmuş galiba, övgü dolu sözlerle bahsetmişler (Ben söylemiyorum:) ). Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise 1.700 TL. Birde taşınabilir şarj cihazından bahsetmişler. Neyse ben size orjinal haberin detayını vereyim.
    İşte Dijital Canavar'ın haberine göre;

Geçtiğimiz hafta LG’nin The Hall’da bloggerlar için hazırladığı etkinliğe katıldım. Güzel bir gün geçirdik. Biraz uzak olduğum LG’nin ürünlerini daha yakından tanımış oldum. Optimus G ve Optimus 4X HD performansı ile gözümde Android radarına girmiş oldu. Bir de o beklenen Nexus 4′den payımızı aldık.

LG Türkiye sorumlusu Alex Chang’in de bulunduğu etkinlikte Nexus 4′e ellerimle de dokunmuş oldum. Uzaktan daha piyasaya çıkmamış olan telefonu tanıyamayıp şapşal şapşal ”bu ne?” diye sorduğum telefona Alex ”Daha bugün elime geçti, bu güzel telefon Nexus 4” diyip bir fotoğrafımı çekti. Görüntü parlaklığı karşısında şaşırdım fakat telefonla daha fazla oynayamazdım. Aralık ayının ortasında tanıtılması planlanıyor.

Nexus 4′ü zamanı gelince inceleyeyim. O gecenin Android’i LG Optimus G’ydi. Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemine sahip olan cihazın işlem hızı 1.5 GHz quadcore. Diğer özelliklerinden önce Instagram bağımlısı olarak telefon alırken öncelikle dikkat ettiğim özelliklerden birisi de kamerası 13MP HD kameraya sahip olan Optimus G’ye o an içim gitse de 1.3MP arka kamerayı hiç yakıştıramadım. 32 GB dahili hafızaya, 2100 mAh bataryaya sahip Optimus G şık bir telefon. 4.7” boyutlara sahip cihazın çözünürlüğü ise 1280x 768. Fiyata gelince: Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 1.700 TL. LG Optimus G fiyatı, performansı ve şıklığı ile göz ardı edilmemesi gereken bir Android.

LG’nin bize bir de ufak hediyesi vardı: taşınabilir şarj pili. Bundan güzel bir hediye olabilir mi diye düşünmeden edemedim. iPad’imi bile şarj edebilen bu cihaz gerçekten harika. Daha önce benzer bir kaç tane denedim fakat mutlaka cihazlarımdan birinde hata verdi. Dijital Canavar bunu sevdi.

Linki :http://dijitalcanavar.com/lgden-hiz-atagi/

Birde teknodepo da inceleme-yorum yapan var ;

06.11.2012 tarihinde LG tarafından The Hall’de gerçekleştirilen organizasyonda renkli sahnelere şahit oldum.
    Yapılan lansmanda LG Optimus G , Optimus VU, LG Optimus L Serisi ve yeni çıkıcak olan LG Nexus tanıtıldı.
    Nexus’un fotoğraflarının çekilmesine izin verilmediği için sizlerle paylaşamayacağım. Aslında gizlice bir kaç tane çektim ama ne kadar tatminkar olacağını bilmediğim için paylaşmadım.
    LG Nexus Türkiye pazarına Aralık ayı içerisinde geleceği de söylentiler arasındaydı, belirtmeden edemeyeceğim. Aslında kesin bir bilgi olmadığı için yazılmaması istenildi fakat dayanamadım Belki Kasım ayı içerisinde de Türkiye’de olabilir kim bilir?
    Tüm blogcular tarafından ilgiyi LG Nexus çekti.. Optimus L serisinin liderlerinden L9 da ilgi görenler arasındaydı.
    Yakın zamanda Türkiye pazarına girebilecek olan Optimus G’yi de anlatmadan edemeyeceğim. Son derece kaliteli bir ürün olduğunu daha dokunduğunuz anda sizlere hissettiriyor. O kadar zarif bir tasarıma sahip ki görenler bir daha görmek istiyor.
    Optimus G yi birazcık kurcaladım da çok hızlı olduğunu görmemek, fark etmemek imkansız. Ayrıca LG Optimus G nin ses çıkış gücü o kadar kuvvetli ki muhakkak duymalısınız. O bulunduğumuz yerde çalan müzikleri bastıracak cinstendi, Belkide açmış olduğum parçanın etkisi vardır bilemem

Sizlere aktaracaklarım bu kadar, Şimdilik

Linki :http://teknodepo.blogcu.com/lg-akilli-telefonlarin-istanbul-lansmani-dun-yapildi/13177083

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle2386 -- 12 Kasım 2012; 15:41:27 >

• bu telefon satışa çıkmadımı daha ?
  • Ya şimdi bu anten sayesinde internete bağlanmadan Tv seyredebilecek miyiz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametle

bu telefon satışa çıkmadımı daha ?

yurtdışında operatörler satmaya başladı Türkiyeye gelecek yıl gelcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicinho

quote:

Orijinalden alıntı: sametle

bu telefon satışa çıkmadımı daha ?

yurtdışında operatörler satmaya başladı Türkiyeye gelecek yıl gelcek

LG Türkiye face sayfasından yakın Türkiyede diye duyuru yaptı.
  • quote:

Ya şimdi bu anten sayesinde internete bağlanmadan Tv seyredebilecek miyiz yani?

Bu antenli model galiba korede geçerli bir versiyon. Global versiyonlarda böyle birşey yok, olsa almam zaten. gider 100-200'e TV'li çin teli alırım daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle2386 -- 15 Kasım 2012; 18:25:45 >
  • quote:

quote:

Bu antenli model galiba korede geçerli bir versiyon. Global versiyonlarda böyle birşey yok, olsa almam zaten. gider 100-200'e TV'li çin teli alırım daha iyi..

Niye gardaş ne kadar fazla özellik olursa o kadar iyi.
  • quote:

quote:

quote:

Niye öyle demiş çünkü çin adi telefonları anımsatacak ve karizma -100 olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

quote:

quote:

quote:

Niye öyle demiş çünkü çin adi telefonları anımsatacak ve karizma -100 olacak...

depeche35 kardeş yorumunuz güldürdü beni. Allah da sizi
    güldürsün.

Cicinho kardeş tabi ki fazladan özellik iyidir. Ancak Türkiye fiyatı ortalama 1700 TL olacak bu ürüne 100-200 TL lık çin telefonlarındaki gibi anteni yerleştirirsen hoş durmaz (bana göre tabi, başkaları farklı düşünebilir). Ha antensiz bir TV özelliği geliştirirsin o zaman bu fiyattaki tele koyarsın. Verdiğim cevap bu sebepten dolayıdır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman kadar ben çoktan note 2 almış olurum...

hayırlı akşamlar, hocam merak ettim n'oldu kardeşiniz bulabilmiş mi teli? Bilgi verirseniz sevinirim.

• hocam bugün konuştum daha hem lg nexus hem lg G gelmemiş daha oralara.
  • Lan bu telefonu Türkiyede sadece üçümüz alacaz galiba.Yurt dışındada fazla satmıycak gibi nexus 4 ten dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicinho -- 16 Kasım 2012; 5:16:52 >
  • ben de nexus 4 düşünüyorum ama bunun videosunu izleyince insan şu unique özelliklere yani sadece lg ye ait yeni çıkan qslide gibi özelliklere özenmiyor değil. biraz da türkiye fiyatı belirleyici olacak insanların kararında
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.