Şimdi Ara

LG LW5590 KULLANICILARI İÇERİ (Resimler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
2
Favori
27.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ntv spor kanalında ha alt yazılarda sorun oluyor işte
  • Merhabalar sonunda tv geldi akşam denedim tv fena değil ancak normal uydu yayınlarında görüntü çok iyi değil sanki bir fotoya zoom yaparak bakı yormuşsun gibi görüntü vermekte aynı görüntüyü philips'den de aldım, henüz tam olarak incelemedim zoman zaman burada bilgileri paylaşabilirim isteyen olursa arka panel dahil tüm fotoğrafları paylaşabilirim, TV yazılımını güncelle yemedim bu konuda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa091124011

internet kablosunu bılgısayardan çıkartıp tv ye takıyorum manual ıp ve otomatık ıp de denıyorum ag ayarlarını yapamadım bır turlu kablolu baglantıyı denıyen oldumu acaba

Ben denedim gayet çalıştı iyi bir şekilde. Ama modemde boş olan bir porta kablo çekip taktım.

Pc'nin ethernet kablosunu takmadım.

Bu arada SD yayın kalitesi çok üst düzey değil ama kötüde değil. Alt yazı olunca bulutlanma söz konusu olabiliyor. Ben şöyle birşey denedim mesela. Normal SD yayınları 2d-3d ye çevirdim. Gözlükle bakınca bulutlanma gibi birşey söz konusu olmadı.

Hangi marka model olursa olsun bu Tv'lerin asıl sahası HD yayındır.

• Dün Avatar'ı 3D izlerken bazı yerlerde görüntünün aniden hızlandığını gördüm.Seste falan problem yoktu ama atıyorum oyuncu kafasını çevirirken normalinden hızlı şekilde çeviriyordu.Bu günde Person of Interest'i 720P olarak izledim.Aynı durum ondada oldu.Acaba izlediğim harici hdd ve usb'den kaynaklı bir durum olabilir mi ? Ya da bunun bir ayarı falan mı var ? Xbox 360'dan oyun oynarken her hangi bir problem ile karşılaşmadım.
  • iş yerinden bugun akşam bir hd uydu götürüp deniyecegim bende full hd uydunun sd yayınları normal uydulara göre fark olursa bır tane full hd uydu alıyım dıyorum eger fark olmaz ise normal uyduya devam.
    şuan kullandıgım tp-link modem akşam bir de airties modem var onu takıp deniyim bakalım o modem ile baglanabilecekmiyim modemde başka bir port olmadıgı için mecbur pc çıkarıyorum tv ye takıyorum internetede notebook üzerinden giriyorum internet baglantım var notebookta sıkıntı yok ama tv den giremiyorum bır sıkıntı var ayarları ile ilğili ama hadi hayırlısı.

birde kısa denemelik filim izlemek istiyorum nasıl yardımcı olursunuz normal filimlerin boyutuna bakıyorum 8-10-15gb indirmekten vaz geçiyorum 1-2gb lik önerebileceginiz filim varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa091124011 -- 31 Mart 2012; 15:46:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erosxman

Merhabalar sonunda tv geldi akşam denedim tv fena değil ancak normal uydu yayınlarında görüntü çok iyi değil sanki bir fotoya zoom yaparak bakı yormuşsun gibi görüntü vermekte aynı görüntüyü philips'den de aldım, henüz tam olarak incelemedim zoman zaman burada bilgileri paylaşabilirim isteyen olursa arka panel dahil tüm fotoğrafları paylaşabilirim, TV yazılımını güncelle yemedim bu konuda bilgisi olan var mı?

kardeş sonunda kavuştun hayırlı olsun kardeş uydu da yanında izliyor isen normal biraz uzağında izleyeceksin birde 107 ekran diyorsun tabiki görüntü öyle olacak ekran ne kadar küçülür ise o kadar canlı gösterir tekrar iyi eskitmeler ve arızasız günlerde kullan

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Dün Avatar'ı 3D izlerken bazı yerlerde görüntünün aniden hızlandığını gördüm.Seste falan problem yoktu ama atıyorum oyuncu kafasını çevirirken normalinden hızlı şekilde çeviriyordu.Bu günde Person of Interest'i 720P olarak izledim.Aynı durum ondada oldu.Acaba izlediğim harici hdd ve usb'den kaynaklı bir durum olabilir mi ? Ya da bunun bir ayarı falan mı var ? Xbox 360'dan oyun oynarken her hangi bir problem ile karşılaşmadım.

kardeş codec problemi vardır o yüzden pc de bile olur mkv formatı hep sorun zaten ben rip işi ile uğraştım mkv gerçekten çok kaliteli bir format ama kodek lerden dolayımı bilmiyorum bir türlü tuturulamadı

quote:

Orijinalden alıntı: sefa091124011

internet kablosunu bılgısayardan çıkartıp tv ye takıyorum manual ıp ve otomatık ıp de denıyorum ag ayarlarını yapamadım bır turlu kablolu baglantıyı denıyen oldumu acaba

modemin markası nedir acaba airties için yazıyorum bendeki airties

192.168.2.4
    255.255.255.0
    192.168.2.1

dns : 8.8.8.8

ama otomatikte bulması lazım acaba switch mi kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsun494 -- 31 Mart 2012; 16:23:54 >

• Orijinalden alıntı: sefa091124011

modemin markası nedir acaba airties için yazıyorum bendeki airties

192.168.2.4
    255.255.255.0
    192.168.2.1

dns : 8.8.8.8

ama otomatikte bulması lazım acaba switch mi kullanıyorsunuz

normalde kullandıgım tp-link onunla denedim.
    bir tanede airties var interneti alınca yanında vermişlerdi akşam birde onunla deniyim
    swicden kastın çogaltıcı ise yok kullanmıyorum sadece modem den çıkış veriyorum.
  • 192.168.2. buraya istediğini yaz
    255.255.255.0
    192.168.2.1

dns otomatik olsun
  • wersiyon guncellemesi yaptınmı kardeş
  • evet yaptım
  • ne gibi deyişikikler var
  • MKV dosyalarını normalde oynatması lazım aslında.Codec sorunu olduğunu düşünmüyorum.
  • @sefa091124011

kardeş hiç bakmadan güncelemeyi yükledim onun için bilmiyorum

@Eagle Claw

kardeş evet yapıyor avatarda şuan mekanik filmini izliyorum bir şey olmadı rip ten dolayı olabilir
  • airties modemi takınca bende internete girebildim artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa091124011 -- 1 Nisan 2012; 2:02:27 >
  • kardeş nasıl yaptın acaba çünkü ben laptoba bağlıyarak yaptım anlatırsan sevinirim
  • airties modemi taktım etyhernet çıkışında tv ye bir kablo götürdüm.
    wifi dende leptoptan girdim.
    masa üstündede ihtiyacım oldugu zaman tv nin kabloyu çıkartıp bilğisayarınkıı modeme takıyorum.
    modem kablosunu taktım dns ayarını 8.8.8.8 yaptım ıp otomatik tarattım şak diye buldu
    en çok istedigim özellik buydu internete girmek onuda yaptım şimdi bir tane filim deniyecegim onuda merak etmiyo deyilim açıkçası

birde 2 defa wersiyon güncellemesi yaptım. menü nün içindeki uygulamalar açılmıyordu önceden artık onlarda açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa091124011 -- 1 Nisan 2012; 11:55:10 >
  • Herkese selam
    Aklıma takılan bir kaç soru var arkadaşlar.
    İstanbul Bilişim den 5500 yada 5590 serisi alanlar kutu içerği olarak magic motion denen akıllı kumanda çıktımı.
    Yoksa ayrı olarakmı satılıyor?
    Birde web browser özelliği ile istediğimiz her siteye girebiliyoruz, ama her videoyu seyretme şansımız yok.
    Kalkıpta internetten livetv gibi bir siteden canlı bi spor karşılaşmasını izleme imakınız varmı?
    Yoksa sadece youtube gibi bikaç sitemi destekleniyor.
    Bu konudaki aydınlatıcı cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast

Herkese selam
    Aklıma takılan bir kaç soru var arkadaşlar.
    İstanbul Bilişim den 5500 yada 5590 serisi alanlar kutu içerği olarak magic motion denen akıllı kumanda çıktımı.
    Yoksa ayrı olarakmı satılıyor?
    Birde web browser özelliği ile istediğimiz her siteye girebiliyoruz, ama her videoyu seyretme şansımız yok.
    Kalkıpta internetten livetv gibi bir siteden canlı bi spor karşılaşmasını izleme imakınız varmı?
    Yoksa sadece youtube gibi bikaç sitemi destekleniyor.
    Bu konudaki aydınlatıcı cevaplarınızı bekliyorum.

1- Akıllı kumanda kutudan çıkmıyor malesef. Ayrıca almak gerek

2- Hemen hemen her siteye girebiliyorsunuz fakat video izleyebileceğiniz siteler sınırlı. Ben youtube dan başka bir svideo sitesini denemedim.

Bunun dışında internet olayı çok iyi. Ama kumandayla çok zor oluyor. 2 saatte birşeyi yazamıyorsunuz.

• ben birazdan dener size yazarım bir de kumanda da harfler var acaba cep telefonu gibi tuşlarla yazma şansımız var mı bilmiyorum ama gerçektende 2 saate yazılıyor gerçi diğer smart tv özellikli olanlarda da aynı durum diye biliyorum

@sefa091124011

kardeş ne zaman resimleri katacaksın merak ettim
  • Merhabalar öncelikle "mahsun494" teşekkürler, sana da hayırlı uğurlu olmasını dilerim,
    arkadaşlar siz TV'nin ekranına hafifce dokundunuz mu? ekranın kendisi mi yoksa ekran önündeki koruyucu mu anlamadım ancak dokununca 5mm kadar geri gidiyor kasada sanki teknik bir sorun varmış gibi, iki gündür aklımda, videoyu aşağıya ekledim. başka kullanan arkadaşlar da inceleyip bilgi verebilirler mi genel bir durum mu merak ettim, birde 3D film bulabileceğiniz bir site torrent "leechturk" sitesini tavsiye edebilirim.

birde şunu ekleyeyim tv güncellemesinden sonra alt yazı türkçe karakter sorunu giderilmiş şimdilik başka birşey fark etmedim
    ekran ile ilgili video
    donanım haber video bölümüne upload ettim ancak buraya ekle yemedim
    http://www.youtube.com/watch?v=cEKZMf8dCi0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erosxman -- 1 Nisan 2012; 17:02:24 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.