Şimdi Ara

LG'nin akıllı telefonları için Android 4.0 yol haritası detaylandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Optimist lg kullanıcısı, sony ericsson um var ve güncelleme konusunda çok memnunum 2.3.4 cincir akar :D

pozitif sony kullanıcısı, dünyanın en parlak ekranını kullanıyorum, 1ghz işlemci hayda hayda yetiyo, telefonum elimde oyuncak gibi durmuyor (dandik plastikten kasası yok) ve senden daha ucuza aldık :):) o yüzden bize cincır geç aksa da olur

peki hangi modeli kullandığımı yazmadığım halde nasıl bi fiyat kıyaslaması yaptın onu çok merak ettim birde telefon oyuncak gibi durmuyo elindeyken.

• quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Optimist lg kullanıcısı, sony ericsson um var ve güncelleme konusunda çok memnunum 2.3.4 cincir akar :D

pozitif sony kullanıcısı, dünyanın en parlak ekranını kullanıyorum, 1ghz işlemci hayda hayda yetiyo, telefonum elimde oyuncak gibi durmuyor (dandik plastikten kasası yok) ve senden daha ucuza aldık :):) o yüzden bize cincır geç aksa da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.3 gelsin ıcs beni ilgilendirmez ayrıca ıcs gelirse sistemin kendini aşırı zorlayacağı belli
  • LG çok yavaş bu işlerde.
  • o tarihte çoktan Android 5 çıkmış olur.
  • 2013'ten önce LG, ICS çıkarmaz. Çünkü yazılım çıkarma kapasiteleri yok.
  • Bu da demek oluyor ki Optimus 2X'e hazirandan önce, Optimus 3D ve Optimus Black'e ise eylülden önce ICS gelmeyecek.
  • ben bu tarihlerde güncelleme çıkartacağını sanmam lg nin optimus 3d deki hayalet çağrı olayını bitiremediler 2,2 froyaya dönmek gerekiyor düzelmesi için nerdeeee ıcs güncellemesi çıkacakta stabişl olacakta kullanacağız . lg telefon olarak güzel ama yazılım olarak berbat bu yüzden çok kan kaybediyorlar . htc3d evo donanım olarak daha zayıf bir telefon ama satış rakamları çok daha yüksektir inanıyorumki bunun tek nedenide htc nin yazılım olarak en iyi desteği vermesi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.