Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett803

Düşünüyorum kardeşim.Teşekkür ederim yorumların için.İncelemelere bakıyorum.

Öncelikle hayır sony fan boyu değilim, beni uzun süre götürsün demişsin su geçirmezlik olayını düşün bence kazanın ne zaman geleceği belli olmaz yazık olmasın telefona.
  • Teknosa da 10 dak inceleme fırsatım oldu ilk görüşlerimi paylaşıyorum,telefon tasarım olarak diğer telefonlara bakış daha güzel,menülerde geçişler filan çok hızlı internet sayfalarında dolaşırken gayet hızlı ve güzel,kamerası aydınlık ortamda güzel zaten gece çekimlerine bakmak lazım,mağazadaki arkadaşın ısrarla övdüğü şey selfie çekim yaparken yumruğunu sıktığın zaman fotoğraf çektiğini göstermesiydi :)
    Eksi yanı olarak telefon parlaklığını yüksek ısıdan dolayı arttıramadım %90 dan yukarı çıkmadı hata verdi.
    Alacak arkadaşlara hayırlı olsun diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaekrem

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

quote:

Orijinalden alıntı: isaekrem

http://www.akillisadelik.com/

Orada satış yok.İlk satın alan 3333 kişiye göndereceğiz diyorlar.
    Ben ilk başvursam 3334 kişi oldunuz derler.Pazarlama taktiği.Allah bilir 50 kişiye göndercekler.

Ben kaydımı yaptım. Hiç bir sıkıntı yok.

Bende basvurdum hediyenizi en kisa zamanda gonderecegiz diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar telefonuikinci sarjedisim sadece yuksekisi muhabbetini tel sarjda internetteyken ekrani son parlakliga ayarlayamadim onun disinda bi sikinti yok alanlarin bilgisine birde tabi ekran koruyucu jelatin yok piyasada aksesuar eksikligi

• Beyler 5s'ten geçmeye değermi. Pişman olurmuyum kullananlar memnunmu. Şimdiden teşekkürler.

• Hocam biz android kullanicilarina sorarsan sudur deriz herhalde bedavaya 5s verseler tutup derimki ben bu 5s satayimda gidip bi android telefon alayim:)

• bomberman48 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne yahu tam almak için evden çıkıyordum geri döndürdün , valahi kafayı yiyecem en sevmediğim Z2 yi aldıracaklar bana kaç.aydır bekliyorum bu telefonu hayal kırıklığına uğradım.
  • şahsen bu z2 yi tasarım olarak hiç beğenmiyorum ya çok kaba duruyo bide ekranı çok küçülüyo yani kesin g3ü alıcam ama almasam bile g2 kullanırım z2 den daha iyidir bide g3 parlaklığı az deniyoda z2 dahada bi karanlık sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 30 Haziran 2014; 13:37:48 >
  • arkadaşlar hemen 1-2 örnekle karamsar olmayan durun bakalım hele daha çok kullanıcı yorumuna ihtiyaç var.

zaten Allahın emri gibi bişi oldu artık hangi marka tel olursa olsun satışa çıkar çıkmaz ; soyulma , kasa açıklıgı , ekranda kamerada falanca x bir sorun , sesinde gıcırtı , batarya da sorun var gibi muhabbetler başlıyor.

ben daha bu gibi sorunlar olmadan herkesin güllük gülistanlık kullandıgı bir tel hatirlamiyorum yakın zamanda.

milyonlarca tel çok hızlı bir şekilde seri üretiliyor , sorunlu teller arada çıkabiliyor. zaten mükemmel bir telde herhalde yoktur,her telin bir zaafı,eksigi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

arkadaşlar hemen 1-2 örnekle karamsar olmayan durun bakalım hele daha çok kullanıcı yorumuna ihtiyaç var.

zaten Allahın emri gibi bişi oldu artık hangi marka tel olursa olsun satışa çıkar çıkmaz ; soyulma , kasa açıklıgı , ekranda kamerada falanca x bir sorun , sesinde gıcırtı , batarya da sorun var gibi muhabbetler başlıyor.

ben daha bu gibi sorunlar olmadan herkesin güllük gülistanlık kullandıgı bir tel hatirlamiyorum yakın zamanda.

milyonlarca tel çok hızlı bir şekilde seri üretiliyor , sorunlu teller arada çıkabiliyor. zaten mükemmel bir telde herhalde yoktur,her telin bir zaafı,eksigi var.

aynen en fazla 1-2 aya güncelleme falan olur bide şimdi yeni alanlar sorunlarını söylerler ona göre düzeltmeler yapılır telefonu iyileştirirler ki zaten şuan gördüğüm bi tek şarj biraz az ama yeterliymiş o kadar başka bi sorun çıkmadı kullananların yorumuna göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 30 Haziran 2014; 13:58:59 >

• aynen daha bunun iyileştirici güncellemeleri var.

şarz durumu da yeni teldir ilk şarzlar insanları yanıltabiliyor. bataryanın verimliligi artacaktır gün geçtikçe.

sabah 8 akşam 12 dolu dolu bir kullanımda cihazın şarzı götürsün yeter zaten, yatarken şarza takıyoruz nasılsa.
  • Arkadaşlar şarja çok kafanıza takmayın 2k 5.5 inch ekran doğal olarak g2 den kısa olacaktır. Ama normal kullanımda bir günü rahat tamamlar.
  • Arkadaşlar yorumlardan cihaz kötü gidiyor gibi gelebilir ancak g2 de aynı şey olmuş ilk etapta yorumlar olumsuzdan başlamış cihazlar çoğalmaya başladığında ve güncelleme ile sorunlar kalkınca halledilecek gibi geliyor bana ayırca cihaz satışa yeni çıkmış iken 1799 TL 16gb veriyorlar paranız varsa zaten m8 alın 2500 tl kim tutar sizi ben anlamıyorum doyumsuz trolleri ve gerçek kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.
  • Cihazı dün aldım arkadaşlar 32 gb olan modeli. İlk dikkatimi çeken knock knock kısmı oldu aşırı şekilde iyileştirilmiş ve hassaslaştırılmış. G2'de bazn çift tıkladığımad almadığı oluyordu fakat henüz hiç karşılaşmadım bu durum ile. Kamera ise çok daha iyi. Odaklama 1 sn bile sürmüyor ve çok kaliteli resimler çekiyor. Şarj konusuna gelince bugün 10-15 dk hayday oynadım, clash of clans 1 atak yaptım whatsapp kullandım aramalar oldu sabah 7 de çektim şarjdan şu saat oldu şarjım %74'de. G2 gibi bir günü sorunsuz çıkaracaktır mutlaka. Şuan 1.1 gb boş ram var telefonda çok fazla kastığımda en fazla 950mb boş yer mutlaka kaldı. Fakat telefonun G2'de olduğu gibi bir güncellemeye ihtiyacı var. Menü geçişlerinde ve bahsettiğim oyunlarda sanki bir bug var ve ufak takılır gibi oluyor. Sanırım güncelleme ile halledilebilecek birşeydir. Şimdlik aktaracaklarım bunlar. Bütçe olarak çok sorunu olmayanlar kaçırmasın ama bütçe sıkıntısı olanlar için G2 mutlaka istekleri karşılayacaktır kanaatindeyim.

• poten_za kullanıcısına yanıt
    Ekran ve parlaklığı konusunda senin düşüncelerini alalım, birde çok güneşli ortamda ekran görünürlüğü nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett803

üstad bunlarda ss leri.

Hocam bu ss ler biraz olsun umutlandırdı beni bu aleti 1 aydır bekliyorum sabırsızlıkla 3 saat anca dayanıyo int de diye yorumları görünce şok geçirdim resmen :)
    tabi bide şimdi soyulma muhabetide var , güzel görünen bi cihaz g2 den de bir miktar daha az gidicektir ekran boyutu ve pixeline göre fakat bu ss lerden günü rahat tamamlıcak gibi duruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

aynen daha bunun iyileştirici güncellemeleri var.

şarz durumu da yeni teldir ilk şarzlar insanları yanıltabiliyor. bataryanın verimliligi artacaktır gün geçtikçe.

sabah 8 akşam 12 dolu dolu bir kullanımda cihazın şarzı götürsün yeter zaten, yatarken şarza takıyoruz nasılsa.

Aynen katılıyorum gece eve gelene kadar açık kalsın yetrli :)
  • J0keR_ kullanıcısına yanıt
    valla hocam eski g2 kullanıcısı olarak ayarları kullanımı vs aynı bu cihazdada kullandığım için gerçekten herhangi bir şarzın az gitmesi gibi bir durum aklıma bile gelmedi. g2 ne ise g3 de de şarj durumu neredeyse aynı sorun yok yani .
  • Arkadaslar bir yanlis anlama var galiba simdi cihaz z2 yada m8 e gore nasil bilmiyorum cunku kullanmadim ikisini sadece sunu soyleyebilirim cihaz gun isigin da gayet guzelekranini gosteriyor acip bi videoda izleyebilirsiniz tam parlaklıkta digerturlu cihazla ilgili baska hicbir sikintim yok memnunum soyleyeceklerim bu kadar

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.