Şimdi Ara

LG LCS 300 modeli hakkında düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracıma usb girişli orta kalite bir teyp bakarken Hepsiburada'da bu modeli gördüm.Özelliklerinde usb girişi olduğu yazıyor fakat ürün görselleride usb giriş görünmüyor. Biraz araştırmaya karar verdim ürünü fakat hiçbir yerde cihaz ile ilgili bilgi bulamadım.Hepsiburada, doğubankshop ve essegrup haricinde hiçbiryerde de satılmıyor. Ürün hakkında bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınız doğrultusunda karar vericem.
    Özellikler:
    •Slot-in çıkarılabilir ön panel
    •CD/MP3/WMA çalabilme özelliği
    •Ez-Finder(Dosya ve Klasör Arama)
    •Siyah dış yüzey
    •53Wx4kn.maks çıkış gücü
    •MOSFET amplifikatör
    •Mobil cihaz arayüzü
    •Önden USB girişi/AUX girişi
    •10 önceden ayarlı EQ
    •2 kullanıcı EQ

http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-lcs-300-cdmp3wmaauxusb/ProductDetails.aspx?productId=otesselcs300&categoryId=26080

• GG den 5250sd alın 280 tl ye, ömürlük olsun.
    Zaten arada 1 saatlik %5 indirim oluyor, ona denk getirirsiniz, daha uygun olur.
    Pahalı geliyorsa 4250sd alın ama 5250sd o paraya değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

GG den 5250sd alın 280 tl ye, ömürlük olsun.
    Zaten arada 1 saatlik %5 indirim oluyor, ona denk getirirsiniz, daha uygun olur.
    Pahalı geliyorsa 4250sd alın ama 5250sd o paraya değer.

pioneer ın kalitesi tartışılmaz ama garantisi olmaması beni kuşkulandırıyor. 100tl ye Navitech almayı düşünürken bütçeyi artırıp 200 tl civarına çıktım daha yüksek fiyatlara da çıkmamın imkanı yok. Amacım güçlü bir tesisattan öte temiz ve kaliteli ses almak.bir de ön hoparlörümün biri patlak onları da değiştireceğim.toplamda montajı dahil 300tl bütçem var.
  • Garantiye pek takılmayın, sonuçta Pioneer.
    4350sd modeline bakın, onun fiyatı daha uygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.