Şimdi Ara

LG L9 SDCARD DOSYALARINI HAFIZA KARTINA ATMA (root gerekli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ( işlem root erişimi gerektirir) sdcard ile external sd yi yer değiştirme işlemini paylaşmak istedim. ne işe yarar derseniz hafıza kartınızın boyutu kadar sdcard dosyalarını atabileceğiniz yeriniz olur. yani oyunların sdcard dosyalarını hafıza kartınıza atıp ordan oynayabilirsiniz. sdcard yerine hafıza kartınızı görür. aynı anda büyük boyutlu oyunları oynamak için ideal. (apk larınız telefon hafızasında kalır. 2.3 gb apk için yeterli bence) anlatıma geçeyim.

öncelikle script çalıştırabilen bir dosya yöneticimiz olmalı. ben bedava ve google play de olan smanager kullanıyorum. programı google playden kuruyoruz. daha sonra aşağıdaki linkten script dosyamızı indiriyoruz. jelly bean için ve ics için farklı iki dosya var.

http://www66.zippyshare.com/v/83321855/file.html jelly bean 4.1.2 için

bu dosyayı telefonun kendi hafızasında bi yere atın mesela system/etc vs. sonra hafıza kartınızın içinde external_sd adında bir klasör oluşturun. daha sonra smanageri çalıştırıyoruz. dosyayı attığımız dizine geliyoruz. extsd2internalsd-jellybean.sh yada extsd2internalsd.sh dosyanın üzerine tıklıyoruz sonra sırayla resimde görünen 1. su 2. boot 3. run 4. kaydete basıyoruz işlem tamam. artık büyük boyutlu oyunları hafıza kartınıza atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruh -- 8 Temmuz 2014; 19:29:25 >

• Directory bind programıda var,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç gündür neler denedim olmadı üstüne birde 32GB hafıza kartı gitti keşke en başından sana sorsaymışım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruh

( işlem root erişimi gerektirir) sdcard ile external sd yi yer değiştirme işlemini paylaşmak istedim. ne işe yarar derseniz hafıza kartınızın boyutu kadar sdcard dosyalarını atabileceğiniz yeriniz olur. yani oyunların sdcard dosyalarını hafıza kartınıza atıp ordan oynayabilirsiniz. sdcard yerine hafıza kartınızı görür. aynı anda büyük boyutlu oyunları oynamak için ideal. (apk larınız telefon hafızasında kalır. 2.3 gb apk için yeterli bence) anlatıma geçeyim.

öncelikle script çalıştırabilen bir dosya yöneticimiz olmalı. ben bedava ve google play de olan smanager kullanıyorum. programı google playden kuruyoruz. daha sonra aşağıdaki linkten script dosyamızı indiriyoruz. jelly bean için ve ics için farklı iki dosya var.

http://www.multiupload.nl/7WWSDG5M6Q ics 4.0.4 için
    http://www.multiupload.nl/AE519JQX8M jelly bean 4.1.2 için

bu dosyayı telefonun kendi hafızasında bi yere atın mesela system/etc vs. sonra hafıza kartınızın içinde external_sd adında bir klasör oluşturun. daha sonra smanageri çalıştırıyoruz. dosyayı attığımız dizine geliyoruz. extsd2internalsd-jellybean.sh yada extsd2internalsd.sh dosyanın üzerine tıklıyoruz sonra sırayla resimde görünen 1. su 2. boot 3. run 4. kaydete basıyoruz işlem tamam. artık büyük boyutlu oyunları hafıza kartınıza atabilirsiniz.

Hocam bu linkler uçmuş yenileme şansın varmı..?

• nirvana4ever kullanıcısına yanıt
    eve gidince bakıyım kardeş, silmediysem upload ederim. bu telefonu kullanmıyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruh

eve gidince bakıyım kardeş, silmediysem upload ederim. bu telefonu kullanmıyorum artık.

Peki hocam çok iyi olur sırf bu sorun yüzünden root yaptım malesef hala çözemedim problemi :)
  • nirvana4ever kullanıcısına yanıt
    upload ettim link yenilendi. indirebilirsiniz
  • Saolasin dostum hemen yapmayaya calisayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana4ever -- 10 Temmuz 2014; 3:39:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.