Şimdi Ara

LG G3 Bilinmeyenler: G3 Su Geçirmez mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG G3 kullanıcılarının keşfettikleri pratik bilgileri bir araya toplayabilecek
    pratik bir başlık oluşturmak ve tesadüfen keşfetmiş olduğum LG G3 Water Torture testini paylaşmak istedim.

LG kendisi bildiğim kadarıyla bu konuda suya dayanıklı gibi bir açıklama yapmamış olsa da; buyrun:

LG G3 Water Test
    http://www.youtube.com/watch?v=qQlEi-W7GCE

2 saat kadar durgun suda ve akan musluk altında kamera ve ekranın üzerine akan suya karşı
    cihazın sağlamlığı kesinlikle böylesine başarılı bir cihaz için EKSTRA bir güzellik ;)

Fikir, yorum, tecrübelerinizi rica ediyorum

Tşk'ler,

[NOT: Evde DENEMEYİN ;) Garantisi veya IP67 vb gibi sertifikası olmayan bir dayanaklılık sonuçta]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesternDigital -- 6 Aralık 2014; 4:37:24 >

• bu videoya bakıp gidip 1500 lira verdiğiniz cihazı suya sokmayın.Sakın evde denemeyin yazmaları lazım aslında videoya
  • Youtube yorumlarına bakarken gördüm, elemanın teki suya düşürmüş ve ekranda bildirim çubuğunda 5 saat kadar kulaklık simgesi gözüküyordu demiş, muhtemelen kulaklık soketi kısmı cihazın zayıf noktası ve buradan kaçabilecek su cihaza hasar verebilir.

Elemanın şansına sokete az su gitmesi ve simgenin açıklaması ise su kısa devresi nedeniyle cihazın kulaklık takıldı sanması gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

bu videoya bakıp gidip 1500 lira verdiğiniz cihazı suya sokmayın.Sakın evde denemeyin yazmaları lazım aslında videoya

Kesinlikle kasıtlı olarak SUYA SOKMAYIN veya beni veya bu yazıyı REFERANS ALMAYIN :)

Sadece hoşuma giden bir durumu PAYLAŞMAK istedim ve NOT olarak da başlığa ekledim.

RİSK kişilere AİTTİR ;)
  • Usb - kulaklık - hoparlör vs... sokedinden su alıcaktır kesinlikle suya dayanıklı bir özelliği yok. Anlık olarak suya atıp tekrar çıkardığınızda kısa vadede bir problem yaşatmaz. Ancak usb girişi ve kulaklık girişi zamanla oksitlenme yapacaktır.
  • Heralde 10. Konusu oldu bu.. Her telefon kisa vadede bir sure suya dayanır sıkıntı gunler aylar geçtikten sonra ortaya cikar.

Milleti gaza getirme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 5 Candır Gerisi Heyecandır > LG Patlıcandır
  • Asus Zenfone ne alaka şimdi arkadaş??

Alt klasmandaki Zenfone 5'in nesini G3 ile mukayese edeceksin
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Kimseyi gaza getirmediğimi zaten açık olarak yazmışım orada, okuduğunu anlayanlar için

Üslubuna dikkat et @acura07 kardeş

Bak, tekrar oku

Kesinlikle kasıtlı olarak SUYA SOKMAYIN veya beni veya bu yazıyı REFERANS ALMAYIN :)

Sadece hoşuma giden bir durumu PAYLAŞMAK istedim ve NOT olarak da başlığa ekledim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.