Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.240
Cevap
47
Favori
756.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lovekrand

Beyler v20c den 2.3.4 20b ye gectim.Telefon cok yavasladi ve ram kalmadi.Ayrica oyun perfoanslarida dustu. Bir onerisi olan var mi acaba?

• auto memory manager.https://market.android.com/details?id=com.lim.android.automemman

ön tanımlı aggressive ayarını kullan veya ona yakın bir değeri elle ayarla.

---reklam----
    satılık optimus black. dükkanımda bulabilirsiniz. :)
    ---reklam----
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 22 Şubat 2012; 14:01:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

auto memory manager.https://market.android.com/details?id=com.lim.android.automemman

ön tanımlı aggressive ayarını kullan veya ona yakın bir değeri elle ayarla.

---reklam----
    satılık optimus black. dükkanımda bulabilirsiniz. :)
    ---reklam----

Satışın hayırlı olsun.Photon ile devam dimi.

Size birşey sorucam.bende root suz v20a var.elimdeki program ve verileri kaybetmeden direk rootlu v20 sürümlerinden birine geçebilir miyiz.(root lu rom atma yöntemi ile)

• teşekkürler optimus1. photon ile devam edeceğim. çift çekirdek cidden hissettiriyor kendini. opti'nin kasasını özeleyeceğim ama o kesin :)

soruya gelince: geçemezsin. cwm ile rom flaşlarken ya rom sahibi öyle ayarladığı için kendisi hafızayı siliyor, ya da senden mutlaka silmeni istiyor. şu yeni pc'den kurma yöntemi de otomatik olarak hafızayı siliyor. o yüzden titanium backup ile restore yapmak bir seçenek. diğer bir seçenek ise burda gördüğüm bir yöntem. kim yazmıştı hatırlamıyorum. cwm ile şimdiki romun yedeğini alıyorsunuz. sonra yeni romunuzu kuruyorsunuz. ondan sonra da cwm ile advanced restore bölümünden sadece data bölümünü restore ediyorsunuz. bu sayede programlar aynı şekilde geliyormuş. ben hiç denemedim ama. haberim yoktu o bölümden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 22 Şubat 2012; 13:20:34 >
  • quote:

teşekkürler optimus1. photon ile devam edeceğim. çift çekirdek cidden hissettiriyor kendini. opti'nin kasasını özeleyeceğim ama o kesin :)

soruya gelince: geçemezsin. cwm ile rom flaşlarken ya rom sahibi öyle ayarladığı için kendisi hafızayı siliyor, ya da senden mutlaka silmeni istiyor. şu yeni pc'den kurma yöntemi de otomatik olarak hafızayı siliyor. o yüzden titanium backup ile restore yapmak bir seçenek. diğer bir seçenek ise burda gördüğüm bir yöntem. kim yazmıştı hatırlamıyorum. cwm ile şimdiki romun yedeğini alıyorsunuz. sonra yeni romunuzu kuruyorsunuz. ondan sonra da cwm ile advanced restore bölümünden sadece data bölümünü restore ediyorsunuz. bu sayede programlar aynı şekilde geliyormuş. ben hiç denemedim ama. haberim yoktu o bölümden.

benim cihaz root lu olmadığı için titanium back up çalışmıyor ayrıca root olmadığı için cwm mod da çalışmaz.
    ben kesin dedim kısa sürede root yöntemi çıkar.ama hala pratik bir root yöntemi gelmedi. Anlaşılan sıfırdan rom kuracaz.herşey silinecek.
    Optimus için uygun fiyat yazmışsınız.bakalim kaça gidecek.
    Motorolanin google ile anlaşması resmileşti.yazılımlara yansır umarım anlaşma.herhangi bir açıklama var mi bu konuda.

• Q3 te resmi ics gelecekmis photon ve atrixlere. Kısa bir süre önce açıklandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Q3 te resmi ics gelecekmis photon ve atrixlere. Kısa bir süre önce açıklandı.

Baktım su an.google anlaşması yaramış anlaşılan.güzel haber motorola cılar için.
  • Ben de Razr'lanacağım kısmetse bir aya kadar bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Ben de Razr'lanacağım kısmetse bir aya kadar bakalım

Vauuvvvv
  • Gençler 5800'dan çıkardığım hafınza kartını Optimus'a taktım da video çekimlerinde takılma oluyor. Acaba kartın okuma-yazma hızındaki yavaşlıktan mı kaynaklanıyor bu olay?

Not: Sürüm 2.2.2
  • Arkadaşlar bugun Cm7 Nightly 70 E geçtim.Rootlu v20n den geçtim.Ama bu flashlanan kerneller ne oluyo biri anlatabilirmi.
  • quote:

hocam bu razr larda türkçe rom yok galiba bide motorola atrix artık türkiyede türkcell tarafından satılmak ta onlar için varmıdır acaba türkçe rom.mesajlarda türkçe karakter sorunu için sormuştum.tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borramir

quote:

hocam bu razr larda türkçe rom yok galiba bide motorola atrix artık türkiyede türkcell tarafından satılmak ta onlar için varmıdır acaba türkçe rom.mesajlarda türkçe karakter sorunu için sormuştum.tavsiye edermisiniz.

razr'da yoktur muhtemelen. photon'da yok. atrix'in yurt dışı versiyonunda da yok. ama türksel atrix'te türkçe dil desteği vardır herhalde. forum başlığına bi bakın isterseniz. karakter sorunu hakkında da bi bilgim yok. benim cihaz zaten türkçe'yi hiç desteklemiyor dediğim gibi.

atrix alırsanız çift çekirdeğin farkını hissedersiniz. performans olarak mutlu eder. ama mutlaka kalınlığına, ekran kalitesine falan bi göz atın. nova ekrandan ve 9.2mm incelikten sonra photon biraz sönük kalıyor.

• Zeusun v4b_int'i çıktı. İndirmeye başladım bilginize...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1454274
  • arkadaşalar
    bu telefonu dlna haricinde tv bağlayabiliyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Zeusun v4b_int'i çıktı. İndirmeye başladım bilginize...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1454274

Hemen bakıyorum.
  • Zeus v4b Antutu Skoru 1034 Bu ne la?
  • Marvel Rom kullanan bir arkadaşımız Antutu test sonuçlarını yazabilir mi ?
  • Tamam bir daha ölçtüm 2800 oldu.
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.