Şimdi Ara

LG G3 Ahize Cızırtı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce GG üzerinde G3 aldım. Telefon dün geldi. Her şeyi güzel fakat telefon ile görüşme yaparken ahizeden karşıdaki konuştuğu anda cızırtı oluşuyor. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir? Güncelleme ile geçecek bir problem mi yoksa fabrikasyon bir arıza mıdır? Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

• jr.Steve kullanıcısına yanıt
    Aynı problemi yaşadım. Telefonunuz 1 ayı doldurmadan servise verdin. Şahsen 1. ayın bitmesine yakın verdim ve yenisiyle değiştirildi (Resmi distribütör garantili)
  • Ayni sorundan bendede var ozellikle ses son kademedeyken.1 ayı doldurmadan servise verdim fakat lg yetkili servisi sorun bulunamadi dedi bu sekilde kullaniyorum bende.bundan sonra lg uzak olsun benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr.Steve

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce GG üzerinde G3 aldım. Telefon dün geldi. Her şeyi güzel fakat telefon ile görüşme yaparken ahizeden karşıdaki konuştuğu anda cızırtı oluşuyor. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir? Güncelleme ile geçecek bir problem mi yoksa fabrikasyon bir arıza mıdır? Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

arkadaşlar bu sorunu şu şekilde çözebiliyosunuz ama kesin çözüm değil telefonu wcdma moduna aldıgınızda bu cızırtı yapmıyor bu cızırtının tek nedeni gsm modudur gms ve wcdma birlikte kullanıldıgı zamanda kimi zaman yapıyor kimi zaman yapmıyor ama sadece wcdma a da kullandıgınızda hiç yapmıyor..
  • Ayni sorun bende de var tek cozum servis mi ? Daha 1 ay olmadi

• Sorun yazilimsal kaynakli galiba. Cunku bazi arkadaslar 5.0 lolipopa gectiklerinde bu sorunu yasamislar. Muhtemelen yeni rom la bu sorun gidicektir bilmeyen arkadaslar oto dan guncelleme beklicek.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Sorun yazilimsal kaynakli galiba. Cunku bazi arkadaslar 5.0 lolipopa gectiklerinde bu sorunu yasamislar. Muhtemelen yeni rom la bu sorun gidicektir bilmeyen arkadaslar oto dan guncelleme beklicek.

Durum nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Sorun yazilimsal kaynakli galiba. Cunku bazi arkadaslar 5.0 lolipopa gectiklerinde bu sorunu yasamislar. Muhtemelen yeni rom la bu sorun gidicektir bilmeyen arkadaslar oto dan guncelleme beklicek.

Durum nedir hocam?

Ben guncelledim ancak problem yok

• Arkadaşlar telefonu yeni aldim bende de son seste iken görüşmede cızırtı oluyor.Ayı doldurmadan servise mi vermek lazım yoksa sorun lolipop ta mı?

• Aynı sorundan ben de muzdaripim. Servis'e vermek dışında bi çözümü var mı?
  • Çözüm bulan var mı

• Varmı çözüm

• Sorun bendede var 1 günlük telefon delta garantili

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.