Şimdi Ara

LG KU990 fiyat ???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaslar bu telefonun ikinci elini 200 ytl ye almayi dusunuyorum fiyat iyimi on ekranda azicik cizik var fiyat nasil ?

• Baya iyi fiyat. Eğer çizikten başka sorunu yok tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

Baya iyi fiyat. Eğer çizikten başka sorunu yok tabi.

baska bir problemi oldugunu zannetmiyorum da beni su wi-fi yoklugu kahrediyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: lovelymadmex

quote:

Evet 3 inç ekran ve wifi yok. İnternete girmek baya zevkli olabilirdi. Yinede wifi olsa bu fiyata bulamazdın. 200 tl hiçbişey. En dandik telefonlar bile o fiyatayken wifi yok diye üzülmen yersiz bence.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lovelymadmex

quote:

Evet 3 inç ekran ve wifi yok. İnternete girmek baya zevkli olabilirdi. Yinede wifi olsa bu fiyata bulamazdın. 200 tl hiçbişey. En dandik telefonlar bile o fiyatayken wifi yok diye üzülmen yersiz bence.

valla su lafindan sonra hayir demek biraz imkaansiz gibi

yani kacirmiyim diyorsunuz peki buyuk bir ihtimalle alicam zimbirtiyi

• Yani ben olsam kaçırmazdım. Wifi yok ama sonuçta verdiğin para 200 tl. Hadi 400-500 versen wifi aramak doğru ama 200 tl lik telefonda 3g,5mp kamera,3 inç dokunmatik ekran gibi çok iyi özellikler var. Alırsan hayırlı olsun. İyi geceler.
  • quote:

Yani ben olsam kaçırmazdım. Wifi yok ama sonuçta verdiğin para 200 tl. Hadi 400-500 versen wifi aramak doğru ama 200 tl lik telefonda 3g,5mp kamera,3 inç dokunmatik ekran gibi çok iyi özellikler var. Alırsan hayırlı olsun. İyi geceler.

tesekkur ederim dostum

soylediklerini ciddiye alicam
  • 200ytl fiyat?eminim çizikten başka şeylerde vardır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

200ytl fiyat?eminim çizikten başka şeylerde vardır...

yok zannetmiyorum aslinda biraz fiyati yuksek soyledi de ben kiyameti kopartarak asagi indirdim

telefon da bir bozukluk yok sadece on caminda bozuk para cizmis olacak
  • 200 e al 220 ye bana sat
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaZAaRa

200 e al 220 ye bana sat

seni firsatci seni

• Ben 320 tl'ye ikinci el olarak aldım, rahatlıkla söyleyebilirim ki 500 de olsa alırdım..
    Satana göre acı, alana göre tatlı gerçek şu ki LG'nin telefonları ikinci elde çok değer kaybediyor..
  • su renoir varya benim icimi o yakiyo

8 mp olmasi hic onemli degil ama su wi-fi beni cildirtiyor telefonda her bir sey var bir o yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.