Şimdi Ara

LG G2 TV ye bağlanmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 yi televizyona usb kablosu ile bağlanmıyor yardım edermisiniz ?ne yapmam gerekiyor.usb ile bağlandığımda usb desteklenmiyor diyor ve sadece resim alma modunda bağlanıyor.ama sadece resimleri gösteriyor video ları göstermiyor.yani telefondaki filmleri usb kablosu bağlı olarak tv den izleyemiyorum.ne gibi yol izlemem lazım teşekkür ederim ilginize.

• Up up up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Up up up.
    up up up yazana kadar link i versen daha iyiydi..paylaşıldıysa önceden link i verseniz daha iyi olurdu.ben aradım bulamadım.o yüzden konu açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardon35

up up up yazana kadar link i versen daha iyiydi..paylaşıldıysa önceden link i verseniz daha iyi olurdu.ben aradım bulamadım.o yüzden konu açtım.

Alıntıları Göster
    up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

up up up

Alıntıları Göster
    usb kablo ile tv ye bağlanıyor mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

Alıntıları Göster
    slimport alman lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

bağlanmıyor usb desteklenmiyor diyor televizyon.sadece resim medya seceneğini sectiğim zaman sadece resimleri görebiliyorum tv de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

slimport alman lazım...

teşekkürler cevap için.
  • pardon35 P kullanıcısına yanıt
    Televizyonunda dlna varsa eğer ;

* Televizyonla aynı ağa bağlan (aynı modemden internete gir)
    * Telefondan ayarlar -> paylaş ve bağlan -> menu , dlna özelliğini kullan -> burada kitaplık olarak telefonunu oynatıcı olarak televizyonunu seç
    * Kafana göre takıl sonra istediğin dosyaları seçtiğin anda televizyonunda oynatılacak.
    * Bu durumu daha da geliştirmek istersen bilgisayarına plex media server kurup 2. adımda kitaplık olarak plex media serverini seçip bilgisayardan televizyona oynatma da yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüzün Dram Keder -- 28 Ocak 2014; 14:34:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

* Telefondan ayarlar -> paylaş ve bağlan -> menu , dlna özelliğini kullan -> burada kitaplık olarak telefonunu oynatıcı olarak televizyonunu seç
    * Kafana göre takıl sonra istediğin dosyaları seçtiğin anda televizyonunda oynatılacak.
    * Bu durumu daha da geliştirmek istersen bilgisayarına plex media server kurup 2. adımda kitaplık olarak plex media serverini seçip bilgisayardan televizyona oynatma da yapabilirsin.

forumda 10 tane gereksiz "lg g2 ..... sorunu" başlığı var. ve ortada sorun falan yok. kimi led çalışmıyor diyor, kimi bağlanmıyor. salatalık da soymuyor aslında. "LG g2 SALATALIK SOYAMAMA SORUNU"

• Slimport almalisin ama ben bulamadim ... Çinden falan getirtenler var amazon araciligiyla 5 $a sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Slimport almalisin ama ben bulamadim ... Çinden falan getirtenler var amazon araciligiyla 5 $a sanirim
    hdmi neden denemiyorsun ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

forumda 10 tane gereksiz "lg g2 ..... sorunu" başlığı var. ve ortada sorun falan yok. kimi led çalışmıyor diyor, kimi bağlanmıyor. salatalık da soymuyor aslında. "LG g2 SALATALIK SOYAMAMA SORUNU"

bu ne hararet arkadaşım soru sorduk sadece öyle salatalık falan ayıp oluyor ama.gereksiz yere sen konusuyorsun şuan
  • herkeze teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  • Slimport lazimda trde yok. Biri getirtsinde alalim hdmila baglayalim tvye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

bu ne hararet arkadaşım soru sorduk sadece öyle salatalık falan ayıp oluyor ama.gereksiz yere sen konusuyorsun şuan

cümlede salatalık geçiyor diye konuyu nasıl yorumladın anlamadım?! ben bunu sorma demedim, demeye hakkım da yok, lakin senin teknik veya ana konu varken buraya açman da başka birilerinin hakkına geçmek. 100 sayfalık forumda 2.000 soru var, herkes ayrı başlık mı açmalı?

• Ben ankarada balikcioglunda ustkattan aldim 50 tl ye ise yariyor . 1 ucu prizde olmasi gerekiyor diger ucu telefona, hdmi i da tv ye bagliyosun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erikkhan

Ben ankarada balikcioglunda ustkattan aldim 50 tl ye ise yariyor . 1 ucu prizde olmasi gerekiyor diger ucu telefona, hdmi i da tv ye bagliyosun .
    Arkadaşlar ben TEKNOSA ya mail gönderdim SLİMPORT la ilgili

işte mail ve cevabı :

tsabilgi@teknosa.com
    18:55 (19 saat önce)

Degerli Müsterimiz,

Asagida detaylari yer alan basvurunuz degerlendirilmek üzere isleme alinmistir. Ihtiyaç duydugunuzda asagida belirtilen numara ile basvurunuzu takip edebilirsiniz. Ilginiz için tesekkür ederiz.

Teknoasist merkezi,

Basvuru No: 1-VR5I5F
    Bildirim Tarihi: 01.02.2014 18:55:28
    Basvuru Konusu: Öncelikle kolay gelsin.aşağıda linkteki adaptörden sitenizde bulamadım.getirtme yada temin etme imkanımız olabilirmi.bildiğim kadarı ile türkiyede bu ürün yok ve müsterisi çok yardım edin lütfen ihtiyacımız var.ilginiz için teşekkür ederim...http://dx.com/p/slimport-to-hdmi-adapter-for-google-nexus-4-lg-optimus-g-pro-fujitsu-arrows-tab-black-244142#.Uu0f8fl_uzs

Iletisim Bilgileri :

Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 ( 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz )
    Web Adresimiz : :www.teknosa.com /www.teknosaasist.com.tr

• quote:

Arkadaşlar ben TEKNOSA ya mail gönderdim SLİMPORT la ilgili

işte mail ve cevabı :

tsabilgi@teknosa.com
    18:55 (19 saat önce)

Degerli Müsterimiz,

Asagida detaylari yer alan basvurunuz degerlendirilmek üzere isleme alinmistir. Ihtiyaç duydugunuzda asagida belirtilen numara ile basvurunuzu takip edebilirsiniz. Ilginiz için tesekkür ederiz.

Teknoasist merkezi,

Basvuru No: 1-VR5I5F
    Bildirim Tarihi: 01.02.2014 18:55:28
    Basvuru Konusu: Öncelikle kolay gelsin.aşağıda linkteki adaptörden sitenizde bulamadım.getirtme yada temin etme imkanımız olabilirmi.bildiğim kadarı ile türkiyede bu ürün yok ve müsterisi çok yardım edin lütfen ihtiyacımız var.ilginiz için teşekkür ederim...http://dx.com/p/slimport-to-hdmi-adapter-for-google-nexus-4-lg-optimus-g-pro-fujitsu-arrows-tab-black-244142#.Uu0f8fl_uzs

Iletisim Bilgileri :

Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 ( 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz )
    Web Adresimiz : :www.teknosa.com /www.teknosaasist.com.tr

Alıntıları Göster
    benim televizyonum da lg fakat 3d olmasına rağmen smart tv değil o yüzden itenternete bağlanıp 2 sini aynı anda bağlanamıyorum slim port ta satan yer yok ne yapmalıyız bilemedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.