Şimdi Ara

LG G2 vs LG G3 acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene üniversiteye gideceğim ve laptopu 1 seneleğine bırakmak zorundayım telefon ihtiyacım da var g2 yi mi g3 ü önerirsiniz ? Hangisi laptopta yapacaklarımı karşılar ? G2 ile g3 arasindaki fiyat farkı karşılıyor mu ? G3 te ekrandan dolayı kasmalar oluyor nasıldır ? Ne önerir siniz

• g3 u gecen inceledim ama bence g2 ye gore kasa kalitesi olarak geride bence. ayrica ekrani ile islemcisi uyumsuz gibi. sarz sorunu olusur gibime geliyor.
  • Uyumsuz derken kasmalar mı var ? Hangisini onerirsiniz
  • kasmalar bir kac guncelleme ile halledilecek seyler. oyunlar zaten 1080p de aciliyor 2k ekran bir sıkıntı olusturmaz. g3 kamera ekran ses olarak daha iyi ve daha guncel kalabilecek bir telefon. aradaki fiyat farki sorun degilse g3 daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eze377

Uyumsuz derken kasmalar mı var ? Hangisini onerirsiniz
    G3ü kesinlikle tavsiye ederdim ama 2k olayı çok kötü.

G3te G2nin tüm eksikleri kapatılmış hiçbir kötü yanı olmayacakmış ama 2k ekranı koyup rezil etmişler, ana menüde ısınıyor telefon.
  • Hangisini onerirsiniz kesin bir telefon almam lazim laptopun islevini cogunlukla gormesi lazim g3 te kasma oluyor mu
  • quote:

Hangisini onerirsiniz kesin bir telefon almam lazim laptopun islevini cogunlukla gormesi lazim g3 te kasma oluyor mu

bilgisayardaki rahatligi hic bir telefonda bulamazsin... g2 ile g3 u kiyaslarsak en son surum olsun diye bir derdin yoksa 32 gb g2... son surumsuz olmaz , ileride hafiza sorunu da yasayabilirim dersende 32 gb romlu 3 gb ramli g3 al...
  • Para bok bende dersen G3 al guzel cihazdir. G2de kamerada ufak tefek problemler varmis hala.
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Son sürüm gibi derdim yokta 1 sene laptopsuz idare etmem gerekecek . Stabil bir telefon almam lazım . G3 te 2k dan dolayı kasmalar var deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Hangisini onerirsiniz kesin bir telefon almam lazim laptopun islevini cogunlukla gormesi lazim g3 te kasma oluyor mu

bilgisayardaki rahatligi hic bir telefonda bulamazsin... g2 ile g3 u kiyaslarsak en son surum olsun diye bir derdin yoksa 32 gb g2... son surumsuz olmaz , ileride hafiza sorunu da yasayabilirim dersende 32 gb romlu 3 gb ramli g3 al...

Alıntıları Göster
    quote:

yav arkadas 32 lık G2 ıle 16 lık G3 neredeyse aynı para gıdıp adama 32 lık g2 onerıyor sonra neden dalga gectı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 11 Temmuz 2014; 16:42:20 >

• Arkadas g3 den endisen varsa z2 al kasa daha saglam fhd ekran devasa pil isini gorur sen galiba pc yok diye tel den faca twitter internet felan takilcan. Bu islerini her tel gorur
  • endişeden ziyade soruyorum ısınma sorunu var mı diye ısınıyor diyenlerde var ısınmıyor diyenlerde herkez ayrı bir telden
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

quote:

yav arkadas 32 lık G2 ıle 16 lık G3 neredeyse aynı para gıdıp adama 32 lık g2 onerıyor sonra neden dalga gectı oluyor.

32 G2 paralel ithalat 1250 lira
  • resmı garantılıden bahsedıyorum
  • quote:

resmı garantılıden bahsedıyorum

Tamam o zaman birşey demiyorum.

Dediğiniz doğru bir de, hem G3 microSD de destekliyor hafız kolaylıkla arttırılabilir. Ama şu ısınma ve 2k olayı çok içime sinmiyor, o yüzden eğer G3 alabilecek imkanım varsa gider S5 alırdım. Kimse Samsung tavsiye etmiyor fakat kullandığım S5ler harikulade performanslıydı. S5 S4 gibi değil çok çok iyi. Hatta Samsung Snapdragonlu Note3ü burada satsa kesinlikle onu tavsiye ederdim. Normal ekranlı isteniyorsa S5, büyük isteniyorsa Xperia Z Ultra tavsiye ederim.

Not: Xiaomi gelene kadar S5 tavsiye edeceğim hep.
  • quote:

quote:

yahu arkadaş sanki g3 g2'den kat kat iyiymiş gibi... ekran 2k, parlaklık yarı yarıya düşmüş. bu artı mı eksi mi? bence eksi. zaten uygulamalar 2k çalışmayacaktır. internette full ekran bakmaya yarar, başka da işe yaramaz. 16 gb'lık g3 de 2 gb ramli, g2 de. işlemcilerinde de %10 fark bile yok. ee neden g3 almak zorundaymış gibi konuşuyorsun?

• Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    aynı vıdeoyu 2 telefonda da acarsan ekran parlaklıgının pekte dusuk olmadıgını gorursun.

ses cıkısı arasında 2 kat olmasada 1.5 kat kadar daha kalıtelı ve yuksek ses cıkısı var
    kamerası gunduz fark yok gıbı ama iş dusuk ısıga geldııgnde fark baya bır acılıyor odak hızları yarı yarıya dusmus (belkı daha fazla)

cıkartılabılır batarya (tek batarya kullanmayanlar ıcın)
    sd kartta bır avantaj

benımde elımde G2 var 0 ve 32 gb lık RESMI GARANTILI g2 alacagıma 16 lık G3 alırım sonucta aralarında 100 TL oynamıyor.

elındekı telefonu degıstırmeye degmez ama 0 telefon alacaksan ve fıyat olarak aynı daha fazla seylerı sunan cıhaz varken neden dusuk olanı seceyım ?
  • quote:

aynı vıdeoyu 2 telefonda da acarsan ekran parlaklıgının pekte dusuk olmadıgını gorursun.

ses cıkısı arasında 2 kat olmasada 1.5 kat kadar daha kalıtelı ve yuksek ses cıkısı var
    kamerası gunduz fark yok gıbı ama iş dusuk ısıga geldııgnde fark baya bır acılıyor odak hızları yarı yarıya dusmus (belkı daha fazla)

cıkartılabılır batarya (tek batarya kullanmayanlar ıcın)
    sd kartta bır avantaj

benımde elımde G2 var 0 ve 32 gb lık RESMI GARANTILI g2 alacagıma 16 lık G3 alırım sonucta aralarında 100 TL oynamıyor.

elındekı telefonu degıstırmeye degmez ama 0 telefon alacaksan ve fıyat olarak aynı daha fazla seylerı sunan cıhaz varken neden dusuk olanı seceyım ?
    Delta Garanti 1164 TL aldım 32 GB LG G2.G3 Paralelde yok o ne kadar 1800 TL değer mi bana göre değmez.Gerisi size kalmış

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Ben gülmek için okuyorum bu adamı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre4335

Delta Garanti 1164 TL aldım 32 GB LG G2.G3 Paralelde yok o ne kadar 1800 TL değer mi bana göre değmez.Gerisi size kalmış

Alıntıları Göster
    leptobu niye bırakıyon giderken götür işte
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.