Şimdi Ara

LG G3 bu hafta Android 5.0 güncellemesi almaya başlayacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
3.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az model, bol yazılım desteği ve bu az sayıda modelin iyi bir şekilde reklamı. Bunu sağlayan firma başarılı olur.
    Umarım LG Samsung gibi binbir türlü varyant çıkarma yolundan vazgeçer ve bu şekilde yazılım desteği ile devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Az model, bol yazılım desteği ve bu az sayıda modelin iyi bir şekilde reklamı. Bunu sağlayan firma başarılı olur.
    Umarım LG Samsung gibi binbir türlü varyant çıkarma yolundan vazgeçer ve bu şekilde yazılım desteği ile devam eder.

İphoneler Türkiyede reklamsız satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechnoKolik199

quote:

Az model, bol yazılım desteği ve bu az sayıda modelin iyi bir şekilde reklamı. Bunu sağlayan firma başarılı olur.

iphone un reklamını görgüsüz insanımız yapıyor, bedava reklam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoKolik199

quote:

iphone un reklamını görgüsüz insanımız yapıyor, bedava reklam.

Ohhhh bedava reklam

• quote:

Orijinalden alıntı: alp0007

Markette incelediğim note 4 kitlendi. Android 5.0 inşallah stabil çalışılır, ama benim pek ümidim yok

Marketlerde kitlenme olması normal, o kadar fazla insan kurcalıyor ki telefonlar şişiyor. ios4 ile multitasking ilk geldiğinde bir markette 64 tane uygulama açık olan bi iphone 4 görmüştüm, telefon şarja takili oldugu halde %95 ti. Ayrica lollipopun nihai olmayan sürümü bile çok seri ve tam anlamıyla smooth çalışıyor. Ama üreticiler bu sistemi ne hale getirir bekleyip görücez

• heyecanlandım hızlı oldu D

• optimus 3d de ICS güncellemesini Türkiye'ye vermemişlerdi. bakalım bunda verecekler mi? Lg de şansım hiç iyi gitmedi o yüzden evladım olsa sevmem LG yi...

• G2ü popüler yapan g3tür, g2ye de erkenden gelmeli

• Hadi hayırlısı bakalım

• Tebrikler lg. Keşke bütün firmalar çabuk güncelleme verse (samsung kullanıyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşlardan sadece pil konusunda şikayet duydum eğer çıkan yazılım kötüyse 2 günde yenisi geliyor bizde 3 aydan fazla bekledik oda eksik düzeltti anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

ikisinede ayni anda vermez bunu bilmeyen mi var.yilin telefonu tamam ama onu g3ten suan daha onemli kilamaz

g2 ye gelen güncellemelere bi bakın g3 ün arayüzü dahi entegre edilmedi daha.Verdikleri güncelleme ne işe yaradı diye sorarsan şarj daha çabuk bitiyo o kadar.Oysa htc ye bakın mesela m7 ve m8 aynı arayüz sürümündeler.Benim anlatmak istediğim lg nin derdi burada güncelleme falan vermek değil sadece cihazı daha fazla satmak için cazip kılmak.Yeni telefon alacak arkadaşlar bakcak ki g3 e lolipop gelmiş gidip alcaklar.g2 geçen yılın amiral gemileri arasında en yeni ve en güçlü cihaz olmasına rağmen en geç güncellemeyi alan cihaz.Demem o ki lg kesinlikle dürüst değil güncelleme konusunda bu hamlesiyle de bi kez daha ispatladı bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ooodbooo

belkide polonyadaki adamdan daha cok para veriyoruz g3 almak için ama adam bizden daha önce güncelleme alıyor
    apple a tebrikler tum telefonlara butun dunyayla beraber güncelleme vermek çok buyuk marifet istiyor demekki lg bütün g3 modellerine vermedeğine göre.

Haberi okumamisdin belli neyse ben yazim
    Polonya test bolgesi ordan olumsuz feedback gelmezse tum ulkelere dagitiyor

• 302sino kullanıcısına yanıt
    sana tavsiyem kesinlikle ticarete baslama

G2 bendede var yarim saat azaldi alti ustu sarj surem

Htc de arayuzunu kitkata geciste verdi normal olarak degil

Lg de lolipopda verecek ayni sekilde arayuzu

verdigin ornekten batirdin kendini tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 302sino

quote:

ikisinede ayni anda vermez bunu bilmeyen mi var.yilin telefonu tamam ama onu g3ten suan daha onemli kilamaz

g2 ye gelen güncellemelere bi bakın g3 ün arayüzü dahi entegre edilmedi daha.Verdikleri güncelleme ne işe yaradı diye sorarsan şarj daha çabuk bitiyo o kadar.Oysa htc ye bakın mesela m7 ve m8 aynı arayüz sürümündeler.Benim anlatmak istediğim lg nin derdi burada güncelleme falan vermek değil sadece cihazı daha fazla satmak için cazip kılmak.Yeni telefon alacak arkadaşlar bakcak ki g3 e lolipop gelmiş gidip alcaklar.g2 geçen yılın amiral gemileri arasında en yeni ve en güçlü cihaz olmasına rağmen en geç güncellemeyi alan cihaz.Demem o ki lg kesinlikle dürüst değil güncelleme konusunda bu hamlesiyle de bi kez daha ispatladı bunu.

Gunaydin
    Satis stratejisi dersine iyi calismissin
    Ama bi eksigin var tum firmalar ayni
    Diyecenki.lumia 36 ay veriyo.o da yeni urunu satma piyasa yapma pesinde
    Lg 410k serisi g2 uretiyor 1 yildir bikmadan usanmadan fabrikada g2 uretip satiyo mal kendini sattiriyo niye g2 ye biseyler katsinki g3 az talep edildigi icin cazip biseyler yapmali buda android l

• quote:

sana tavsiyem kesinlikle ticarete baslama

G2 bendede var yarim saat azaldi alti ustu sarj surem

Htc de arayuzunu kitkata geciste verdi normal olarak degil

Lg de lolipopda verecek ayni sekilde arayuzu

verdigin ornekten batirdin kendini tebrikler

Tamam lg de kitkat a geçişte verseydi o zaman.Bana ticaretten anlamıyosun demişsin benim dediğim şekilde güncelleme veren tek firma apple ve şu anda mobil pazar karının sadece %86 sına sahipler.Senin dediğin gibi eski telefonları önemsemeseydi zaten bu noktalara gelemezdi.Satış sonrası hizmet çok daha önemlidir bunu unutma.Lg'nin geçen yılki en tepe modelini almışsın kendini bu kadar ezik hissetme bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Orijinalden alıntı: 302sino

quote:

Gunaydin
    Satis stratejisi dersine iyi calismissin
    Ama bi eksigin var tum firmalar ayni
    Diyecenki.lumia 36 ay veriyo.o da yeni urunu satma piyasa yapma pesinde
    Lg 410k serisi g2 uretiyor 1 yildir bikmadan usanmadan fabrikada g2 uretip satiyo mal kendini sattiriyo niye g2 ye biseyler katsinki g3 az talep edildigi icin cazip biseyler yapmali buda android l

Her şeyi firma odaklı düşünme bence önemli olan tüketicidir.g2 ye bişeyler katmasını sen bile anormal buluyosun.Bunlar hep aşağılık kompleksi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Orijinalden alıntı: ooodbooo

belkide polonyadaki adamdan daha cok para veriyoruz g3 almak için ama adam bizden daha önce güncelleme alıyor
    apple a tebrikler tum telefonlara butun dunyayla beraber güncelleme vermek çok buyuk marifet istiyor demekki lg bütün g3 modellerine vermedeğine göre.

Haberi okumamisdin belli neyse ben yazim
    Polonya test bolgesi ordan olumsuz feedback gelmezse tum ulkelere dagitiyor

evet polonyanın test bolgesi oldugunu okumadım
    fakat g2 ye android 4.4.2 verirken yasananları bliyorum
    yanlıs hatırlamıyorsam almanyadan 2 ay sonra turkiyeye gelmişti o yuzden boyle bir yorum yaptım
    bakalım zaman haklı yada haksız oldugumu gostercek

• Gerçekten LG şaşırttı..

• Eğer lg g3 arayüzünü hala g2ye vermediyse ayıp etmiştir. Bu telefon firmalarının son çıkan telefondaki yazılımlarını bi öncekini vermemesine anlam veremiyorum. Xperia z3 teki özellikler yeni çıkan bir güncelleme ile z2 içinde kullanılır hale geldi.Ya da htc sense arayüzündekji güncellemeyi m7lerede verdi. Ayrıca ilk almak değil sorunsuz güncelleme almak önemlidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.