Şimdi Ara

LG L7 2 Mİ l70 Mİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir süre önce Lg L7 2 aldım fakat pişman olup sattım. Benim için en kötü özelliği, güneş altında ekranın neredeyse hiç okunamamasıydı. Parlaklığı full yapsamda ekran ancak görünüyordu. Pili de öyle aman aman gitmiyordu. Sattım kurtuldum. Bence hiç bulaşmayın. Gidin Moto G alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 7 Haziran 2014; 17:47:39 >
  • Çift tıkla ekranı açma özelliği knock on bile var. Bence al lg'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Moto G 600 TL civarına kredi kartı kampanyalarıyla alınabiliyor. Teknosa'dan başka yerde telefon satılmıyor sanki.

İyilik de yaramıyor. Siz ne alacağınıza baştan karar vermişsin zaten. Müstehaktır gidip LG L7 2 alın. Sonra iki ay sonra burada konu açarsınız telefonum kasıyor, donuyor, güncelleme gelmiyor, güneş altında ekranını göremiyorum, dahili hafızası yetmiyor, uygulama yükleyecek yerim kalmadı, uygulamaları nasıl sd karta taşırım, diye. Kabahat bizde yardımcı olalım dedik.

Ekranı kötü değil, fiyat segmentindeki telefonlardan iyi ekranı. Sizin yazdığınız iki telefonda da iyi ekranı var. Sadece parlaklık seviyesi kendisinden çok daha yüksek fiyata satılan Nexus 5, LG G2 gibi telefonlardan biraz daha az.

Kamerası da fena sayılmaz. Tercih meselesi performans mı kameramı, performans isteyen Moto G alır. Ayrıca o fiyat segmentinde 8MP kamerası var denilerek satılan telefonlardan da bir S3, S4 kamerası performansı beklemeyin, üzülürsünüz.

Almayacam moto g tamammi ?
    Yorumlara bakarak LG ye karar verdim.
    Telefonun kapasitesini biliyorum. Real racing 3 yükleyip kasiyor demeyecez herhalde.
    Ve moto g nerede 600 TL allahin askina ?
    Al bimeksde 790 TL.

http://www.bimeks.com.tr/urun/139209/motorola-moto-g.aspx

Lütfen . l7 2 ve core hakkında cevaplar hazin..

• quote:

Orijinalden alıntı: mert25

Bir süre önce Lg L7 2 aldım fakat pişman olup sattım. Benim için en kötü özelliği, güneş altında ekranın neredeyse hiç okunamamasıydı. Parlaklığı full yapsamda ekran ancak görünüyordu. Pili de öyle aman aman gitmiyordu. Sattım kurtuldum. Bence hiç bulaşmayın. Gidin Moto G alın.

L5 i babam kullaniyor orta parlaklikda bile güneşte gözüküyor ekrani.
    Çoğu telefon güneşin altında son parlaklikda az da olsa gözüküyor.
    Yani core mu alayim LG mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 7 Haziran 2014; 18:33:58 >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Almazsan alma Motorola babamın şirketi olmadığı gibi sen de babamın oğlu değilsin. Ben sana iyilik olsun diye dedim. Fiyat konusunda ise git araştır hepsiburada.com, kliksa.com, n11.com, hizlial.com vs gibi alışveriş sitelerinde kredi kartı + hediye çeki kampanyalarıyla 600 TL civarına hatta bu fiyatın altına bile bulunabiliyor bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 7 Haziran 2014; 18:36:43 >
  • Ben bu konuyu telefonları eleyerek actim l7 2 ve Samsung kaldi.
    Sana başka telefon öner diyen olmadi. Ve yazdim oraya alcagim telefon 600 TL seninki 760 TL. Öyle hediye karti falan filan ugrasirsam LG de 500 e düşer. Moto gene pahali olur.
  • Samsung'un ucuz telefon bölümüne hiç bulaşma derim.Lg daha iyidir.Kağıt üzerinde L7 II'nin bir iki özelliği daha düşük olabilir ama aldığına pişman olmazsın.Zaten müzik,film ve oyun için kullanacağını belirtmişsin.İhtiyaçlarını rahat karşılar.Kendim bir buçuk yıldır L5 kullanıyorum.Aldığıma hiç pişman olmadım.Oyun konusunda ise benim L5 Gta Sa'yı hafif kasmayla oynatabiliyorsa L7 II daha iyi iş çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moto g

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Samsung'un ucuz telefon bölümüne hiç bulaşma derim.Lg daha iyidir.Kağıt üzerinde L7 II'nin bir iki özelliği daha düşük olabilir ama aldığına pişman olmazsın.Zaten müzik,film ve oyun için kullanacağını belirtmişsin.İhtiyaçlarını rahat karşılar.Kendim bir buçuk yıldır L5 kullanıyorum.Aldığıma hiç pişman olmadım.Oyun konusunda ise benim L5 Gta Sa'yı hafif kasmayla oynatabiliyorsa L7 II daha iyi iş çıkarır.

Hele şükür adam akilli cevap veren oldu.
    Sağol kardeşim. L5 i bende biliyorum zaten l5 un ekrani kalitesi o kadar iyiyse l7 2 superdir diye düşündüm.
    Tamam karar verdim LG aliyorum...

• Yorumlari okudum da içler acisi dogrusu. Bizim millete hangi fiyat araligi soylesen gider 100 lira daha ver sunu al bunu al der hep söylenenin ustunde birseuler der.
    Neyse telefonlarla ilgili yoruma gelecek olursak samsung un arayuzu inanilmaz berbat. Telefon alirkwn önce arayuzune bakarim ve samsung dan bu konuda nefret ediyorum uzun sure kullandim gun gectikce daha kotu yapti arayuzunu. İkinci kriter de batarya benim icin ve l7 yi duydugumdan beri bataryasi icin begenmistim. Donanimina gore super bataryasi var. Zaten diger donanimlara cok girmicemc donanim ne olursa olsun ayni isi ayni hizda yapiyor. Kimse 1500 luk telefonla 500 luk telefonda ucurum fark var demesin. Mesajlara rehbere whatsapp e ayni hizda giriyorsa olay bitmistir. Benim onerim l7 den yana. Sadece bataryasi icin kullanmaya deger. Uc noktada donanima bakip batarya yetmiyor diyerek islemci hizi ekran parlakligi kisip interneti gps i acmadan 1500 luk telefonu 3310 a cevirecegine l7 alir rahat rahat kullanirsin.
    Kisaca l7 isini gorur diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Yorumlari okudum da içler acisi dogrusu. Bizim millete hangi fiyat araligi soylesen gider 100 lira daha ver sunu al bunu al der hep söylenenin ustunde birseuler der.
    Neyse telefonlarla ilgili yoruma gelecek olursak samsung un arayuzu inanilmaz berbat. Telefon alirkwn önce arayuzune bakarim ve samsung dan bu konuda nefret ediyorum uzun sure kullandim gun gectikce daha kotu yapti arayuzunu. İkinci kriter de batarya benim icin ve l7 yi duydugumdan beri bataryasi icin begenmistim. Donanimina gore super bataryasi var. Zaten diger donanimlara cok girmicemc donanim ne olursa olsun ayni isi ayni hizda yapiyor. Kimse 1500 luk telefonla 500 luk telefonda ucurum fark var demesin. Mesajlara rehbere whatsapp e ayni hizda giriyorsa olay bitmistir. Benim onerim l7 den yana. Sadece bataryasi icin kullanmaya deger. Uc noktada donanima bakip batarya yetmiyor diyerek islemci hizi ekran parlakligi kisip interneti gps i acmadan 1500 luk telefonu 3310 a cevirecegine l7 alir rahat rahat kullanirsin.
    Kisaca l7 isini gorur diyorum.

İlk cümlelerin çok doğru. Bende ona yakiniyordum.

500 TL ilk telefonla 1500 TL ilk telefonun yapalicekleri ayni demissin. Bendeyorumlarimda belirttim bunu. bu arada telefon l7.2 sadece bataryasi bile almama önemli bir sebeb haklisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 8 Haziran 2014; 11:04:11 >

• Yillar once nokia ile birlikte ilk telefonlari yapan telefon piyasasinin demirbaslarindan motorola taninmadik bilinmedik marka ha neymis bu telefonlarin yaptigiyla ust seviye telefonlarin yaptigi aynimis bu mantikla nokia 1110 alalim hem konusuruz hem mesajlasiriz muzik de dinleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uacellat_63 -- 8 Haziran 2014; 11:20:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uacellat_63

Yillar once nokia ile birlikte ilk telefonlari yapan telefon piyasasinin demirbaslarindan motorola taninmadik bilinmedik marka ha neymis bu telefonlarin yaptigiyla ust seviye telefonlarin yaptigi aynimis bu mantikla nokia 1110 alalim hem konusuruz hem mesajlasiriz muzik de dinleriz

O senin dediğin telefon andorid bile değil
    Mantikli konusalim lütfen

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Sana gore ideal bir telefonun yalabilecekleri oyun,video,muzik deil mi bir de telefon android olsun al bu 256 mb ramli telefon isini gorurhttp://www.ceptown.com/model/1753/samsung-galaxy-fit-s5670 senin mantigina gore saka falan bir yana dedigin 2 telefon da cöplerin kralidir moto g oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: uacellat_63

Sana gore ideal bir telefonun yalabilecekleri oyun,video,muzik deil mi bir de telefon android olsun al bu 256 mb ramli telefon isini gorurhttp://www.ceptown.com/model/1753/samsung-galaxy-fit-s5670 senin mantigina gore saka falan bir yana dedigin 2 telefon da cöplerin kralidir moto g oneririm

bana 300 liralık telefon onerıyorsun. o telefon tabi kasar ekranı kucuk kamerası kötü.
    moto g almayacam
    konuda lg l7 2 veya l70 diyorum
    baska telefon onerın demiyorum
    size cocukmussunuz gibi 600 tl lik telefonla 1500 lik arasındakı farkı anlatamayacagım.
    ama biraz anlatayım belki anlarsınız telefonun kotusude bi işe yaramaz. Benım işe yarar dediğim telefonlar çift cekırdek ve ram 1 gb.
    tek cekırdek ve 512 mb ram la bunların arasında dağlar kadar fark var. her turlu seyde kasar gec açar.
    yanı 512 ram tek cekırdek den 1 gb ram 2 çekirdeke telefonlar çağ atlıyor. çok değişiyor. Benım alacagım telefonda zaten çift cekırdek yaklasık 1 gb ram olacak.
    ama 1 gb ramlı telefonla 3 gb ramlı telefon whatsapı aynı hızda acar , sms atar, sadece kamera kalitesi , oyun kalitesi v.s.
    Siz hala anlamıyorsunuz.
    konuyu dağıtcagınıza l7 2 mi l70 mi onu söyleyin. Başka hiç bir şey yazmayın lütfen !!
    Alacagım telefonlara çöp diyorsan para verde alıyım herkes illa s4 s5 xpreia z veya note 2 öyle telefonlar mı alacak ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 8 Haziran 2014; 21:17:47 >

• L70 almayı düşünüyorum da kullanan arkadaşlar son kanaatlerini paylaşabilir mi tavsiye eder misiniz
  • Sakin alma kardeşim :) gittigidiyordan falan 725 TLye g2 mini al

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.