Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
136
Favori
567.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karar verdim bi aksilik çıkmazsa idealseçimden bugün siparişi geçeceğim.
  • bi sorum olacak iki adet 32 gb modelini alacam ama son 506k serisi garantisi sağlam olan ve en uygun nereden temin edebilirim her yerde fiyat farklı farklı kafam karıştı iyice :(
  • gg deki maximum yerine world ya da cardfinans olaydı iyiydi yav. %10 + 100TL 1050 ye gelecekti Alsam mı karar veremedim hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızkahraman

bi sorum olacak iki adet 32 gb modelini alacam ama son 506k serisi garantisi sağlam olan ve en uygun nereden temin edebilirim her yerde fiyat farklı farklı kafam karıştı iyice :(

İdeal seçim ve ceppaketten alıyorlar son sayfayı ve ondan önceki sayfayı okursanız bilgi edinebilirsiniz.
  • ideal secim kargoyu yapmis bugun insallah yarina gelir yoksa bekle pazartes
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

quote:

bi sorum olacak iki adet 32 gb modelini alacam ama son 506k serisi garantisi sağlam olan ve en uygun nereden temin edebilirim her yerde fiyat farklı farklı kafam karıştı iyice :(

İdeal seçim ve ceppaketten alıyorlar son sayfayı ve ondan önceki sayfayı okursanız bilgi edinebilirsiniz.

her iki satıcıyada baktım ama böyle çok güvenili gelmedi bana en can alıcı noktolar da negatif yorumlar almışlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

quote:

her iki satıcıyada baktım ama böyle çok güvenili gelmedi bana en can alıcı noktolar da negatif yorumlar almışlar

ben 10 sayfaya hızlıca baktım bir kaç imei ve kargo sorunu dışında pek sorun görmedim dikkatinizi çeken birşey var mı sizin birazdan sipariş vemeyi düşünüyorumda

• Bayram öncesi ceppaketten %10 indirim ve ekstra bonus puan ile gold rengi eşime aldım, araya bayram girdi girmeseydi kargo ertesi gün elimdeydi, burada yazılan testleri yaptım kasa çatlağı vs varmı baktım sıkıntı yok, imei sorguladım ilk başta imei gözükmüyordu, hattı taktıktan belli bir süre sonra kayıt gözüküyor yazmışlar biraz bekleyince onun kaydıda gözükdü, yalnız ithalatçı kayıt olduğu gözüküyor bu bir sorun mu bilmiyorum.

edit: Gelen seri 506k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 24 Temmuz 2015; 14:55:37 >
  • ideal seçime garanti ve seriyi sordum cevap:
    İncelediğiniz ürün 2 yıl Delta garantilidir.Garanti şartları sanayi bakanlığı tarafından belirlenmiştir ve Türkiyede satış yapan tüm firmalar için geçerlidir.Siparişleriniz sizin verdiğiniz bilgiler üzerinden faturalanmaktadır. Ürün açıklamalarına yazdığımız tüm açıklamalar doğrudur ve görünürlüğü açık olan tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.Ürünlerimiz ve aksesuarları tamamı orjinal,sıfır kutusunda,jelatini açılmamıştır.Ürünlerimiz firmamız tarafından ithal edilmekte ve yine ithalat yoluyla kayıt altına alınmaktadır..Kayıt için Sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Ürünlerimiz Üreticilerin(LG-SONY-SAMSUNG-APPLE-NOKİA .VB) belirttiği ürünlerdir ve herhangi bir mağazadan alacağınız üründen farkı yoktur.Servislerimiz İstanbul ve Ankarada mevcuttur. stoklarımızdakü ürünler 506- 507 serileridir. bunlardan biri gönderilir.

507k da gelmiş demekki bunu gönderebilirlerse çok iyi olur :)

• valla en çok ime sorunu gözüme carptı bide mesajlara sorunlara gec dönülmesi çarptı gözüme benim birde garanti konusu biri delta ama digeri hangi garanti bilen varmı arkadaslar ? bende alacam araştırıyorum 2 tane almak için
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    valla hocam bence bunlarin elinde bir 250 tel vardi dune kadaar onu erittiler onlar 501 506 serisiydi dun benim kargoyu gonderemediler tahminim ellerinde yoktu yada baska bir nedende olabilir buyuk ihtimal 506 507 gelir gibi ama dun birine sordum alanlardan 504 geldi dedi
  • ne kadar yeni olursa o kadar iyi hem sorunların düzeltilmesi açısından hemde iade ürün çıkma ihtimali olmaz.
  • 300 Tl fark için 1200 küsür lirayı riske atmak ne kadar mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdealseçim sabah kargolamış, alanlar kontrol etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arap faik

300 Tl fark için 1200 küsür lirayı riske atmak ne kadar mantıklı

iyi hos diyorsunda kardes elektronik alet sans isi 400 lira fark az deil ikincisi de dusurdun pat kirildi veya baska arizadan gonderdin vay kösesinde eskiden olmus darbe bile olsa kullanici hatasi lg turkiyede der bunu ha kronik catlak sorununa ilk 6 ayda olur ise lg turkiye deisim yapiormus sonra olursa zaten delta gibi oda kasa deisimi yapiyor bu catlama meselesi zaten yuzde 90 olucak ha 1 ayda olur ha 2 senede bir ihtimalde olmayadabilir ben bugune kadar herzaman turkiye garantili urun aldim sansima hic sorun olmadi buseferde paralel deneyelim sansimiza ak mi cikar karami
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

quote:

iyi hos diyorsunda kardes elektronik alet sans isi 400 lira fark az deil ikincisi de dusurdun pat kirildi veya baska arizadan gonderdin vay kösesinde eskiden olmus darbe bile olsa kullanici hatasi lg turkiyede der bunu ha kronik catlak sorununa ilk 6 ayda olur ise lg turkiye deisim yapiormus sonra olursa zaten delta gibi oda kasa deisimi yapiyor bu catlama meselesi zaten yuzde 90 olucak ha 1 ayda olur ha 2 senede bir ihtimalde olmayadabilir ben bugune kadar herzaman turkiye garantili urun aldim sansima hic sorun olmadi buseferde paralel deneyelim sansimiza ak mi cikar karami

İnşallah ak çıkar da kardeşim. Ya kara çıkarsa ? Ayrıca benim bildiğim kadarıyla bu telefonlar bin tane parçaya ayrılabiliyor. Yani kamerası olur rami olur ne bilim bir çok parçası var bunların. Adamın aynı özelliğe sahip farklı donanımla değiştirmediğini vs nasıl emin olabiliriz. emin olabilir miyiz.. hayır.. sadece temenniden ileri gitmez.

Garanti konusunda haklısın ama "ucuz alacak kadar zengin değilim" hesabı bence sağlam iş yapılmalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

quote:

İnşallah ak çıkar da kardeşim. Ya kara çıkarsa ? Ayrıca benim bildiğim kadarıyla bu telefonlar bin tane parçaya ayrılabiliyor. Yani kamerası olur rami olur ne bilim bir çok parçası var bunların. Adamın aynı özelliğe sahip farklı donanımla değiştirmediğini vs nasıl emin olabiliriz. emin olabilir miyiz.. hayır.. sadece temenniden ileri gitmez.

Garanti konusunda haklısın ama "ucuz alacak kadar zengin değilim" hesabı bence sağlam iş yapılmalı.

Servis tarafindan donanimim degismesi hayalden oteye gitmez abarmayalim arkadaslar kapali kutu acilmamis jelatin birde kasanin acilip acilmamasi anlasilmicak birsey degil ben delta ike ile 2 kez servislik oldum sorun cikarmadilar

• hobar kocaman paralel yazio orda

• Sabah cihazı teslim aldım. (idealseçim)
    Öncelikle cihaz 506K serisi. CZE ibaresi var üzerinde yani Çek Cumhuriyeti'nden çekilmiş ürün sanırım. Kullanma kılavuzu da Çekçe. Kutunun üzerine Türkiye'de jelatin çekmişler bariz. Cihazda en ufak bir leke vs yok. Ancak pilin poşeti açıktı ve pilin üzerinde hafif bir ezilme vardı. Taktığımda direk açıldı, herhangi bir kurulum yapmadı. Fabrika ayarına döndürüp kurulumu yaptım. IMEI kaydıyla ilgili bir sorun yok, direk kullanıma açıktı. 5.0 versiyonuyla geldi. OTA üzerinden de LG PC Suite ile de denedim, güncelleme bulmadı, 5.0.2'ye alışkınım, biraz yadırgadım bu durumu. Sorusu olan varsa yanıtlarım. Genel izlenimim olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 25 Temmuz 2015; 11:33:53 >

• powermoon kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar bizlere sıfır ürün göndermiyorlar mı. Hani sadece garanti konusunda ithalattılar. Düşünün ki vatan'dan teknosa'dan bir ürün aldınız ve bataryası ezik, jilatini açık ve kurulmuş bir telefon geliyor. Bunları da savunduğumdan değil ama sıfır bir ürün alıyorsak bu nasıl bir şey. Ben şimdi bu telefonu bir kaç gün başka birisinin kullanmadığına nasıl emin olayım?
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.