Şimdi Ara

LG GH22N50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar LG GH22N50 dvdsi sahibi biriyim fakat dvdi durup dururken hicbir sebep yokken cdleri okumayi kesti. Makina dvdyi taniyor cdyi icine aliyor 1-2 dk cevirmek icin hazirlaniyor ondan sonrada islem yapmadan cdyi döndürmeden bekliyor. Fakat olayin ilginc tarafi bu sadece benim pcde oluyor. Garantiye yolladim dvdde sorun yok kendim baska pcde denedim cdleri okuyor fakat bende sorun yapiyor. Önceden normal sekilde kullaniyordum birgün pcyi actim fakat birsekilde okumuyor hicbisi yapmiyor.

LG GH22N50

Yeni kablo taktim, Psudan gelen elektirik kablosunuda degiserek denedim, Aygin yöneticisinden kaldirdim tekrar kurdum vsvs akla gelebilcek hersey yaptim fakat makina calistirmiyor hicbir cdyi.

Daha önce ayni topici acmistim fakat kimse ilgi göstermedi o yüzden tekrar actim. Lütfen konuya ilgi gösterin.
    Yardimlarinizi bekliyorum, tesekkürler.

• Halledildi, ayni hatayla karsilasan olursa diye yaziyorum:

Eger DVD/CD yaziciniz calisiyor fakat okuyamiyorsa;

Calistir> Regedit (enter ile Registry girisi yapin)

HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > Class > {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318)

burdaki UpperFilters ve LowerFilters dosyalarini silin aygit yöneticisinden dvdnizi silin makinaya reset atin tamamdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.