Şimdi Ara

LG Google Nexus 4 mü ? Samsung Galaxy S3 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konu forumda bir çok kez açılmış, fakat hepsini okumama rağmen hala kesin bir karara varamadım. Nexus 4 performans bakımından anladığım kadarıyla çok daha iyi ve android güncellemelerini alacak diyorlar. Fakat S3 ünde görüntü kalitesi, sarjı, ve hafızası bakımından cezbedici oluyor.

En iyisi size telefonu ne şekilde kullanacağımı anlatayım.
    Hayırlısıysa bu sene üniversiteyi kazandım ve eylülde gideceğim. Fakat giderken yanıma bilgisayar almayacağım. Bu sebeple telefondan bol bol oyun oynayıp, internette gezip, film izlemeyi planlıyorum. Film bakımından s3 aklıma daha çok yattı ekran gerçekten çok canlı. Nexusun ekran kalitesi nasıl sizce. Görüntüsü S3 ten çok kötümüdür. Ayrıca internette denk geldiğim birkaç konuda S3 ün gereksiz donma yaptığını çok takıldığını hatta telefonun durup dururken bozulduğu gibi konular gördüm. Nexusun güncellemesi uzun süre devam edecek yazıyorlardı. Açıkçası bu tür android sürmü konularıyla falan pek aram yok. Ve muhtemelen telefonu en az 1-2 sene değiştirmeden kullanacağım. Bu yüzdende en azından düşürmelere karşı dayanıklıda olması lazım sanırım. Yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim. He birde bütçem en fazla 1200 tl civarı olabilir.

• Arkadaşlar lütfen bir yardım.
  • Bir tanidigimda s3 var is arkadasim diyeyim bendede nexus 4 ekranini 60 parlaklikta sabit tutar.Ben otomatige alirim aksama kadar genellikle bos vakitlerde internete girerek ayni sarj la aksam ayriliyoruz.Ekran s3 ten daha net bundan suphen olmasin s3 alirsan nexus 4 lg optimus g xperia sp gibi telefonlar varken cok pisman olursun
    Ben surekli guncelleme alayim cihazim hep hizli olsun diyorsan tabiki nexus 4 almalisin.4.3 cikti s4 xperia z alamazken biz direk aldik.Karar senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside iyi telefon fakat s3 touchwiz arayüzünü kullandığı için bu arayüz biraz ağır takılmalara sebeb oluyo root atıp custom rom yükleyebilirsin ama onşarda çok stabil değil . Nexus 4ise akıcıdır gayet güncelleme desteği var seni 2 yıl daha götürür fakat şarjı az gidiyo deniyo eger çok kurcalıycaksan dayanmayabilir . S3 de amoled ve pentile dizim ekran var kalitesi düşük ve bi güneşli havada ekranı full parlıktıkta bile zor görürsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimus g al derim madem güncelleme ile işin yok

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Açıkçası telefonum hep hızlı olsun, oyunlarda falan donma yapmasın istiyorum, film izlediniz mi hiç telefondan görüntüsü falan güzel mi? Şuanlık nexus 4 aklıma yatmaya başladı gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaki41

Açıkçası telefonum hep hızlı olsun, oyunlarda falan donma yapmasın istiyorum, film izlediniz mi hiç telefondan görüntüsü falan güzel mi? Şuanlık nexus 4 aklıma yatmaya başladı gerçekten.

optimus g al bence ekran kalitesi rami işlemcisi hafızası çok iyi bildirilmiş kronik bir sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kaki41

480 p izledim ve gayet netti yani sarj konusunda denilenlere inanamamani tavsiye ederim.

• Xperıa sp ye goz atmanı onerırım.

• S3 alınmaz eskı bır nexuscu olarak,lg yı onermesemde yınede s3 ten ıyıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Xperıa sp ye goz atmanı onerırım.

arkadaşım sp nin nexus 4 göre ne artısı var pil ve depolamadan başka söyler misin ramida zaten 1gb nexus 4 2gb
  • ben olsam hiç düşünmeden nexus 4 alırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.