Şimdi Ara

LG G7'de 'çentik' kullanıcının tercihine göre kapatılabilecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lg centik sevmeyen kullaniciyi kaybetmek istemiyomus, ulan zaten kaybettiniz zaten lg sevenleri, önce sorunsuz bir telefon uretin, urettiginiz 6 ay yasamiyor..

• Bu "çentik" mevzusunu her yeni telefonda duyacak mıyız yahu? Bu muhabbet baydı artık. Yeni teknolojiler için konuşacağımıza "çentik" konuşuyoruz halen. Komedi gibi resmen..
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Gövde-Ekran oranını duyunca orgazm geçiren kullanıcıların eseri.
  • Bunu yazılım hilesi ile yapmışlar. Gereksiz bir detay. Kimse kullanılabilir ekran alanını küçültmek veya kısıtlamak istemez. Dikkatli bakılırsa saatin yeri aynı. Görüntüleme hilesi ile çentikli çentiksiz modu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehanci -- 17 Mart 2018; 9:11:20 >
  • taklitçiliğinize s.kayım

• Çok saçma yorumlar var. Emrehancı saatin yeri aynı demiş. Zaten böylesi çok daha kullanışlı. Çentik hissi vermiyor. çemrikden de, çemriksiz ekrandan da daha iyi gönüyor şuan. Bu özellik her uygulamada aktif kullanılabilirse buna para verir alırım. Umarım ghostscreen sorunu devam etmez ve oled ekranla gelir lcd ekran nedir 2018 yılında

• basit ve güzel bir çözüm bence.yine saat ve bildirimler çentik hizasında yakın ekranın sınırlarını kullanıyor.ama arka planda kamufle edilmiş.lg v20'de de benzer dizayn kullanmıştı tabi ikinci ekran ile.
    LG G7'de 'çentik' kullanıcının tercihine göre kapatılabilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 19 Mart 2018; 9:13:49 >
  • Çentiğin işlevi nedir arkadaş biri bana izah edebilir mi? Google a baktım birşey bulamadım. Ne işe yarar bu çentik, deli olacağım yahu :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.