Şimdi Ara

LG G3'e ait olduğu öne sürülen görsel daha sade bir arayüzün ipuçlarını veriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yüksek çözünürlük işine ısınamadım bir türlü ne gerek var ?

• acura07 kullanıcısına yanıt
    nasıl kimseden almıyor hocam toplumdan alıyor yine android ve linux kerneli toplumun ortak malı sonuçta, adam yazılıma para vermiyor ki telefon alırken donanıma veriyor o parayı yazılım bedava zaten, ha samsung lg kendi arayüzünü yapıp onun paasını da koyuyor o ayrı ama isteyen alır istediği telefona koyar satar android yazılımını, tamam kasmadan donamadan kullansın eyvallah
  • G Pro 5.5" ekrana sahipti. O yüzden bu ekranın altında bi boyutlandırma yapacağını düşünüyorum.

• Snapdragon 810 çıkmadan telefon alınmaz. 805'lerin ömrü altı ay sürecek ve 810 ile arasında ciddi performans farkı var.

• Eğer bu ekran çözünürlüğünde gelirse bu senenin galibi tartışmasız Z2 olacak

• samsung kendi ayağına sıktı diyen var dışarı çıkın bakın herkesin elinde samsung. adamlar öyle bir tanıtım yapmış ki 5 yıl rahat goturur
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

samsung kendi ayağına sıktı diyen var dışarı çıkın bakın herkesin elinde samsung. adamlar öyle bir tanıtım yapmış ki 5 yıl rahat goturur

Dizilerin hrmen hemen hepsinde s4 yada note 3 kullaniyor karakterler.. dun aksam note 3 neo nun reklami bile yapildi dizide

Bu reklam butcesi ile 3310a samsung msrkasini vursun yine satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • truvazotti kullanıcısına yanıt
    Çok ucuz abi
  • Bunun neresi sade?

• Guzel ama ust yukardaki ufak bildirimler Oldum olasi Beni Rahatsiz etmistir
  • g3 kesinlikle akıllı telefonların en iyisi özellikleri kamerası mükemmel LG yine teknolojisini ve kalitesini konuşturmuş.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.