Şimdi Ara

LG G4 kullanıcıları topluluğu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
6
Favori
98.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarj ederken dokunmatik ekran etkilenir tabii videoyu yapan sacmalamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 1 gün içinde toplam 2.30-3 saat sosyal medya (chrome-whatsapp-intagram-snapchat)programlarını kullanıyorum oyun oynamıyorum oynarsam 10 dk fln oynarım oda zor yani ekran %40 larda fln tutuyorum genelde hani genelde telefonu sosyal medya için kullanıyorum sabah 8 de %100 olan şarjım akşam 8 gibi %kaçlarda olur ? ve deri kullanan arakdaşlar deri deforme oluyor mu?
  • 3. Tam şarjım dostum aksam 8i rahat çıkarır ben 20 otomatik parlaklıkla kullanıyorum 4buck saat civarı ekran görüntüm var

• quote:

Orijinalden alıntı: DonTouchMe

3. Tam şarjım dostum aksam 8i rahat çıkarır ben 20 otomatik parlaklıkla kullanıyorum 4buck saat civarı ekran görüntüm var

hocam bu ekran görüntüsü dediğin şey hiç elden düşürmeyip full telefonla uğraşmak mı oluyo?
    3. tam şarj derken anlamadım açarmısınız biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat415 -- 21 Haziran 2015; 22:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

quote:

3. Tam şarjım dostum aksam 8i rahat çıkarır ben 20 otomatik parlaklıkla kullanıyorum 4buck saat civarı ekran görüntüm var

hocam bu ekran görüntüsü dediğin şey hiç elden düşürmeyip full telefonla uğraşmak mı oluyo?

Aynen dostum ekran görüntüsü ekranin hep açık kaldığı bi sekilde uğraşıldığı sure.. Otomatikte ekran parlaklığım. Teli alali 4 gün oldu 3. Kez %100 şarjım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonTouchMe -- 21 Haziran 2015; 22:49:37 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

quote:

Aynen dostum ekran görüntüsü ekranin hep açık kaldığı bi sekilde uğraşıldığı sure.. Otomatikte ekran parlaklığım. Teli alali 4 gün oldu 3. Kez %100 şarjım

iyiymiş hocam o zaman ben zaten sadece sosyal medya için kullanıyorum bana haydi haydi yeter o zaman aslıdna iphone 5s alıcaktım ama pili çok kötü diyoarlar onun hakkında bir bilginiz var mı peki ?

• Sarj süresi her geçen gün daha iyiye gidiyor. Şu an şarjdan sabah 6:30 da aldığım telefon %91'de. Şekil ve şemal olarak da on numara telefon. Seviyorum.
  • Beyler iphone 6 mi g4 mu. Parasal yönünden bakmayın. Sadece kullanim olarak

• Sağlam telefon takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsungdan sonra iphone 4s ve iphone 5s kullandım uzun süre fakat reklamlarda lg g4 görünce iostan tekrardan androide geçip g4 ü tercih ettim. belki eksi puan verenler olabilir ama benim şahsi düşüncem android gerçekten çok güzel durumlara gelmiş hem stabil hem hızlı çalışıyor 1 haftadır kullanıyorum ve size ios tan çok daha fazla özgürlük veriyor android telefonlar en basiti zil sesi :) şaka ama gerçek iosta satın alıcaksın yada türlü yollarla itunesle uğraşıp 2 zil sesini yapamıyorsun. G4 e gelirsek gerçekten arayüzü ve donanımı harika özellikle selfie kamerası gerçekten çok net ve güzel fotoğraflar çekiyor arka kamerasına zaten diyecek lafım yok youtubeda 100 lerce g4 ve diğer telefonlarla kamera karşılaştırmaları var izleyebilirsiniz. G4 kahverengi deri olanını aldım ele tam oturuyor ve çok şık duruyor telefon ısınma sorunu pek yok oyun oynamadım fakat zaten her telefon oyun oynarken ısınıyor. şarjıda fena değil çok kurcalasanızda akşamı buluyor şarjı bitmesi ekran parlaklığı şarjı en çok bitiren şey onuda zaten kısık ayarda kullanın derim çünkü en sona getirince gerçekten o kadar net ve parlak oluyorki gözleriniz bakmaktan yoruluyor diyebilirim. kulaklığını beğenmedim çok dandik ve çok kötü ses veriyor. fakat telefonun kendi hoparlörü gerçekten piysadaki çoğu telefondan güzel yüksek ve berrak ses veriyor. G4 ün arka tuşlarıyla kısayoldan foto çekip yada not almanızı gerek programları rahatça açıyorsunuz telefonun en sevdigim yönü telefon çalınca ekranda yes basmak yada yeşil yere basmadan kulağınıza götürünce direk algılayıp kendini açması çok zevkli birşey. telefonun tek eksiği bence hızlı şarj olayı olmaması dikkat ettim şarjı iphonelara göre daha yavaş oluyor herhalde 3000 mah olmasından dolayı telefonuda sakın rootlamayın zaten her istediginiz şeyi yapıyorsunuz cleaner veya hızlandırıcı bir program indirmenizede gerek yok zaten içinde kendi menüsünde temizleme tarzı şeyler var. wireless çekim gücü olarak sanki iphoneun gerisinde kallmış diyebilirim. şimdilik aklıma gelenler bunlar sormak istediginiz birşey varsa sorabilirsiniz saygılar

• Arkadaşlar elime bir lg g4 geçti de ikinci el alabilirim ama fotoğraf çektikten sonra zoom yapınca sanki görüntü kalitesi düşük oluyor,önceden samsung s4 kullanıyordum onda böyle bir sorun yoktu.Hem ön hem arka kamerasında çektiğim fotoğraflara zoom ile bakınca biraz flu gözüküyorlar normal mi bu lg g4 te ?
  • Arkadaşlar LG G4 telefonuma, orjinal olmayan sarj aletini 12 saat boyunca takmak zorunda kaldım. Sizce işletim sisteminde bir sorun veya bir donanımsal sorun oluşmuş olabilir mi? Cevaplarınızı şimdiden bekliyorum teşekkür ederim.
  • İphone 6'dan gecip gecmeme konusunda gidip geliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İphone 6'dan gecip gecmeme konusunda gidip geliyorum
    valla ben geçtim şuan memnunum hiçbir sorun yaşamadım aksine g4 ve android bana daha kullanışlı ve güzel geldi aklına takılan bir sorun varsa sorabilirsin yardımcı olmaya çalışırım
  • kardes bende iphone 6 yla lg g4 arasında gidip geliyorum etiketleyerek bana cevap veırrsen sevınırım
    performans olarak karsılastırırmısın ve en onemlisi batarya ömrü olarak karsılastırrırmısın mesala detaylıca tesekkurler
  • Arkadaşlar yeni telefon alacam ama g4 ile note4 arasında kaldım. Sizce hangisini aliyim.g4'ün batarya ve ısınma problemi olduğu söyleniyor.ikiside aşağı yukarı aynı fiyat. G4 ü kullanan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.(bu arada şu anda note2 kullaniyorum)

• me_kar M kullanıcısına yanıt
    Note 4 aldıgında ısınmıcakmı arkadaşım ısınma diye çıkardılar kardeşim her teknoloji ürünü ısınır ama aşırı ısınmaz hatta en çok ısınan telefonları test ettiler 45 ten yukarıysa alma ben g4 tercih ederim çünkü istedigin yaptıgında kırkı geçmiyo buda aşırı bi ısı degildir ona göre düşün taşın

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigtygt@

Note 4 aldıgında ısınmıcakmı arkadaşım ısınma diye çıkardılar kardeşim her teknoloji ürünü ısınır ama aşırı ısınmaz hatta en çok ısınan telefonları test ettiler 45 ten yukarıysa alma ben g4 tercih ederim çünkü istedigin yaptıgında kırkı geçmiyo buda aşırı bi ısı degildir ona göre düşün taşın

Teşekkür ederim peki normal veya yogun kullanımda batarya ne kadar gidiyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

quote:

Orijinalden alıntı: Yigtygt@

Teşekkür ederim peki normal veya yogun kullanımda batarya ne kadar gidiyor hocam

Bataryası gider cihazı incele bataryası iyidir ona göre karar ver

• Arkadaslar aklinizda ne kadar soru varsa sorabilirsiniz. Tavsiyem kesinlikle almaniz yonunde. Guncellemeler gelmeye basladi yakinda yine guncelleme alacagiz. Bu guncelleme de cogu sorun cozulecek. Arka ve ön kamera da rakip tanimiyorum vallahi. Isinma sorunu yok denecek kadar az, zorlamak lazim telefonu (Sarj ederken isiniyor ki bu normal). Batarya konusunda ise biraz geride evet umarim guncellemeyle vs. cozulebilir. En buyuk eksigi bana gore klavye, Türkce harfler klavye de yok su yaziyi yazarken bile kullanmaya usendim. Islemciye gelirsek eger bu islemci ile su an her sey yapilabilir. Uzun surede goturur sizi. Daha 64 bit mimarisine gecmeye cok var ama telefon 64 bit.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.