Şimdi Ara

LG G3 32gb Vs MEİZU Mx4 32gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 telefon arasında kalmış bulunmaktayım . lg g3 alırsam paralel ithalat alacıgım . Garanti konusunda çekincelerim var biraz . Antutu konusunda da daha ucuza daha yüksek alan bir score alan bir telefon olması aklımı çeliyor sizce hangi telefonu almalıyımm .

• G3 Vesselam iyide şarjı dayanmıyor ve bende g3 32 GB kullandım kasiyor be kardeşim tadı olmuyor telefonun emin ol ( S5, Z2, M8, Note 3 kullanmış biri olarak bunu diyorum note 4 de de aynı durum var 2k bin altından kalkamiyor telefonlar mx4 yada m8 öneririm geri döndüm bu telefona emin ol daha iyi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m8 de çok pahalı be kardeşim o kadar param yok.
  • Antutu'daki skora göre telefon alınamayacağını ogrenemediniz hala.G3'te herhangi bir kasma gozlemlemedim ancak 2K ekran sari konusunda gerçekten sıkıntılı. 32 gb Meizu fiyatı ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Antutu'daki skora göre telefon alınamayacağını ogrenemediniz hala.G3'te herhangi bir kasma gozlemlemedim ancak 2K ekran sari konusunda gerçekten sıkıntılı. 32 gb Meizu fiyatı ne kadar ?

Meizu 32 Gb 15 Şubat'ta gelecek fiyatı 1150tl olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdewıl1472

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Antutu'daki skora göre telefon alınamayacağını ogrenemediniz hala.G3'te herhangi bir kasma gozlemlemedim ancak 2K ekran sari konusunda gerçekten sıkıntılı. 32 gb Meizu fiyatı ne kadar ?

Meizu 32 Gb 15 Şubat'ta gelecek fiyatı 1150tl olacakmış.

DgTech garantisi nasıldır bilmiyorum ama Meizu' de sizi pişman etmez hocam.Bence acele etmeyin almak için. Zaten 15'inde gelecekmiş. Biraz daha araştırmada kalın.

• Üniversite tatili bitene kadar almak istiyorum.15'ine kadar beklerim sorun değil ama karar vermekte zorlanıyorum.
  • M8 piyasaya bakacak olursak çok pahalı bilader. Parası olan alabilir lakin ben o kadar para vermem bi telefona bu aptallıktır. İki telefon arasından g3 öneririm kardeşim.
  • G3 derim.
  • MX4 derim ben hocam telefonu kullanması çok zevkli gerçekten ve G3 kesinlikle 2k ekranı kaldıramıyor ana ekranda kasmalar var aksini iddia eden yalan söyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: YumurtadanÇıkanTavuk

MX4 derim ben hocam telefonu kullanması çok zevkli gerçekten ve G3 kesinlikle 2k ekranı kaldıramıyor ana ekranda kasmalar var aksini iddia eden yalan söyler

aynen biraz senin gibi düşünüyorum aslında g3 ün ekranı meiuzu ile aynı olsa bu kadar score farkı olmazdı ve g3 ün pil tüketimi olmazdı yani.
  • dostum bende sen gibi kararsızlardanım geçen gün satışı vardı mx4ün şimdi bitii ama ben sanırım mx4 pro alacak gibiyim.inceleme yapan siteler mx4ten çok memnun vede öneriyorlar bence pro dahada iş çıkarır bence bekle
  • G2 ya da 1080p ekranlı meizu, 2k ağır geliyor

• şu an g3 de 42000 filan alıyor dimi antutu da adroid 5.0 la öyle alıyo filan diyorlar ama ?
  • quote:

şu an g3 de 42000 filan alıyor dimi antutu da adroid 5.0 la öyle alıyo filan diyorlar ama ?

Meizu al kafan rahat olsun

• meiuzu ve lg g3 çüler eşit galiba :)
  • derdewıl1472 kullanıcısına yanıt
    Lg g3 kullananlar lg g3 al diyor isi bilenler meizu al diyor hocam. Bu mesaji da g3 kullanicilari eksileyecek. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YumurtadanÇıkanTavuk

Lg g3 kullananlar lg g3 al diyor isi bilenler meizu al diyor hocam. Bu mesaji da g3 kullanicilari eksileyecek. :)

sanki biraz bana da öyle gibi geldi ama herkesin yorumu degerli benim için yanlış anlamayın .
  • quote:

şu an g3 de 42000 filan alıyor dimi antutu da adroid 5.0 la öyle alıyo filan diyorlar ama ?

43 ü 44 ü gorenler var orjinal haliyle

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.